Miloš Mergl
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo je skvělé, hotel má pěkný a čisté i velké pokoje ,personál příjemný s čím koliv vyjdou vrict.
Místo je skvělé, hotel má pěkný a čisté i velké pokoje ,personál příjemný s čím koliv vyjdou vrict.
Snídaně velmi dobré a bohaté, večeře taky dobrý, bylo s čeho vybírat.
UbytováníSkvělé byl jsem hodně spokojen ,vybavený jak má a čistý pokoj ,denně uklizeno, a doplněno, na nic jsem si nemohl stěžovat.
SlužbyPersonál opravdu skvělí, takhle to má vypadat.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







