Zur Post Hodnocení: 3/5
od 4 920 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 920 Kč za os.
od 1 311 Kč za os.
od 6 266 Kč za os.
od 3 580 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 12 hodnocení)
Šárka C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Jaroslav Žídek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
--
StravaSnídaně jednotvárné, večeře průměrné. Je vidět, že majitel šetří.
UbytováníPrůměrné - klasické - čisté.
SlužbyV pořádku. Příjemná obsluha v jídelně. Bez námitek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jaroslav Žídek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
Vcelku příjemná dovolená. Ubytování je bohužel u hlavní cesty. Obsluha velmi příjemná. Měli jsme s sebou jízdní kola. Zde bych chtěl říci, že je zde pobyt pro cykliaty velmi příjemý. Cyklostezky jsou v údolí dlouhém 67 km a jezdí se z 90% po rovině, resp. do velmi mírného kopce. Příjemné je též to, že jsme obdrželi kartu, která nás opravňova jezdit "zdarma" autobusy, vláčkem (uzkokolejná trať), lanovkami. Mohli jsme navštívit místí muzea, bazény a spoustu dalších atrakcí. Ale hlavně bych dal důraz na cykloturistiku. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Když jsme už nechtěli jet na kolech, nasoupili na vlak a dojeli do místa bydliště. Výbornééééé.
--
StravaSnídaně jednotvárné, večeře průměrné. Je vidět, že majitel šetří.
UbytováníPrůměrné - klasické - čisté.
SlužbyV pořádku. Příjemná obsluha v jídelně. Bez námitek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Šárka C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Ubytování bylo pěkné, čisté, majitelé hotelu velmi milí a ochotní, personál celkově byl velmi vstřícný, skvělé bylo i to, že se ze sjezdovky dá dojet přímo k hotelu, skibus navíc také staví před hotelem, prostě spokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Petra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...