Lucie Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel se nachází v opravdu malém městečku ve kterém vůbec nic není kromě blízkého startu běžkařských stop. Pro lyžaře zde staví ski-bus , sjezdovky docela blízko.
Hotel se nachází v opravdu malém městečku ve kterém vůbec nic není kromě blízkého startu běžkařských stop. Pro lyžaře zde staví ski-bus , sjezdovky docela blízko.
Tady není co vytknout, ubytování bylo skvělé.
SportSjezdovky dostupné ski-busem, my jsem ho nevyužívali. Autem zaparkujete u obou nejbližších středisek v pohodě a zdarma. Ikdyž jsme byli v období vánočních svátků a lidí bylo opravdu dost, na sjezdovkách se to ztratí a fronty téměř nebyly, jen občas u překlenovacích lanovek. Super je možnost projetí více středisek - jsou krásně propojené a vše funguje super.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







