Alphof Hodnocení: 3/5
od 7 296 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 296 Kč za os.
od 4 920 Kč za os.
od 2 439 Kč za os.
od 4 035 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Petr Hrbáček
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná volba za rozumnou cenu. Vřele doporučuju.
Výborná volba za rozumnou cenu. Vřele doporučuju.
Luxus!
Snídaně: 100% džusy - neředěné, což se často nevidí, spousta sýrů (super pro degustování), čerstvé ovoce, atd....byly jsme moc spokojení.
Večeře: 4-chodové menu v hotelu 150 metrů od nás bylo výborné, vždy jsme ještě volili varianty. Nejdřív byla polévka, pak salátový bufet, hlavní jídlo - výběr ze tří chodů a nakonec dezert - výběr ze dvou. Jen jídelní lístek byl v němčině, nechali jsme s iho přeložit do angličtiny, ale překla nebyl úplně ideální. Naštěstí obsluha opět byly slovenky, takže nám vše ochotně přeložily :)
Penzion je moc pěkný, vše ve dřevě ve starém stylu, hezky vyladěno. Obsluha hotelu jsou většinou Slovenky, takže ani téměř nepotřebujete cizí jazyk...
SlužbyPokoje čisté a udržované, když jsme se vrátili z lyží, tak už byla nahřáté a připravené sauny, takže bez výhrad.
SportByli jsme lyžovat jen na ledovci a ten je sice drahý, ale naprosto úžasný - lyžování bez front a když člověk vyjede až nahoru, tak si můžete užít sjezd dlouhý více než 10km. Něco jako přeplněné sjezdovky lidma jako známe od nás jsme tam nezažili. Spousta prostoru a klid. Taky jsme ocenili, že na stanicích kabinek se může člověk i ohřát, pokud je zima - jsou velké, prostorné, s restauracemi, obchody....my jsme toho využili na stanici 2900m vysoko - stačilo si zajít do budovy na WC a hned bylo teplo :)
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Petr Hrbáček
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborná volba za rozumnou cenu. Vřele doporučuju.
Výborná volba za rozumnou cenu. Vřele doporučuju.
Luxus!
Snídaně: 100% džusy - neředěné, což se často nevidí, spousta sýrů (super pro degustování), čerstvé ovoce, atd....byly jsme moc spokojení.
Večeře: 4-chodové menu v hotelu 150 metrů od nás bylo výborné, vždy jsme ještě volili varianty. Nejdřív byla polévka, pak salátový bufet, hlavní jídlo - výběr ze tří chodů a nakonec dezert - výběr ze dvou. Jen jídelní lístek byl v němčině, nechali jsme s iho přeložit do angličtiny, ale překla nebyl úplně ideální. Naštěstí obsluha opět byly slovenky, takže nám vše ochotně přeložily :)
Penzion je moc pěkný, vše ve dřevě ve starém stylu, hezky vyladěno. Obsluha hotelu jsou většinou Slovenky, takže ani téměř nepotřebujete cizí jazyk...
SlužbyPokoje čisté a udržované, když jsme se vrátili z lyží, tak už byla nahřáté a připravené sauny, takže bez výhrad.
SportByli jsme lyžovat jen na ledovci a ten je sice drahý, ale naprosto úžasný - lyžování bez front a když člověk vyjede až nahoru, tak si můžete užít sjezd dlouhý více než 10km. Něco jako přeplněné sjezdovky lidma jako známe od nás jsme tam nezažili. Spousta prostoru a klid. Taky jsme ocenili, že na stanicích kabinek se může člověk i ohřát, pokud je zima - jsou velké, prostorné, s restauracemi, obchody....my jsme toho využili na stanici 2900m vysoko - stačilo si zajít do budovy na WC a hned bylo teplo :)
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...