Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Apartmány Palfenhof

Rakousko-Salcbursko

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 68 142

Poloha

Dům s přátelskou, rodinnou atmosférou se nachází na klidném, panoramatickém místě na okraji městečka Bruck, na kopci ve výšce 1.008 m (doporučujeme sněhové řetězy), na slunečné straně části jménem St. Georgen, cesta je dobře značena, Zell am See 10 km. Lyžařský areál Zell am See je vzdálený 10 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří společenská místnost, parkoviště, lyžárna, prádelna, infračervená kabina, stolní fotbálek, kulečník, internet zdarma (kabel v apartmánu, vlastní PC).

Ubytování

K dispozici jsou 3 pěkné, čisté, rustikálně zařízené apartmány pro 2-6 osob s koupelnou a WC, fénem, vybavenou kuchyňkou (kávovar, mikrovlnka, rychlovarná konvice, toustovač), SAT-TV, trezorem, rádio-budíkem, balkónem, přípojka na internet zdarma (kabel, vlastní PC), na vyžádání DVD přehrávač.

Strava

Hosté se stravují individuálně. Snídaně je možná za příplatek.

Služby

Hosté mají v ceně spotřeby energií, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid. Zdarma vstup do infračervené kabiny. Krátkodobé pobyty na vyžádání, 1 noc za příplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 10 km
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7/5
Invia

Skvělé (57 hodnocení)

Ubytování 4,7/5

Strava 4,7/5

Okolí 4,7/5

Cena 4,6/5

Kvalita sjezdovek 4,6/5

Tento hotel je 51. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2527 v Salcbursko.

Martina K. Srpen 2017

Datum pobytu: 22.7. - 29.7.2017

Hodnocení 5,0/5
nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.
Celkové hodnocení

nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Zuzana S. Srpen 2016

Datum pobytu: 23.7. - 30.7.2016

Hodnocení 5,0/5
Super ubytování, prostorný apartmán a ten parádní výhled :D Paní Petra - majitelka sympatická a ochotná s čímkoliv poradit. Ubytování doporučujeme, určitě...
Celkové hodnocení

Super ubytování, prostorný apartmán a ten parádní výhled :D Paní Petra - majitelka sympatická a ochotná s čímkoliv poradit. Ubytování doporučujeme, určitě se rádi vrátíme. A ty panoramata z balkonu :D

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Strava
vlastní

Filtrovat recenze

Michaela Horová Březen 2020

Datum pobytu: 7.3. - 14.3.2020

Hodnocení 4,4/5
Dovolená v Rakousku byla naše první a ovlivněná epidemií.Apartmán jsme krásně našli,pokyny byly dostačující,atmosféra v apartmánu domácí.
Celkové hodnocení

Dovolená v Rakousku byla naše první a ovlivněná epidemií.Apartmán jsme krásně našli,pokyny byly dostačující,atmosféra v apartmánu domácí.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Cena 3,5/5

Kvalita sjezdovek 3,5/5

Ubytování
Ubytování bylo super.

Strava
Vařili jámě si sami.

Sjezdovky
Sjezdovky praskaly ve švech,díky uzavření Itálie.Stav sjezdovek s rezervou.Dostupnost autem dobrá.

Lada Brzobohatá Leden 2019

Datum pobytu: 19.1. - 26.1.2019

Hodnocení 4,4/5
O.K.
Celkové hodnocení

O.K.

Ubytování 4,5/5

Cena 4,5/5

Kvalita sjezdovek 4,0/5

Ubytování
Apartman vybaven skvele, prostorny, majitelka vstřícna a přátelska.jen bych doporucovala poznamku, ze ubytovani se nachází vysoko v kopci, coz bylo při snehove kalamitě dost náročne.

Strava
bez stravy

Sjezdovky
Super, dojezdova vzdalenost 6 km a 20km do dalsiho střediska

Martin H. Únor 2018

Datum pobytu: 17.2. - 24.2.2018

Hodnocení 4,9/5
Prostě výborné.
Celkové hodnocení

Prostě výborné.

Ubytování 4,8/5

Cena 5,0/5

Kvalita sjezdovek 5,0/5

Ubytování
Pěkný čistý a prostorný pokoj s velkým balkónem a výhledem na hory

Strava
Stravování v oblasti je na velmi dobré úrovni.

Služby hotelu
Skvělé, paní Petra je velmi milá a ochotná.

Sjezdovky
Tři výborná střediska v dojezdové vzdálenosti 25km.

Zbyněk V. Leden 2018

Datum pobytu: 27.12. - 30.12.2017

Hodnocení 3,8/5
Ubytování odpovídalo představě vč ceny. Velmi příjemná paní domácí.
Celkové hodnocení

Ubytování odpovídalo představě vč ceny. Velmi příjemná paní domácí.

Ubytování 3,8/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,0/5

Martina K. Srpen 2017

Datum pobytu: 22.7. - 29.7.2017

Hodnocení 5,0/5
nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.
Celkové hodnocení

nádherné místo s úžasným výhledem.Velmi příjemná paní majitelka. Určitě se sem rádi budeme vracet.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Přírodním krásám Salcburska jednoznačně vévodí masivy hor. Patří sem Národní park Vysoké Taury, Lofer Steinberge, Radstädter Tauern, Hagengebirge a Tennegebirge. Většinu nejvyšších vrcholů Rakouska můžete obdivovat ze známé rakouské vysokohorské silnice Grossglockner Hochalpenstrasse. Ze skalnatých štítů se dolů k zemi snáší divoké vodopády a v krásných údolích se rozlévají půvabná jezera. Celá oblast je protkána udržovanými silnicemi a důmyslným systémem lanovek. Nejvyšší horu Rakouska Grossglockner a největší ledovec Východních Alp spatříte z vyhlídky Franz-Josephs-Höhe. Nejvyššími vodopády v Rakousku jsou 400 m vysoké Krimmlské vodopády. Nacházejí se v horní části údolí Salzachtal a jsou zároveň nejvyššími vodopády ve střední Evropě.

Salcbursko ale nevyniká pouze výše zmíněnými velikány. I nenápadné malé vesničky a městečka v oblasti mají turistům určitě co nabídnout. Jejich kostelíky ukrývají vzácná sochařská díla a gotické fresky. Za účelem jejich obdivování se můžete vydat třeba do Sankt Johann im Pongau, Bischeshofen, Radstadt a Zell am See.

Salcbursko je vhodné jak pro aktivně strávenou dovolenou, tak i pro poklidnou rekreaci rodin s dětmi. Čekají na vás vzorně upravené cyklotrasy různých obtížností, stezky pro pěší turistiku, samozřejmě také dokonalé areály pro zimní sporty a celá řada kulturních a historických atrakcí.

Salcburk

Hlavní město Salcburska má 145 tisíc obyvatel a v současnosti je čtvrtým největším městem v Rakousku. Přirovnání ,,Řím severu? si Salcburk zasloužil díky obrovskému množství historických památek, které obklopují zalesněné horské vrcholy. Městem Salcburk protéká řeka Salzach. Na jejím východním břehu se rozkládá náměstí Residenzplatz a v jeho okolí staré město. Nová část města je západním směrem od řeky Salzach a její součástí jsou náměstí Mirabellplatz a Marktplatz.

Jednou z nejstarších ulic v Salcburku je Getreidegasse. V domě s číslem popisným 9 se narodil nejslavnější rodák města Salcburk, skladatel Wolfgang Amadeus Mozart. V Mozart Geburtshaus jsou dnes vystavené obrazy, dopisy i návrhy scén Mozartových slavných oper. Muzeum, které popisuje Mozartovo dílo, je zřízeno v domě Wohnhaus na náměstí Marktplatz 8. Právě tady skladatel v pozdějším věku bydlel, dům bohužel výrazně poškodily nálety během 2. světové války.

Jednou z dominantních památek města Salcburk je pevnost Hohensalzburg, jejíž stavbu dokončili vládnoucí arcibiskupové v 17. století. Během návštěvy pevnosti si můžete prohlédnout středověké mučírny, oficiální místnosti, pevnostní věž a muzeum Rainer Museum, které vystavuje středověké zbraně a mučící nástroje.

Zajímavým kontrastem ke strohé stavbě pevnosti je zámek Mirabell a jeho překrásné zahrady Zwerglgarten se záhony plnými růží. Konečné zkrášlovací úpravy provedl ve 20. letech 18. století architekt Lukas von Hildebrandt.

Na vrcholu Nonnberg stojí nejstarší zachovaný ženský klášter v Rakousku. Byl založen na konci 7. století a poskytuje nádherný výhled do širokého okolí.

V bývalém arcibiskupském paláci Residenz ve staré městské části jsou umístěny expozice barokních interiérů a galerie děl Rembrandtových, Rubensových a Bruegelových. Krásné historické budovy obklopují celé Rezidenční náměstí. Další církevní stavbou, která v Salcburku po arcibiskupech a mnišských řádech zůstala, je dóm sv. Ruperta. Pochází z počátku 17. století a stojí na jižní straně Residenzplatz. Interiér dómu zdobí fresky od D. Mascagniho a oltářní obraz od českého umělce Karla Škréty. Arcibiskupská rezidence z přelomu 15. a 16. století stojí na západní straně náměstí, Nová rezidence stojí přesně na opačné straně. Od roku 1702 je na věži rezidence nainstalována zvonkohra. Uprostřed náměstí se nachází 14 metrů vysoká kašna. Pokud se vydáte od kostela sv. Michala směrem na severovýchod, dostanete se na Mozartplatz s pomníkem slavného skladatele z roku 1842 od L. Schwanthalera. R. Donner navrhl kašnu na Kapitulním náměstí s komplexem františkánského kláštera sv. Petra, který byl založen již roku 690, jako nejstarší rakouský klášter. Přímo architektonickým skvostem je klášterní kostel Dreifaltigkeitskirche. Autorem návrhu je Johann Bernhard Fischer z Erlachu. Románská loď kostela byla vystavěna ve 13. století, kůr ve slohu gotickém ve století 15. a 5 barokních kaplí kostela v 17. století. Stejný architekt navrhl také kostel Universitätskirche na Univerzitním náměstí.

Pokud jde o Salcburskou kulturu a možnosti trávení volného času, je příležitostí k vyžití více než dost. Každoročně od konce července do začátku září se v Salcburku koná proslulý hudební festival Salzburger Festspiele. Jestliže se festivalu budete chtít zúčastnit, počítejte s tím, že z důvodu opravdu velkého zájmu bude třeba, rezervovat si vstupenky s dostatečným předstihem. Zdrojem dobré zábavy může být také návštěva podniku Augustiner Bräustüble, nejstaršího pivovaru v Salcburku. Víno můžete ochutnat ve sklepě Felsenkeller, vytesaném do skály. Nachází se poblíž hřbitova sv. Petra.

Oblast Solné komory s velkým počtem solných dolů se nachází nedaleko Salcburku. Nejbližší z dolů je v Bad Dürrnberg a můžete si jej prohlédnout oblečeni do tradičního hornického oděvu a po důlních chodbách se projet miniaturním vláčkem. Ke vchodu do dolu vás odveze lanovka Salzbergbahn.
 • Vzdálenost od sjezdovky 10 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 10 °C v noci 2 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 4 °C v noci -3 °C

 • Neděle 7 °C v noci -4 °C

 • Pondělí 8 °C v noci -2 °C

 • Úterý 11 °C v noci 1 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec