Remetzo Village Hodnocení: 3/5
od 11 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 990 Kč za os.
od 10 990 Kč za os.
od 11 690 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 34 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Martina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za danou last-minute cenu a při pobytu jen na několik nocí přijatelné, nicméně za předpokladu plné ceny a delší dovolené bych byla zklamaná. Ač bylo beachfront umístění hotelu výhodou, pláž samotná byla na řecké poměry velmi podprůměrná - písčitá se zakalenou vodou a řasami v blízkosti přístavu. Výhled na moře je vždy příjemný, nicméně pláž za více než jednu krátkou návštěvu určitě nestojí. Skromné a zastaralé vybavení hotelu, snídaně spíše chudší a monotónní. Co však chybělo na stravě a vybavení, plně vynahrazovali velmi milí, ochotní a vstřícní majitelé. Na lowcost dovolenou s lowcost očekáváním určitě adekvátní volba, nicméně 100% doporučuji půjčit auto a dovolenou strávit cestováním po ostrově, nikoliv setrváním v hotelu a ve městě.
Za danou last-minute cenu a při pobytu jen na několik nocí přijatelné, nicméně za předpokladu plné ceny a delší dovolené bych byla zklamaná. Ač bylo beachfront umístění hotelu výhodou, pláž samotná byla na řecké poměry velmi podprůměrná - písčitá se zakalenou vodou a řasami v blízkosti přístavu. Výhled na moře je vždy příjemný, nicméně pláž za více než jednu krátkou návštěvu určitě nestojí. Skromné a zastaralé vybavení hotelu, snídaně spíše chudší a monotónní. Co však chybělo na stravě a vybavení, plně vynahrazovali velmi milí, ochotní a vstřícní majitelé. Na lowcost dovolenou s lowcost očekáváním určitě adekvátní volba, nicméně 100% doporučuji půjčit auto a dovolenou strávit cestováním po ostrově, nikoliv setrváním v hotelu a ve městě.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavla Jurčová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená, hotel pro nenáročné.
Skvělá dovolená, hotel pro nenáročné.
Pláž je přímo u hotelu. K půjčení jsou u hotelu bezplatně lehátka. Jsou plastová a nejsou polohovatelná. Můžete si půjčit i slunečník, též bezplatně, a zapichnout si ho do písku, pokud se vám vzhledem k trávě povede. Pláž ať písečná je prorostlá trávou. Vstup do moře je pozvolný písčitý s kameny. Cca 10m od pláže u hotelu jsou lehátka se slunečníky za 4 eura na den. Pláž je jen písečná a i vstup do moře je krásně písčitý. I zde je vstup velmi pozvolný. Vhodné pro děti.
StravaPolopenze
Snídaně formou bufetu přímo na hotelu. Každý den stejné. Chleba, sýr, šunka, vaječné omeletky s párečky, müssli, jogurt, káva, džus, čaj, marmelády a med. Občas ovoce - meloun. Paní majitelka se snažila vše doplňovat, ale i tak se stávalo, že pokud jste přišli déle na snídani, měli jste bud málo nebo vůbec a museli jste čekat než doplnili. Chyběla mi zelenina, vůbec nebyla.
Večeře byli formou výběru z menu v nedaleké (500m) Taverne Zefki. Zde byl výběr z předkrmů- cca. 6 a hlavních chodů-cca. 10. Na výběr byl i salát že tří druhů. Pití jsme si platili. Zde vařili výborně. Nemáme co vytknout. Vždy se vybralo a obsluha též příjemná.
Hotel je starší a na tom se odráží i vybavení. I přes starší vybavení, je vše čisté a uklizené. Pokoj č. 106 byl částečně zklamáním kvůli opravdu malému balkonu, pokud se tomu tak dá v tomto případě říkat. Na pokoji individuální klimatizace a televize s místními programy. Nejhorší však byli matrace - pérové a proleželé. Při každém otočení to člověk cítil. Koupelna se záchodě a sprchovým koutem byla dostačující, i když je pravda, že by mohla být větší. Sprchový kout byl malý. Prostorově výraznější lidé by mohli mít problém, se do něj dostat.
SlužbyKromě recepce a úklidu se žádná služba nekonala. V hotelu je sice bar, ale nefunguje. Od delegátky nám bylo řečeno, že pokud něco z baru chceme, máme zajít na recepci a oni nám to přijdou dát např. pivo a kolu. Pokud však chceme koktejl prý tu moc očekávat nemáme. Proto jsme chodili na koktejl do vedlejšího hotelu, kde bar normálně funguje a není problém tam přijít a objednat si tam. Mimo jiné jsme tam chodili i na obědy.
Trochu nás překvapila paní majitelka, když nám při odchodu na večeři oznámila, že o půlnoci zamyká hotel a byla by ráda, kdybychom přišli.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Libuše R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla úžasná, moc jsme si ji užili, Kefalonie je krásný ostrov a obyvatelé velice milí a vstřícní.
Jeli jsme na začátku září, počasí se vydařilo
Dovolená byla úžasná, moc jsme si ji užili, Kefalonie je krásný ostrov a obyvatelé velice milí a vstřícní.
Jeli jsme na začátku září, počasí se vydařilo
Měli jsme polopenzi. Snídaně formou bufetu přímo v hotelu. Sortiment byl dostačující. Šunka, sýr, vajíčka, párečky,máslo, džem,med, cereálie,buchta,chléb.suchary,káva,čaj,mléko. Prvních několik dní i meloun.
Trochu nám chyběla rajčata.Jídla bylo dostatek a personál podle potřeby doplňoval.
Večeří jsme měli v taverně Zefki, byly úžasné. Výběr z několika druhů salátů, předkrmů a hlavních jídel a k tomu příjemná obsluha. Ochutnali jsme místni skvělé víno Robola. Naprostá spokojenost.
Po příjezdu jsme byli ubytováni v pokoji do ulice, která byla dosti rušná. Požádali jsme o pokoj k moři a po dvou dnech nám byl vyměněn.Pokoje jsou čisté, dostatečně vybavené. Trochu rušila hlučnost klimatizace ze sousedících pokojů .
SlužbyPersonál hotelu byl velice milý a vstřícný,
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni s ubytováním,koupelna velmi malá,na sprchování bylo třeba zacouvat,na nohy nešlo dosáhnout.
Byli jsme spokojeni s ubytováním,koupelna velmi malá,na sprchování bylo třeba zacouvat,na nohy nešlo dosáhnout.
K pláži velmi blízko,velice klidná,písčitá,moře čisté.Na pláži bylo občas uklidit nějaký ten vajgl,či plastovou láhev.Nebylo to ale tak hrozné.
StravaSnídaně dobré nikdy nedošlo k nedostatku.V Lixouri mnoho možností velmi dobrého stravování
UbytováníJinak kvalita ub.dobrá,s pěkným výhledem.
SlužbyPokoje čisté,Personál milý.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Květa K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na dovolenou jezdíme za mořem a sluníčkem. Tohle bylo a velice se nám líbilo. Menší nedostatky nám dovolenou nepokazily.
Na dovolenou jezdíme za mořem a sluníčkem. Tohle bylo a velice se nám líbilo. Menší nedostatky nám dovolenou nepokazily.
pláž přímo u hotelu, mohla by být uklizené od řas z moře
Stravasnídaně neodpovídaly švédskému stolu, nebylo téměř nic na výběr, nebylo doplňováno -až po urgencích, co mělo být teplé, bylo studené, k snídani bylo možné si vzít 2 plátky salámu, 2 plátky sýra, na celý hotel bylo cca 10 párečků, nebo 10 mletých "kuliček", ani jogurt nebyl doplňován, vše až na urgenci dost neochotně
Ubytovánípokoj výborný, vše fungovalo, jen příliš malý sprchový kout, nešlo do něj vlézt, vylézt, otočit se ani si umýt vlasy - rozměry 50 x 50 cm
Službyžádné služby nebyly, bar byl zavřený
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.