Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Apartments am Bärenkopf

Rakousko, Achensee

Více o ubytování

od 5 477 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 128 366

Interiér #1

4 Osoby, "Top 1", 3-pokojový apartmán 90 m2, v přízemí. Dostatek prostoru, velmi komfortně a vkusně zařízeno: vstupní hala/předsíň. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu. Obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Cafissimo) extra) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC, oddělené WC, sauna. Podlahové topení. Velká zahrada, 200 m2, altán. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 1 pes povolen. Sauna je více účelová lázeňská kabina ISOLA-BELLA z borového dřeva, s relaxačním světlem a CD-přehrávačem. Župany jsou zahrnuty v ceně. Soukromý, zastřešený zahradní pavilon.

Interiér #2

2 Osoby, "Top 2", 2-pokojový apartmán 51 m2 v 1. patře. Dostatek prostoru, komfortně a vkusně zařízeno: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Cafissimo) zdarma) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, oddělené WC, sauna. Podlahové topení. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 1 pes povolen. Sauna je víceúčelová lázeňská kabina „ISOLA-BELLA“ z borového dřeva, s relaxačními světly a CD-přehrávačem. Župany jsou v ceně. Střešní židle.

Interiér #3

2 Osoby, "Top 3", 2-pokojový apartmán 50 m2 v 1. patře. Dostatek prostoru, komfortně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Cafissimo) extra). Koupelna se sprchou a WC, sauna. Podlahové topení. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 1 pes povolen. Sauna je víceúčelová lázeňská kabina ISOLA-BELLA z borového dřeva, s relaxačními světly a CD-přehrávačem. Župany jsou v ceně. Střešní krov.

Interiér #4

2 Osoby, "Top 4", 2-pokojový apartmán 54 m2 v 1. patře. Dostatek prostoru, velmi komfortně a vkusně zařízeno: vstupní hala/předsíň. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup na balkon, na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Cafissimo) extra) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC, sauna. Podlahové topení. Velký balkon, terasa 28 m2, jihovýchodní orientace a severovýchodní orientace. Balkonový nábytek, lehátka. Nádherný výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 1 pes povolen. Sauna je víceúčelová lázeňská kabina ISOLA-BELLA z borového dřeva, s relaxačními světly a CD-přehrávačem. Župany jsou v ceně. Střešní krov.

Okolí

. Maurach: Zde najdete luxusní komfort, včetně vlastního lázeňského koutku v každém apartmánu, relaxace a klid, idylická příroda a mnoha sportovních a rekreačních zařízení v bezprostřední blízkosti. Moderní, komfortní apartmánový dům "Am Bärenkopf", 2-podlažní. 4 apartmány v rezidenci. 800 m od centra, klidná poloha, 1 km od jezera, 1 km od sjezdovek. V domě: WiFi, ústřední topení. Příjezd k domu. Parkovací místo u domu. Supermarket 800 m, restaurace 600 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Autobusová zastávka 100 m, koupaliště 1.9 km, krytý bazén 1.9 km, jezero ke koupání "Achensee" 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km, sportovní centrum 1.9 km, od domu vedou turistické trasy 200 m, kabinková lanovka 1 km, lyžařské centrum 1 km, běžkařské stopy 100 m, kluziště 1.9 km. Zajímavosti v okolí: ATOLL Achensee 1.9 km. Lyžařská střediska: Rofanseilbahn 1 km, Christlum Achenkirch 12 km, Fügen Zillertal 17 km. Knihovna v domě je k dispozici.

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce v hotovosti, Poplatek z pobytu, Pes

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 800 m
 • Vzdálenost od sjezdovky 1000 m
 • TV ano
 • Klidná lokalita ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota -2 °C v noci -15 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra -1 °C v noci -13 °C

 • Čtvrtek -2 °C v noci -15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec