Gabriela H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2025
Velmi pěkný hotel. Služby odpovídají 4* hotelu. Moc se nám líbilo.
Velmi pěkný hotel. Služby odpovídají 4* hotelu. Moc se nám líbilo.
Výborná. Snídaně i večeře velmi pestré. Jako bonus odpoledni snach.
UbytováníSuper. Splnilo očekávání.
SlužbyWelness, sauny, venkovní vířivka.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







