Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Ostrov krásný, hotel na dobrém místě, chválíme parkovné zdarma
Ostrov krásný, hotel na dobrém místě, chválíme parkovné zdarma
Nemohu hodnotit, nevyužili jsme.
StravaKaždý den naprosto stejné snídaně, káva kvalitní, kromě nezralých rajčat žádná čerstvá zelenina.
Ubytováníapartmán ve 1. patře, s balkonem, ovšem výhled na staveniště. Vybavení dobré, vše potřebné k vaření a úklidu k dispozici. Matrace pohodlné.
SlužbyVyhřívaný bazén a parní sauna příjemné, bohužel sauna, která je v ceně, byla mimo provoz, nebyl žádný večerní program
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







