Andrea Junger, Phd
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojnosť
Celková spokojnosť
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 900 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 106 hodnocení)
Tento hotel je 1. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2 v Annaberg.
Andrea Junger, Phd
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojnosť
Celková spokojnosť
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martina D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Supr dovolená
Supr dovolená
Byla výborná a chutná pro nás až moc velké porce
UbytováníKdyž jsme viděli hotel z venku, tak jsme se docela zhrozili. Ale musím říct, že uvnitř byl hotel čistý a útulný a majitelé se snažili nám ve všem vyhovět.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Věra Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Nakonec spokojenost
Nakonec spokojenost
Snídaně dost strohé, stále stejné, pro nás dostačující. Večeře 4 chody, polévka, salát, hotové jídlo, dezert, vše výborné. Bylo toho mnoho, nedalo se to sníst.
UbytováníPro nás nekuřáky byl velký problém cigaretový zápach při vstupu do budovy. Pravděpodobně se kouří u vstupních dveří a odér typický pro restaurační zařízení IV. cenové skupiny z dřívějších dob se linul po chodbě, občas jsme ho cítili i v pokoji v 1. patře. Pokoj maličký, nebylo kam dávat věci. Vybavení staré, ale vše čisté. Úklid se během pobytu moc neřešil. Lyžárna stará, ale vyhřívaná.
SlužbyObsluha v restauraci byla milá a vstřícná, velká spokojenost.
SportLyžařský vlek v dochozí vzdálenosti. První lanovka sedačková, dost stará, bylo vždy nutné sjet po sjezdovce až dolů, apres ski bar nahoře ????. Lyžařský areál dostačující i když sjezdovky byly krátké, žádné fronty. Restaurací dostatek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alexandr P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025
Měli jsme zřejmě 2 nejhorší pokoje v penzionu. Oba velmi malé, v jednom umyvadlo a sprchový kout rovnou v pokoji s tím že kout měl jen plentu a z kohoutku u umyvadla tekla voda litr za minutu. V druhém sice ,, koupelna" uzavřená,ale na prostoru 1,8m čtverečních stal sprchový kout,umyvadlo i zachod!! Hrůza, sem už nikdy!!
.
Měli jsme zřejmě 2 nejhorší pokoje v penzionu. Oba velmi malé, v jednom umyvadlo a sprchový kout rovnou v pokoji s tím že kout měl jen plentu a z kohoutku u umyvadla tekla voda litr za minutu. V druhém sice ,, koupelna" uzavřená,ale na prostoru 1,8m čtverečních stal sprchový kout,umyvadlo i zachod!! Hrůza, sem už nikdy!!
.
,,Švedsk stoly"-dva druhy salámu,jeden platového sýra jedna miska jogurtu, cestovní balení marmelád a sýra a dva druhy džusů. To vše bylo po deseti lidech pryč a bylo třeba upozornit obsluhu aby doplnila. Večeře vždy začínala velmi přesolenou polévkou a další jídlo v kvalitě našich bufetů . Poslední chod se s přimhouřením obou očí dal nazvat zákusek.
UbytováníDo tak malého pokoje dali do jediného volného kouta pristylkovou postel. Skříň jedná a v ní peřina a polštář z přistýlky takže věci jsme měli na přistýlce. Do pokoje nám přišli,,uklidit" jen první den, možná to bylo dobře protože by jinak zvířili centimetrovou vrstvu prachu pod postelí. Při rozsvícení v ,,koupelně" se nastartovalo odvětrání, které okamžitě vzbudilo celé patro. Ještě že jsme nebyli moc mokří, sušit nebylo kde
Služby,,Lyžárna" horší než sklep na brambory. Navíc se nedala zamknout i když nám majitel ukazoval ,,grif" jak jí zamknout od druhého dne zůstávala neuzamčená. A zlatý hřeb bylo placení. Při něm se nás neustále snažili okrádat vystavováním dvou účtů s tím že něco zapomněli naúčtovat, nebo že je to nějaká přirážka . Prostě docela horor. Vlastně všechno ne, pivo bylo dobré ????????????
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ondřej L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
za ty peníze odpovídající služby a vybavení hotelu
za ty peníze odpovídající služby a vybavení hotelu
snídaně stejné s možností výběru dle chuti každého, večeře bohaté - 4 chody
Ubytováníodpovídá vynaloženým penězům
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Edita Musilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila, vše probíhalo bez nehod nebo jiných komplikací. Ocenili jsme pěší dostupnost lyžařského areálu od ubytování. Sjezdovky krásně upravené a rozmanité do náročnosti.
Dovolená se vydařila, vše probíhalo bez nehod nebo jiných komplikací. Ocenili jsme pěší dostupnost lyžařského areálu od ubytování. Sjezdovky krásně upravené a rozmanité do náročnosti.
Jídlo bylo velmi chutné, paní domácí je příjemná dáma. Po tříchodé večeři jsme si museli rozepnout knoflík u kalhot.
UbytováníUbytování v penzionu odpovídalo ceně, bylo standartní, čisté, panovala tam tak trochu domácí atmosféra.
SlužbyPolopenze, snídaně - švédský stůl, večeře servírovaná o třech chodech - polévka, hlavní jídlo, dezert, možnost výběru ze dvou jídel. Bezlepková strava zde není vůbec žádný problém.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela Černá
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt a strava odpovídal ceně, doporučuji pro nenáročné klienty. Personál mluvil pouze něměcky, ale domluvili jsme se.
Pobyt a strava odpovídal ceně, doporučuji pro nenáročné klienty. Personál mluvil pouze něměcky, ale domluvili jsme se.
Jednoduchá kontinetální snídaně. Večeře výběr ze dvou jídel + polévka a dezert. Na svahu jsem ochutnali místní speciality.
UbytováníPokoj byl čistý a útulný. Jen dodělaná sprcha a wc působili zvláštně. Zvláště sprcha, která je zděný přístěnek v rohu pokoje se závěsem.
SlužbyStarší, ael udržovaný hotel.
SportNepřálo nám počasí, ale sjezdovek a vleků dostatečně včetně občerstvení.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...