Argile Hotel (Ex Cephalonia Palace) Hodnocení: 4/5
od 14 890 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 890 Kč za os.
od 11 990 Kč za os.
od 11 590 Kč za os.
od 11 868 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Erika Zwick
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.
Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.
Bylo to blízko, bylo to dobré. Místy trochu špinavé.
StravaByli jsme soběstační.
UbytováníDivné, že tam nebyla televize. Samozřejmě jsem tam nejel, abych sledoval televizi, ale nebyl jsem v apartmánu poprvé a vždy tam televize byla. Televize je v dnešním světě základní věc. Popis zněl „Kuchyně plně vybavená“. K plně vybavené kuchyni dnes patří i mikrovlnná trouba. A také si nemyslím, že dvě talíře a jediný hrnek lze považovat za plné vybavení. Dva půllitry na pivo samozřejmě byly, to je důležité... „Pěkně udržovaná zahrada“ – to jsme také četli. Nevím, co považují za zahradu, ale pár květinových záhonů obklopených betonem, komu to připadá jako zahrada? Zahrada to není. Nevadí, když zahrada není, to není problém. Problém je zkreslování. Neříkejme, že něco je, když to není.
SlužbyBylo tam wifi, což je pozitivní. I když půl dne nefungovala a heslo jsme dostali až na žádost, přestože bylo v ceně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Péter Csáki-Szabó
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.
Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.
400 metrů od nejbližší pláže, nebylo uvedeno, že je to na svahu!!!
Stravanebyla žádná péče
Ubytovánínedostatečné špatné vybavení, základní kuchyňské potřeby chybí, místní správce je na požádání doplnil
Postele jsou jako nové, přesto vrzají, cítili jsme je jako opotřebované.
Výmena ložního prádla a ručníků byla vhodná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Péter Csáki-Szabó
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.
Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.
400 metrů od nejbližší pláže, nebylo uvedeno, že je to na svahu!!!
Stravanebyla žádná péče
Ubytovánínedostatečné špatné vybavení, základní kuchyňské potřeby chybí, místní správce je na požádání doplnil
Postele jsou jako nové, přesto vrzají, cítili jsme je jako opotřebované.
Výmena ložního prádla a ručníků byla vhodná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Erika Zwick
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.
Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.
Bylo to blízko, bylo to dobré. Místy trochu špinavé.
StravaByli jsme soběstační.
UbytováníDivné, že tam nebyla televize. Samozřejmě jsem tam nejel, abych sledoval televizi, ale nebyl jsem v apartmánu poprvé a vždy tam televize byla. Televize je v dnešním světě základní věc. Popis zněl „Kuchyně plně vybavená“. K plně vybavené kuchyni dnes patří i mikrovlnná trouba. A také si nemyslím, že dvě talíře a jediný hrnek lze považovat za plné vybavení. Dva půllitry na pivo samozřejmě byly, to je důležité... „Pěkně udržovaná zahrada“ – to jsme také četli. Nevím, co považují za zahradu, ale pár květinových záhonů obklopených betonem, komu to připadá jako zahrada? Zahrada to není. Nevadí, když zahrada není, to není problém. Problém je zkreslování. Neříkejme, že něco je, když to není.
SlužbyBylo tam wifi, což je pozitivní. I když půl dne nefungovala a heslo jsme dostali až na žádost, přestože bylo v ceně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.