Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nizozemsko/cestovani/covid_19.html

Dovolená v Amsterdamu

Amsterdam, hlavní město Nizozemska, láká návštěvníky z celého světa svým unikátním stylem a bohatou historií. Město, které se rozkládá v údolí řeky Amstel, žije ve dne i v noci.

Proplujte se dovolenou v Benátkách severu

Jednou z nejnutnějších aktivit snad každého turisty v Amsterdamu je projížďka po kanálech, díky kterým je město nazýváno "Benátkami severu". Pronajměte si loďku a proplujte se mezi historickými domy z 17. století a mosty, nebo se připojte k některé z organizovaných prohlídek. 

Po projížďce se můžete vydat do Van Goghova muzea. Toto muzeum věnované slavnému nizozemskému malíři obsahuje mnoho nejvýznamnějších děl a umožní vám nahlédnout i do jeho osobního života. Další zastávkou by měl být dům Anne Frankové, kde se Anne s rodinou skrývala před nacisty během druhé světové války.

Když se řekne Nizozemí, spousta lidí si vybaví oranžovou barvu a tulipány. Navštivte slavný trh květin na Bloemenmarkt, kde si můžete prohlédnout pestrobarevné květiny a odnést si mnoho různých druhů tulipánů. V Amsterdamu samozřejmě nechybí skvělé kavárny a restaurace s bohatou nabídkou místní kuchyně a speciálních nizozemských nápojů.

Amsterdam nabízí návštěvníkům mnoho zážitků a je ideálním cílem pro ty, kteří hledají jedinečnou kombinaci historie, kultury a krásy.

Proč Dovolená v Amsterdamu

rušná oblast noční kluby památky žádná pláž vhodné pro páry cestování autobusem

Amsterdam - Nejlépe hodnocené hotely

Fotografie z lokality

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Amsterdam - Nejprodávanější hotely

Amsterdam - Poslední prodané hotely

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Amsterdamu

Počasí a klima v Amsterdamu

Amsterdam celoročně ovlivňuje Golfský proud, který může za poměrně malé rozdíly teplot. V zimě mrzne jen málo, zato počítejte s častými dešti. V zimě se teploty drží okolo 5 °C a v létě je průměrně okolo 20 °C.

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Oblasti a regiony v zemi

Všechny lokality

Cestovatelský magazín