Alphof Hodnocení: 3/5
od 7 296 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 296 Kč za os.
od 13 607 Kč za os.
od 12 240 Kč za os.
od 2 860 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Jiří K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Ne, tak pláž opravdu na Stubai nanajdete :-), ale lyžování si moc užijete.
StravaStrava skvělá, večeře znamenala lukulské hody včetně výběru čerstvých ryb, sushi, carpaccia, grilované zeleniny apod., hlavní jídlo bylo výběrem z 5 možností, na závěr vždy skvělý dezert.
UbytováníPokoj prostorný, čistý, vypadal prostě skvěle. Bydleli jsme ve 3. budově, všechny jsou spojené podzemním tunelem, takže pohodlně přecházíte. Trochu nás překvapil pokoj v přízemí přímo u vchodu, ale nakonec jsme byli rádi za parkovací místo hned za oknem.
SlužbyNaprostá spokojenost, část personálu je z Čech a Slovenska, takže se můžete i pobavit v rodné řeči.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jiří K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Ne, tak pláž opravdu na Stubai nanajdete :-), ale lyžování si moc užijete.
StravaStrava skvělá, večeře znamenala lukulské hody včetně výběru čerstvých ryb, sushi, carpaccia, grilované zeleniny apod., hlavní jídlo bylo výběrem z 5 možností, na závěr vždy skvělý dezert.
UbytováníPokoj prostorný, čistý, vypadal prostě skvěle. Bydleli jsme ve 3. budově, všechny jsou spojené podzemním tunelem, takže pohodlně přecházíte. Trochu nás překvapil pokoj v přízemí přímo u vchodu, ale nakonec jsme byli rádi za parkovací místo hned za oknem.
SlužbyNaprostá spokojenost, část personálu je z Čech a Slovenska, takže se můžete i pobavit v rodné řeči.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...