Hotel West Side Inn

Nizozemí-Amsterdam

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 116 267

Poloha

Hotel se nachází v západní části Amsterdamu v části Slotervaart. Hotel je snadno dostupný autem nebo hromadnou městskou dopravou. Nachází se v blízkosti dálnice A10 mezi východy S106 a S107. Pokud budete využívat městskou hromadnou dopravu, nejvíce se Vám bude hodit tramvaj č. 2, kde nejbližší stanice od hotelu se jmenuje Westlandgracht a metro 50 se stanicí Heemstedestraat a Sneevlietweg.

Vybavení

K vybavení objektu patří 24h recepce, denní pokojová služba, soukromé parkování. Personál je velice ochotný a s čímkoliv Vám pomůže - například Vám zajistí vstupenky na různé Amsterodamské atrakce se slevou.

Ubytování

Hotel nabízí pohodlné a prostorné pokoje s vymoženostmi moderní doby. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a toaletními potřebami. Dále zde najdete TV, telefon, psací stůl, pohodlné křeslo na odpočinek a samozřejmě bezdrátové připojení k internetu.

Strava

Nasnídat se můžete v restauraci, která podává snídaně formou bufetu. Využít můžete také jídelní koutek se saláty, pizzou a sendviči, který je pro Vás k dispozici až do pozdních ranních hodin.

Služby

Z hotelu se snadno dostanete do centra a také na hlavní nádraží městskou hromadnou dopravou, a to tramvají č. 2. Kongresové centrum RAI, výstavní centrum World Fashion Centre a obchodní centrum World Trade Centre jsou vzdálené pouhých 15 minut metrem od hotelu.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

01:25 h

Popis

Hlavním městem Nizozemska je Amsterdam, město a centrum obchodu ležící na řece Amstel. Amsterdam je město propletené kanály, díky nimž si můžete udělat romantickou vyjížďku celým městem a zajímavé památky pozorovat z vodní hladiny. Amsterdam je velice kosmopolitní, což určuje výjimečnou atmosféru tohoto přístavního města.

Největším muzeem je Rijksmuseum, kde uvidíte obrazy známých nizozemských malířů jako je Rembrandt a Vermeer. Dále můžete navštívit Museum Vincenta van Gogha a zhlédnou např. jeho Slunečnici.

Známou památkou je také Dům Anny Frankové, kde se židovská dívka i se svojí rodinou schovávala v úkrytu v domě. Toto místo je smutnou připomínkou druhé světové války. Rozhodně zde navštivte květinový trh, kde na vás čekají desítky různých druhů tulipánů. Poté si můžete jít prohlédnout královský palác postavený v 16.století.

V Amsterdamu jsou všudypřítomné coffee shopy, kde si lidé legálně kupuje a kouří marihuana. Za zmínku také stojí čtvrť červených luceren, která ožívá hlavně večer.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 01:25

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 14 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 20 °C v noci 16 °C

 • Čtvrtek 17 °C v noci 12 °C

 • Pátek 15 °C v noci 10 °C

 • Sobota 14 °C v noci 11 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec