Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou byl vydáván za třílůžkový, vybavení pokoje odpovídalo dvoulůžkovému - lampičky k postelím, počet hrnečků, skleniček, ramínek a poslední den i ručníků. Prostor kolem postelí byl velice omezený, nebylo kam dát zavazadla ani kam je vybalit. Po reklamaci bylo sděleno, že rozměrově větší pokoj nemají. Delegáta CK jsme za celý týden neviděly a ani jsme se nedozvěděly jeho jméno.
Na závěr ubytování nám bylo sděleno, na základě našeho telefonátu pro potvrzení odletu, že nám CK zrušila transfer na letiště, což evokovalo obavu ze zrušení zpátečního letu. Nikomu z kontaktů uvedených na materiálech CK nebylo možno se dovolat.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou byl vydáván za třílůžkový, vybavení pokoje odpovídalo dvoulůžkovému - lampičky k postelím, počet hrnečků, skleniček, ramínek a poslední den i ručníků. Prostor kolem postelí byl velice omezený, nebylo kam dát zavazadla ani kam je vybalit. Po reklamaci bylo sděleno, že rozměrově větší pokoj nemají. Delegáta CK jsme za celý týden neviděly a ani jsme se nedozvěděly jeho jméno.
Na závěr ubytování nám bylo sděleno, na základě našeho telefonátu pro potvrzení odletu, že nám CK zrušila transfer na letiště, což evokovalo obavu ze zrušení zpátečního letu. Nikomu z kontaktů uvedených na materiálech CK nebylo možno se dovolat.
Hotel je ve vnitrozemí, přístup na pláž není relevantní.
Vlastní okolí hotelu, speciálně při pohledu z našeho balkónu byl neutěšený - rozpadlý velký objekt asi garáží přímo pod balkónem.
Chodily jsme pouze na snídaně, které byly každý den stejné, chyběla zelenina. Jediná zelenina byla v podobě zkvašených rajčat.
UbytováníUbytování neodpovídalo očekávání/ ceně.
SlužbyHotelem i CK je avizován vnitřní bazén, který je ale součástí wellness s poplatkem 5 EUR za hodinu a osobu i pro hotelové hosty.
Po reklamaci chybějícího hrníčku byl jeden přinesen a následný den opět chyběl.
Poslední den jsme měly osušky jen pro dvě osoby.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







