Júlia L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Vynikajuca strava, mily a vtipny personal, prekrasne prostredie... vyborne sme si to uzili!
Vynikajuca strava, mily a vtipny personal, prekrasne prostredie... vyborne sme si to uzili!
Okolie nahornej plosiny bolo prekrasne... kravicky nam zvonili pod oknami, vsade jazera, v niektorych sa da aj kupat. Vhodne aj pre detskych turistov.
StravaJedlo bolo fantasticke! 4-chodove vecere, jedlo nielen velmi chutne, ale aj pekne naaranzovane. Madarsky kuchar dokazal svoje kvality. Mali sme zaplatenu polpenziu pre 3 osoby, no stacili nam vzdy 2 jedla. Na ranajky bufetove stoly s dostacujucim vyberom aj pre narocnejsich stravnikov. Ocenujem kazdy den dostatok cerstveho ovocia a zeleniny v dobrej kvalite.
UbytováníIzba bola cista, dostatok skladovacieho priestoru, mala chladnicka... nic nam nechybalo.
SlužbyPersonal velmi mily, vzdy sa usmievali, vzdy k dispozicii. Casnik rozpraval viacerymi jazykmi, bol aj vtipny, sprijemnoval hostom luxusne vecere.
Chybala nam tam nejaka zabava pre deti... mali tam len mini-detsky kutik s par hrackami, ziadne ihrisko v celom okoli na Tauplitzalm.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

































