Gungau Hodnocení: 3/5
od 6 795 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 795 Kč za os.
od 2 673 Kč za os.
od 4 160 Kč za os.
od 11 545 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Lenka J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkný hotel v klidém prostředí, bokem od hlavního ruchu.
Pěkný hotel v klidém prostředí, bokem od hlavního ruchu.
Snídaně v bufetovém stylu neměly chybu, bohatá nabídka a myslí tu i na vegetariány a bezlepkovou stravu.
Při nástupu se hned ptají, zda nejste na něco alergičtí, i na jídlo. Odpolední svačiny jsem ještě v žádném hotelu nezažila, až tady.
Večeře jsou tématické - italský večer, ryby a dary moře domácí spediality a pod. nebo formou rautu v dotatečné míře.
Moderní a decetní ubytování, bez připomínek, nebyl důvod k nespokojenosti.Velmi čisto.
SlužbyŠiroká nabídka welness, masáží,a bazén. I dyž za příplatek, ale stojí to za to si po celodenním lyžování odpočinout třeba ve výřivce nebo sauně.
SportZajištěna dostupnost lanovek skibusy se zastávkou u hotelu a dojezd sjezdovky 50m za hotelem. Užili jsme si krásnou jarní lyžovačku. 200 km sjezdovek, lanovek ve středisku asi 50 a nevíte kterou dřív. Super zimní středisko.
Doporučuji.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Lenka J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkný hotel v klidém prostředí, bokem od hlavního ruchu.
Pěkný hotel v klidém prostředí, bokem od hlavního ruchu.
Snídaně v bufetovém stylu neměly chybu, bohatá nabídka a myslí tu i na vegetariány a bezlepkovou stravu.
Při nástupu se hned ptají, zda nejste na něco alergičtí, i na jídlo. Odpolední svačiny jsem ještě v žádném hotelu nezažila, až tady.
Večeře jsou tématické - italský večer, ryby a dary moře domácí spediality a pod. nebo formou rautu v dotatečné míře.
Moderní a decetní ubytování, bez připomínek, nebyl důvod k nespokojenosti.Velmi čisto.
SlužbyŠiroká nabídka welness, masáží,a bazén. I dyž za příplatek, ale stojí to za to si po celodenním lyžování odpočinout třeba ve výřivce nebo sauně.
SportZajištěna dostupnost lanovek skibusy se zastávkou u hotelu a dojezd sjezdovky 50m za hotelem. Užili jsme si krásnou jarní lyžovačku. 200 km sjezdovek, lanovek ve středisku asi 50 a nevíte kterou dřív. Super zimní středisko.
Doporučuji.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.