Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Apartmán Aggelos

Hodnocení: 3/5

Řecko, Kefalonia, Lassi

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Erika Zwick

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.

Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Bylo to blízko, bylo to dobré. Místy trochu špinavé.

Strava

Byli jsme soběstační.

Ubytování

Divné, že tam nebyla televize. Samozřejmě jsem tam nejel, abych sledoval televizi, ale nebyl jsem v apartmánu poprvé a vždy tam televize byla. Televize je v dnešním světě základní věc. Popis zněl „Kuchyně plně vybavená“. K plně vybavené kuchyni dnes patří i mikrovlnná trouba. A také si nemyslím, že dvě talíře a jediný hrnek lze považovat za plné vybavení. Dva půllitry na pivo samozřejmě byly, to je důležité... „Pěkně udržovaná zahrada“ – to jsme také četli. Nevím, co považují za zahradu, ale pár květinových záhonů obklopených betonem, komu to připadá jako zahrada? Zahrada to není. Nevadí, když zahrada není, to není problém. Problém je zkreslování. Neříkejme, že něco je, když to není.

Služby

Bylo tam wifi, což je pozitivní. I když půl dne nefungovala a heslo jsme dostali až na žádost, přestože bylo v ceně.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Péter Csáki-Szabó

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.

Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

400 metrů od nejbližší pláže, nebylo uvedeno, že je to na svahu!!!

Strava

nebyla žádná péče

Ubytování

nedostatečné špatné vybavení, základní kuchyňské potřeby chybí, místní správce je na požádání doplnil
Postele jsou jako nové, přesto vrzají, cítili jsme je jako opotřebované.

Služby

Výmena ložního prádla a ručníků byla vhodná.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Péter Csáki-Szabó

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.

Apartmán bych znovu využil pouze za sníženou, akční cenu.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

400 metrů od nejbližší pláže, nebylo uvedeno, že je to na svahu!!!

Strava

nebyla žádná péče

Ubytování

nedostatečné špatné vybavení, základní kuchyňské potřeby chybí, místní správce je na požádání doplnil
Postele jsou jako nové, přesto vrzají, cítili jsme je jako opotřebované.

Služby

Výmena ložního prádla a ručníků byla vhodná.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Erika Zwick

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.

Kefalonie je nádherná! Na tom není nic špatného. Co se týče cesty... Řidiči byli sice milí, ale mnohokrát neposkytli žádné informace, když jsme jeli mnohem déle, než se očekávalo, neřekli, proč nezastavujeme, ani kdy se očekává další zastávka. A i když tři čtvrtiny cestujících signalizovaly, že jim je zima, nesnížili klimatizaci, ani nejevili únavu, aby alespoň předstírali, že se ji snaží upravit. Vysvětlení bylo, že se to nedá nastavit. Zajímavé je, že po mnoha upozorněních se nakonec nějak snížila... a bylo tepleji.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Bylo to blízko, bylo to dobré. Místy trochu špinavé.

Strava

Byli jsme soběstační.

Ubytování

Divné, že tam nebyla televize. Samozřejmě jsem tam nejel, abych sledoval televizi, ale nebyl jsem v apartmánu poprvé a vždy tam televize byla. Televize je v dnešním světě základní věc. Popis zněl „Kuchyně plně vybavená“. K plně vybavené kuchyni dnes patří i mikrovlnná trouba. A také si nemyslím, že dvě talíře a jediný hrnek lze považovat za plné vybavení. Dva půllitry na pivo samozřejmě byly, to je důležité... „Pěkně udržovaná zahrada“ – to jsme také četli. Nevím, co považují za zahradu, ale pár květinových záhonů obklopených betonem, komu to připadá jako zahrada? Zahrada to není. Nevadí, když zahrada není, to není problém. Problém je zkreslování. Neříkejme, že něco je, když to není.

Služby

Bylo tam wifi, což je pozitivní. I když půl dne nefungovala a heslo jsme dostali až na žádost, přestože bylo v ceně.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250