Gungau Hodnocení: 3/5
od 6 795 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 795 Kč za os.
od 5 550 Kč za os.
od 4 160 Kč za os.
od 11 545 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Pavel Lála
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super hotel, výborné jídlo, krásné prostředí
Super hotel, výborné jídlo, krásné prostředí
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila, hotel je situován za Kaprunem směrem k lanovce na ledovec na samotě, je kolem něj spousta místa na běhání pro děti a relax jen tak na lehátku v zahradě. V hotelu vládla fajn atmosféra, personál byl usměvavý a nic nebyl problém. Překvapilo mě kolik tam bylo rodin s dětmi, byť to není úplně asi hotel orientovaný na děti.
Dovolená se nám moc líbila, hotel je situován za Kaprunem směrem k lanovce na ledovec na samotě, je kolem něj spousta místa na běhání pro děti a relax jen tak na lehátku v zahradě. V hotelu vládla fajn atmosféra, personál byl usměvavý a nic nebyl problém. Překvapilo mě kolik tam bylo rodin s dětmi, byť to není úplně asi hotel orientovaný na děti.
Snídaně byly klasické,každý den téměř stejné - výběr ze sýru, salámů, zeleniny, vajíčka natvrdo, med, marmelády, jogurty,atd. - jídla bylo dostatek, pečivo čerstvé... Večeře byly v bufetové stylu - výběr ze dvou polévek, 2-3 hlavních jídel a salátového bufetu a desert. Nenarazili jsme na jídlo, které by nám nechutnalo, všechno bylo moc dobré, takové domácké a nikdy se nestalo, že by něco došlo. Jeden den byla večeře venku a grilovalo se. Jen dvakrát jsme stihli odpolední kávu a koláče a opravdu to byly domácí buchty, úplně čerstvé
Pití bylo z postmixu - fanta, cola, sprite, soda, voda + 100 %džusy, bílé a červené víno.
Pokoje byly malé, ale vešlo se tam všechno důležité. V hotelu není výtah, takže kdo má pokoj ve třetím patře tak se dost naběhá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Pavel Lála
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super hotel, výborné jídlo, krásné prostředí
Super hotel, výborné jídlo, krásné prostředí
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila, hotel je situován za Kaprunem směrem k lanovce na ledovec na samotě, je kolem něj spousta místa na běhání pro děti a relax jen tak na lehátku v zahradě. V hotelu vládla fajn atmosféra, personál byl usměvavý a nic nebyl problém. Překvapilo mě kolik tam bylo rodin s dětmi, byť to není úplně asi hotel orientovaný na děti.
Dovolená se nám moc líbila, hotel je situován za Kaprunem směrem k lanovce na ledovec na samotě, je kolem něj spousta místa na běhání pro děti a relax jen tak na lehátku v zahradě. V hotelu vládla fajn atmosféra, personál byl usměvavý a nic nebyl problém. Překvapilo mě kolik tam bylo rodin s dětmi, byť to není úplně asi hotel orientovaný na děti.
Snídaně byly klasické,každý den téměř stejné - výběr ze sýru, salámů, zeleniny, vajíčka natvrdo, med, marmelády, jogurty,atd. - jídla bylo dostatek, pečivo čerstvé... Večeře byly v bufetové stylu - výběr ze dvou polévek, 2-3 hlavních jídel a salátového bufetu a desert. Nenarazili jsme na jídlo, které by nám nechutnalo, všechno bylo moc dobré, takové domácké a nikdy se nestalo, že by něco došlo. Jeden den byla večeře venku a grilovalo se. Jen dvakrát jsme stihli odpolední kávu a koláče a opravdu to byly domácí buchty, úplně čerstvé
Pití bylo z postmixu - fanta, cola, sprite, soda, voda + 100 %džusy, bílé a červené víno.
Pokoje byly malé, ale vešlo se tam všechno důležité. V hotelu není výtah, takže kdo má pokoj ve třetím patře tak se dost naběhá.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...