Ladislava G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla úplně super. Díky slunečnému počasí, které nám vydrželo celý týden a perfektní kvalitě sněhu i úpravě sjezdovek jsme si to opravdu užili.
Dovolená byla úplně super. Díky slunečnému počasí, které nám vydrželo celý týden a perfektní kvalitě sněhu i úpravě sjezdovek jsme si to opravdu užili.
Penzion jsme už navštívili podruhé. Apartmány jsou prostorné a dobře vybavené. Jediné co mi snad chybělo, byla mikrovlnka v malém apartmánu, ale bez té se fakt dá přežít.t.
SlužbyApartmán byl čistě uklizený, v polovině pobytu jsme dostali další čisté ručníky.
A čerstvé pečivo každé ráno až k domu je taky moc fajn.
Myslím, že si tu vybere každý. Letos jsme měli opravdu super podmínky.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)




