Anna Batíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovy dojem z hotelu je velmi dobry. Je to starsi hotel v centru lazenskeho mesta, pristup k hostum je na vysoke urovni. Do sousednich mest se da pohodlne dojet na kole nebo dojit pesky podel reky. Lanovka, pesi zona i termalni lazne jsou opravdu za rohem. Obchod primo naproti.
Celkovy dojem z hotelu je velmi dobry. Je to starsi hotel v centru lazenskeho mesta, pristup k hostum je na vysoke urovni. Do sousednich mest se da pohodlne dojet na kole nebo dojit pesky podel reky. Lanovka, pesi zona i termalni lazne jsou opravdu za rohem. Obchod primo naproti.
Snidane dostacujici, ale na 4* pomerne chude a sladke pecivo (babovky, vanocky) bylo kupovane. Vecere petichodova a az na par vyjimek vynikajici. Vyborne vino. Je treba pocitat s tim, ze k veceri je bezplatne pouze voda, vsechny ostatni napoje se plati.
UbytováníVybaveni apartmanu bylo starsi, ale dostacujici. Dle naseho prani jsme bydleli v nejvyssim patre s velkym balkonem a opravdu krasnym vyhledem na Alpy. Bylo nam prideleno i parkovaci misto.
SlužbyPersonal byl velmi prijemny a ochotny zejmena na recepci a v restauraci. Jedinou vyjimkou byla nevymenena praskla zarovka. Bezkonkurencni byl neomezeny pristup do mistnich termalnich lazni se samostatnym vchodem v podzemi. K dospozici jsou hostum i hotelova kola zdarma k zapujceni. Gastein karta je samozrejmosti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







