Aurach Hodnocení: 3/5
od 2 322 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 322 Kč za os.
od 4 499 Kč za os.
od 7 110 Kč za os.
od 7 258 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Lucie Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tím,že jsme začali ubytování shánět pozdě,byli jsme rádi,že nám CA vůbec něco sehnala,ale hotel nebyl dobrý.
Tím,že jsme začali ubytování shánět pozdě,byli jsme rádi,že nám CA vůbec něco sehnala,ale hotel nebyl dobrý.
Jídlo dobré,nebylo si na co stěžovat.
UbytováníHotel starý,zařízení na pokoji staré,matrace špatné.Ale nejhorší byl celkový zápach starého kouře po kuřácích ,který byl ve starých kobercích,závěsech,záclonách,v celém hotelu.Kvůli tomuto silnému zápachu jsem nemohla ani spát....
Službynení co vytknout
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stary hotel, spinave koberce a zdi, stary nabytek a pruzinove nepohodle matrace, spatna protihlukovost jde slyset uplne vsechno v pokoje. Jde videt ze hotel nema penize a strasne davno se delala nejak investice do hotelu cca 20 let s tim urcite se nic nedelo. Snidane byla hodne skromna..ale vecerce byla celkem v pohode a chutna. Personal vubec nemluvi aglicky ani se nesnazi, ale nejak rozumi kdyz na ne mluvis anglicky. Osobne bych podruhe nikdy nejela do toho hotelu a nikomu bych to nedoporucovala.
Stary hotel, spinave koberce a zdi, stary nabytek a pruzinove nepohodle matrace, spatna protihlukovost jde slyset uplne vsechno v pokoje. Jde videt ze hotel nema penize a strasne davno se delala nejak investice do hotelu cca 20 let s tim urcite se nic nedelo. Snidane byla hodne skromna..ale vecerce byla celkem v pohode a chutna. Personal vubec nemluvi aglicky ani se nesnazi, ale nejak rozumi kdyz na ne mluvis anglicky. Osobne bych podruhe nikdy nejela do toho hotelu a nikomu bych to nedoporucovala.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stary hotel, spinave koberce a zdi, stary nabytek a pruzinove nepohodle matrace, spatna protihlukovost jde slyset uplne vsechno v pokoje. Jde videt ze hotel nema penize a strasne davno se delala nejak investice do hotelu cca 20 let s tim urcite se nic nedelo. Snidane byla hodne skromna..ale vecerce byla celkem v pohode a chutna. Personal vubec nemluvi aglicky ani se nesnazi, ale nejak rozumi kdyz na ne mluvis anglicky. Osobne bych podruhe nikdy nejela do toho hotelu a nikomu bych to nedoporucovala.
Stary hotel, spinave koberce a zdi, stary nabytek a pruzinove nepohodle matrace, spatna protihlukovost jde slyset uplne vsechno v pokoje. Jde videt ze hotel nema penize a strasne davno se delala nejak investice do hotelu cca 20 let s tim urcite se nic nedelo. Snidane byla hodne skromna..ale vecerce byla celkem v pohode a chutna. Personal vubec nemluvi aglicky ani se nesnazi, ale nejak rozumi kdyz na ne mluvis anglicky. Osobne bych podruhe nikdy nejela do toho hotelu a nikomu bych to nedoporucovala.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tím,že jsme začali ubytování shánět pozdě,byli jsme rádi,že nám CA vůbec něco sehnala,ale hotel nebyl dobrý.
Tím,že jsme začali ubytování shánět pozdě,byli jsme rádi,že nám CA vůbec něco sehnala,ale hotel nebyl dobrý.
Jídlo dobré,nebylo si na co stěžovat.
UbytováníHotel starý,zařízení na pokoji staré,matrace špatné.Ale nejhorší byl celkový zápach starého kouře po kuřácích ,který byl ve starých kobercích,závěsech,záclonách,v celém hotelu.Kvůli tomuto silnému zápachu jsem nemohla ani spát....
Službynení co vytknout
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...