Lukasmayr Hodnocení: 3/5
od 1 620 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 620 Kč za os.
od 2 862 Kč za os.
od 5 220 Kč za os.
od 5 815 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
lenka Vornhagen Truksova
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Snidane dostacujici, co jsme postradali byl vyber cerstveho ovoce a zeleniny (kazdy den k dispozici pouze kiwi, rajce a okurka).
Odpoledni svaciny 16-17h (nikoliv 15.30, jak uvadi CK) jsme zasli pouze obcas, vzdy vyber kolace a polevky s pecivem. K tomu se daly objednat teple i studene napoje.
Vecere vcelku dobre, vyber ze 3 jidel (1 vegetarianske) nebo tematicky bufet.
Obsluha velmi dobra a ochotna, jak behem veceri, tak i behem dne na terase ci v restauraci
( mezinarodni tym- cisnici z Madarska, Slovenska, kuchari z Italie, Ruska...)
Ac se v nabidce CK pise, ze se jedna o zrenovovany hotel, pravda pouze castecne, coz nas zklamalo.Nektere pokoje zrenovovane jsou, nektere ne (my jsme, bohuzel meli starsi, ac celkem zachovaly, stari bylo znat, zejmena v koupelne).
Vstupni prostory a 1 restaurace zcela nove. Celkovy dojem vsak zachovaly.
Vyzkouseli jsme pouze 1x bazen (nijak velky), ale voda i celkova teplota v mistnosti byla dost nizka.
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
lenka Vornhagen Truksova
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Snidane dostacujici, co jsme postradali byl vyber cerstveho ovoce a zeleniny (kazdy den k dispozici pouze kiwi, rajce a okurka).
Odpoledni svaciny 16-17h (nikoliv 15.30, jak uvadi CK) jsme zasli pouze obcas, vzdy vyber kolace a polevky s pecivem. K tomu se daly objednat teple i studene napoje.
Vecere vcelku dobre, vyber ze 3 jidel (1 vegetarianske) nebo tematicky bufet.
Obsluha velmi dobra a ochotna, jak behem veceri, tak i behem dne na terase ci v restauraci
( mezinarodni tym- cisnici z Madarska, Slovenska, kuchari z Italie, Ruska...)
Ac se v nabidce CK pise, ze se jedna o zrenovovany hotel, pravda pouze castecne, coz nas zklamalo.Nektere pokoje zrenovovane jsou, nektere ne (my jsme, bohuzel meli starsi, ac celkem zachovaly, stari bylo znat, zejmena v koupelne).
Vstupni prostory a 1 restaurace zcela nove. Celkovy dojem vsak zachovaly.
Vyzkouseli jsme pouze 1x bazen (nijak velky), ale voda i celkova teplota v mistnosti byla dost nizka.
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...