Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Apartmánový dům Anna

Řecko, Ithaka, Kioni

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 50 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Pavel D.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkově se nám dovolená moc líbila. Ubytování bylo příjemné, malinká vesnička s minimem turistů. Relativně klidné pláže, čistá voda, ve které se bylo na co koukat...perfektní pro šnorchlování.
Pokud dokážete vstát před svítáním dá se vyrazit i na pěkné procházky (vesnička Anogi a Heráklesovy kameny, nebo vesnička Exogi s výhledem na celý ostrov).
Celkově cestování po ostrově bylo trochu oříšek, pěšky se dá pouze ráno (pak začne peklo), autobusy fungují bídně, na auto jsem neměl odvahu (úzké silničky a domorodí řidiči), taxi mi přišlo drahé...nejlépe mi vyšlo půjčit si motorku.
Jediným opravdovým zklamáním byl fakultativní výlet na ostrov Atokos. Jídlo nic moc, pláže stejné jako na Ithace. Navíc byl cely výlet zkrácen skoro o hodinu oproti plánu. Za stejné peníze jsme si mohli zajít na luxusní večeři a půjčit motorku na dva dny a celý týden jíst zmrzlinu. Najedli bychom se lépe a mohli bychom projet celý ostrov.

Celkově se nám dovolená moc líbila. Ubytování bylo příjemné, malinká vesnička s minimem turistů. Relativně klidné pláže, čistá voda, ve které se bylo na co koukat...perfektní pro šnorchlování.
Pokud dokážete vstát před svítáním dá se vyrazit i na pěkné procházky (vesnička Anogi a Heráklesovy kameny, nebo vesnička Exogi s výhledem na celý ostrov).
Celkově cestování po ostrově bylo trochu oříšek, pěšky se dá pouze ráno (pak začne peklo), autobusy fungují bídně, na auto jsem neměl odvahu (úzké silničky a domorodí řidiči), taxi mi přišlo drahé...nejlépe mi vyšlo půjčit si motorku.
Jediným opravdovým zklamáním byl fakultativní výlet na ostrov Atokos. Jídlo nic moc, pláže stejné jako na Ithace. Navíc byl cely výlet zkrácen skoro o hodinu oproti plánu. Za stejné peníze jsme si mohli zajít na luxusní večeři a půjčit motorku na dva dny a celý týden jíst zmrzlinu. Najedli bychom se lépe a mohli bychom projet celý ostrov.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Během pobytu jsme nebyli na žádné pláži více než 2x. Ve schůdné vzdálenosti (cca do 30 minut) ji bylo asi 10. Celkově byly docela prázdné což nám velmi vyhovovalo. Všechny byly oblázkové. Voda byla čístá se spoustou mořské fauny (na blízké setkání s murénou jen tak nezapomenu). Trošku otravné byly větší či menší kocábky, které neustále připlouvaly a odplouvaly k plážím. Horší byly ty, které se rozhodly v těsné blízkosti pláže zakotvit. A nejhorší byly ty, kerým se tento proces povedl až na 5. pokus po 20 minutách.

Strava

(Super)market se nacházel pár kroků od apartmánu, i přes svou miniaturní velikosti nabízel téměř vše co jsme hledali. Ceny byly samozřejmě vyšší než třeba ve Vathy, kde byly opravdové supermarkety. Bohužel se nám nikde nepodařilo sehnat čerstvé ryby. Vyrazili jsme za nimi do nejbližší restaurace a nelitovali jsme.

Ubytování

Apartmán byl prostorný, měl dvě okna, bez výhledu na moře, ale během dne do nich nešlo téměř žádné přímé světlo, takže klima ani moc nebyla potřeba. V oknech byly sítě, ale moc nefungovaly, chtělo to nějaký odpuzovač hmyzu. Vybavení kuchyně bych hodnotil velmi dobře, potěšila rychlovarná konvice, vařiče a trouba. S drobnostmi jako byla absence hlubokých talířů či naběračky si člověk lehce poradil.

Služby

Apartmán měl zdarma klimatizaci, čehož jsme párkrát využili. Během pobytu nám paní domácí 2x nejen vyměnila ručníky a povlečení ale i uklidila, což jsme ani nečekali. Trochu zklamáním bylo, že v popisu zájezdu bylo uvedeno, že budou k dispozici zdarma k zapůjčení kola, ale na místě o tom nikdo nic nevěděl. Bylo by dobré to v popisu zájezdu opravit.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Stanislava K.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

krásná dovolená, počasí perfektní, pláže a moře krásné, omezeně dostupná zdravotní péče v pípadě potřeby (pozor kdo cestuje např.s malými dětmi, těhotné apod.), hůř dostupné nákupy, doporučuji auto, starším lidem by mohlo vadit, že na dosti plážích severní části Ithaky nejsou k dispozici slunečníky a lehátka

krásná dovolená, počasí perfektní, pláže a moře krásné, omezeně dostupná zdravotní péče v pípadě potřeby (pozor kdo cestuje např.s malými dětmi, těhotné apod.), hůř dostupné nákupy, doporučuji auto, starším lidem by mohlo vadit, že na dosti plážích severní části Ithaky nejsou k dispozici slunečníky a lehátka

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

max. 5 min na pláž (sejde se kopeček a pár schodů a jste na pláži), další 2 pláže jsou také relativně blízko dostupné pěšky (cca 15 a 20 min.), moře krásně čisté, na plážích v Kioni nejsou lehátka, pláže jsou oblázkové, někde občas i ježci, takže lepší vzít si boty do vody, autem pak doporučuji procestovat vzdálenější části ostrova

Strava

bez stravy, v městečku pouze jeden minimarket a pekárna, takže na nákupy nejblíž Stavros popř. až do Vathi

Ubytování

ubytování odpovídající ceně, prostorný apartmán s klasickým vybavením, klidná poloha a velmi blízko k pláži, úklid pouze 2x za 12 dní

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Filtrovat recenze

Pavel D.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkově se nám dovolená moc líbila. Ubytování bylo příjemné, malinká vesnička s minimem turistů. Relativně klidné pláže, čistá voda, ve které se bylo na co koukat...perfektní pro šnorchlování.
Pokud dokážete vstát před svítáním dá se vyrazit i na pěkné procházky (vesnička Anogi a Heráklesovy kameny, nebo vesnička Exogi s výhledem na celý ostrov).
Celkově cestování po ostrově bylo trochu oříšek, pěšky se dá pouze ráno (pak začne peklo), autobusy fungují bídně, na auto jsem neměl odvahu (úzké silničky a domorodí řidiči), taxi mi přišlo drahé...nejlépe mi vyšlo půjčit si motorku.
Jediným opravdovým zklamáním byl fakultativní výlet na ostrov Atokos. Jídlo nic moc, pláže stejné jako na Ithace. Navíc byl cely výlet zkrácen skoro o hodinu oproti plánu. Za stejné peníze jsme si mohli zajít na luxusní večeři a půjčit motorku na dva dny a celý týden jíst zmrzlinu. Najedli bychom se lépe a mohli bychom projet celý ostrov.

Celkově se nám dovolená moc líbila. Ubytování bylo příjemné, malinká vesnička s minimem turistů. Relativně klidné pláže, čistá voda, ve které se bylo na co koukat...perfektní pro šnorchlování.
Pokud dokážete vstát před svítáním dá se vyrazit i na pěkné procházky (vesnička Anogi a Heráklesovy kameny, nebo vesnička Exogi s výhledem na celý ostrov).
Celkově cestování po ostrově bylo trochu oříšek, pěšky se dá pouze ráno (pak začne peklo), autobusy fungují bídně, na auto jsem neměl odvahu (úzké silničky a domorodí řidiči), taxi mi přišlo drahé...nejlépe mi vyšlo půjčit si motorku.
Jediným opravdovým zklamáním byl fakultativní výlet na ostrov Atokos. Jídlo nic moc, pláže stejné jako na Ithace. Navíc byl cely výlet zkrácen skoro o hodinu oproti plánu. Za stejné peníze jsme si mohli zajít na luxusní večeři a půjčit motorku na dva dny a celý týden jíst zmrzlinu. Najedli bychom se lépe a mohli bychom projet celý ostrov.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Během pobytu jsme nebyli na žádné pláži více než 2x. Ve schůdné vzdálenosti (cca do 30 minut) ji bylo asi 10. Celkově byly docela prázdné což nám velmi vyhovovalo. Všechny byly oblázkové. Voda byla čístá se spoustou mořské fauny (na blízké setkání s murénou jen tak nezapomenu). Trošku otravné byly větší či menší kocábky, které neustále připlouvaly a odplouvaly k plážím. Horší byly ty, které se rozhodly v těsné blízkosti pláže zakotvit. A nejhorší byly ty, kerým se tento proces povedl až na 5. pokus po 20 minutách.

Strava

(Super)market se nacházel pár kroků od apartmánu, i přes svou miniaturní velikosti nabízel téměř vše co jsme hledali. Ceny byly samozřejmě vyšší než třeba ve Vathy, kde byly opravdové supermarkety. Bohužel se nám nikde nepodařilo sehnat čerstvé ryby. Vyrazili jsme za nimi do nejbližší restaurace a nelitovali jsme.

Ubytování

Apartmán byl prostorný, měl dvě okna, bez výhledu na moře, ale během dne do nich nešlo téměř žádné přímé světlo, takže klima ani moc nebyla potřeba. V oknech byly sítě, ale moc nefungovaly, chtělo to nějaký odpuzovač hmyzu. Vybavení kuchyně bych hodnotil velmi dobře, potěšila rychlovarná konvice, vařiče a trouba. S drobnostmi jako byla absence hlubokých talířů či naběračky si člověk lehce poradil.

Služby

Apartmán měl zdarma klimatizaci, čehož jsme párkrát využili. Během pobytu nám paní domácí 2x nejen vyměnila ručníky a povlečení ale i uklidila, což jsme ani nečekali. Trochu zklamáním bylo, že v popisu zájezdu bylo uvedeno, že budou k dispozici zdarma k zapůjčení kola, ale na místě o tom nikdo nic nevěděl. Bylo by dobré to v popisu zájezdu opravit.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Stanislava K.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

krásná dovolená, počasí perfektní, pláže a moře krásné, omezeně dostupná zdravotní péče v pípadě potřeby (pozor kdo cestuje např.s malými dětmi, těhotné apod.), hůř dostupné nákupy, doporučuji auto, starším lidem by mohlo vadit, že na dosti plážích severní části Ithaky nejsou k dispozici slunečníky a lehátka

krásná dovolená, počasí perfektní, pláže a moře krásné, omezeně dostupná zdravotní péče v pípadě potřeby (pozor kdo cestuje např.s malými dětmi, těhotné apod.), hůř dostupné nákupy, doporučuji auto, starším lidem by mohlo vadit, že na dosti plážích severní části Ithaky nejsou k dispozici slunečníky a lehátka

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

max. 5 min na pláž (sejde se kopeček a pár schodů a jste na pláži), další 2 pláže jsou také relativně blízko dostupné pěšky (cca 15 a 20 min.), moře krásně čisté, na plážích v Kioni nejsou lehátka, pláže jsou oblázkové, někde občas i ježci, takže lepší vzít si boty do vody, autem pak doporučuji procestovat vzdálenější části ostrova

Strava

bez stravy, v městečku pouze jeden minimarket a pekárna, takže na nákupy nejblíž Stavros popř. až do Vathi

Ubytování

ubytování odpovídající ceně, prostorný apartmán s klasickým vybavením, klidná poloha a velmi blízko k pláži, úklid pouze 2x za 12 dní

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250