Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Poseidon

Hodnocení: 2/5

Řecko, Kefalonia, Lixouri

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
  • Vzdálenost od letiště Letiště 45 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Bar Bar ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 34 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anonym

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Martina P.

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Za danou last-minute cenu a při pobytu jen na několik nocí přijatelné, nicméně za předpokladu plné ceny a delší dovolené bych byla zklamaná. Ač bylo beachfront umístění hotelu výhodou, pláž samotná byla na řecké poměry velmi podprůměrná - písčitá se zakalenou vodou a řasami v blízkosti přístavu. Výhled na moře je vždy příjemný, nicméně pláž za více než jednu krátkou návštěvu určitě nestojí. Skromné a zastaralé vybavení hotelu, snídaně spíše chudší a monotónní. Co však chybělo na stravě a vybavení, plně vynahrazovali velmi milí, ochotní a vstřícní majitelé. Na lowcost dovolenou s lowcost očekáváním určitě adekvátní volba, nicméně 100% doporučuji půjčit auto a dovolenou strávit cestováním po ostrově, nikoliv setrváním v hotelu a ve městě.

Za danou last-minute cenu a při pobytu jen na několik nocí přijatelné, nicméně za předpokladu plné ceny a delší dovolené bych byla zklamaná. Ač bylo beachfront umístění hotelu výhodou, pláž samotná byla na řecké poměry velmi podprůměrná - písčitá se zakalenou vodou a řasami v blízkosti přístavu. Výhled na moře je vždy příjemný, nicméně pláž za více než jednu krátkou návštěvu určitě nestojí. Skromné a zastaralé vybavení hotelu, snídaně spíše chudší a monotónní. Co však chybělo na stravě a vybavení, plně vynahrazovali velmi milí, ochotní a vstřícní majitelé. Na lowcost dovolenou s lowcost očekáváním určitě adekvátní volba, nicméně 100% doporučuji půjčit auto a dovolenou strávit cestováním po ostrově, nikoliv setrváním v hotelu a ve městě.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavla Jurčová

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Skvělá dovolená, hotel pro nenáročné.

Skvělá dovolená, hotel pro nenáročné.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž je přímo u hotelu. K půjčení jsou u hotelu bezplatně lehátka. Jsou plastová a nejsou polohovatelná. Můžete si půjčit i slunečník, též bezplatně, a zapichnout si ho do písku, pokud se vám vzhledem k trávě povede. Pláž ať písečná je prorostlá trávou. Vstup do moře je pozvolný písčitý s kameny. Cca 10m od pláže u hotelu jsou lehátka se slunečníky za 4 eura na den. Pláž je jen písečná a i vstup do moře je krásně písčitý. I zde je vstup velmi pozvolný. Vhodné pro děti.

Strava

Polopenze
Snídaně formou bufetu přímo na hotelu. Každý den stejné. Chleba, sýr, šunka, vaječné omeletky s párečky, müssli, jogurt, káva, džus, čaj, marmelády a med. Občas ovoce - meloun. Paní majitelka se snažila vše doplňovat, ale i tak se stávalo, že pokud jste přišli déle na snídani, měli jste bud málo nebo vůbec a museli jste čekat než doplnili. Chyběla mi zelenina, vůbec nebyla.
Večeře byli formou výběru z menu v nedaleké (500m) Taverne Zefki. Zde byl výběr z předkrmů- cca. 6 a hlavních chodů-cca. 10. Na výběr byl i salát že tří druhů. Pití jsme si platili. Zde vařili výborně. Nemáme co vytknout. Vždy se vybralo a obsluha též příjemná.

Ubytování

Hotel je starší a na tom se odráží i vybavení. I přes starší vybavení, je vše čisté a uklizené. Pokoj č. 106 byl částečně zklamáním kvůli opravdu malému balkonu, pokud se tomu tak dá v tomto případě říkat. Na pokoji individuální klimatizace a televize s místními programy. Nejhorší však byli matrace - pérové a proleželé. Při každém otočení to člověk cítil. Koupelna se záchodě a sprchovým koutem byla dostačující, i když je pravda, že by mohla být větší. Sprchový kout byl malý. Prostorově výraznější lidé by mohli mít problém, se do něj dostat.

Služby

Kromě recepce a úklidu se žádná služba nekonala. V hotelu je sice bar, ale nefunguje. Od delegátky nám bylo řečeno, že pokud něco z baru chceme, máme zajít na recepci a oni nám to přijdou dát např. pivo a kolu. Pokud však chceme koktejl prý tu moc očekávat nemáme. Proto jsme chodili na koktejl do vedlejšího hotelu, kde bar normálně funguje a není problém tam přijít a objednat si tam. Mimo jiné jsme tam chodili i na obědy.
Trochu nás překvapila paní majitelka, když nám při odchodu na večeři oznámila, že o půlnoci zamyká hotel a byla by ráda, kdybychom přišli.

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Libuše R.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená byla úžasná, moc jsme si ji užili, Kefalonie je krásný ostrov a obyvatelé velice milí a vstřícní.
Jeli jsme na začátku září, počasí se vydařilo

Dovolená byla úžasná, moc jsme si ji užili, Kefalonie je krásný ostrov a obyvatelé velice milí a vstřícní.
Jeli jsme na začátku září, počasí se vydařilo

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

Měli jsme polopenzi. Snídaně formou bufetu přímo v hotelu. Sortiment byl dostačující. Šunka, sýr, vajíčka, párečky,máslo, džem,med, cereálie,buchta,chléb.suchary,káva,čaj,mléko. Prvních několik dní i meloun.
Trochu nám chyběla rajčata.Jídla bylo dostatek a personál podle potřeby doplňoval.
Večeří jsme měli v taverně Zefki, byly úžasné. Výběr z několika druhů salátů, předkrmů a hlavních jídel a k tomu příjemná obsluha. Ochutnali jsme místni skvělé víno Robola. Naprostá spokojenost.

Ubytování

Po příjezdu jsme byli ubytováni v pokoji do ulice, která byla dosti rušná. Požádali jsme o pokoj k moři a po dvou dnech nám byl vyměněn.Pokoje jsou čisté, dostatečně vybavené. Trochu rušila hlučnost klimatizace ze sousedících pokojů .

Služby

Personál hotelu byl velice milý a vstřícný,

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jan P.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byli jsme spokojeni s ubytováním,koupelna velmi malá,na sprchování bylo třeba zacouvat,na nohy nešlo dosáhnout.

Byli jsme spokojeni s ubytováním,koupelna velmi malá,na sprchování bylo třeba zacouvat,na nohy nešlo dosáhnout.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

K pláži velmi blízko,velice klidná,písčitá,moře čisté.Na pláži bylo občas uklidit nějaký ten vajgl,či plastovou láhev.Nebylo to ale tak hrozné.

Strava

Snídaně dobré nikdy nedošlo k nedostatku.V Lixouri mnoho možností velmi dobrého stravování

Ubytování

Jinak kvalita ub.dobrá,s pěkným výhledem.

Služby

Pokoje čisté,Personál milý.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Květa K.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Na dovolenou jezdíme za mořem a sluníčkem. Tohle bylo a velice se nám líbilo. Menší nedostatky nám dovolenou nepokazily.

Na dovolenou jezdíme za mořem a sluníčkem. Tohle bylo a velice se nám líbilo. Menší nedostatky nám dovolenou nepokazily.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

pláž přímo u hotelu, mohla by být uklizené od řas z moře

Strava

snídaně neodpovídaly švédskému stolu, nebylo téměř nic na výběr, nebylo doplňováno -až po urgencích, co mělo být teplé, bylo studené, k snídani bylo možné si vzít 2 plátky salámu, 2 plátky sýra, na celý hotel bylo cca 10 párečků, nebo 10 mletých "kuliček", ani jogurt nebyl doplňován, vše až na urgenci dost neochotně

Ubytování

pokoj výborný, vše fungovalo, jen příliš malý sprchový kout, nešlo do něj vlézt, vylézt, otočit se ani si umýt vlasy - rozměry 50 x 50 cm

Služby

žádné služby nebyly, bar byl zavřený

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250