Do tohto hotela by sme už neprišli, nula bodov čo sa týka detí, jeden detský bazén a ihrisko s pár hracími prvkami. Neodporúčam pre rodiny s deťmi.
Plážv mieste destinácie, vstup do mora kamienkový následne piesok, keď sme chceli ísť na pieskovú pláž museli sme si požičať auto.
StravaStravu nechcem komentovať, je to o osobných preferenciách stravy. Grécka kuchyňa nie je pre každého. Väčšia obmena jedál počas raňajok.
Ubytovánína izbe sme mali problém so záchodom, ktorý pretekal v noci ho bolo počuť, čiže nás stále rušil. Dosť často sa nám vybíjala karta od izby, čiže sme mali problémy s otvorením izby, na izbe zastaraná klíma, ktorá išla len na maximum, čiže v izbe bolo buď extrémne teplo (čo je v poriadku, keďže sme v Grécku) alebo extrémne zima, nakoľko na klíme nefungoval mód NIGHT. Extrémne malá kúpeľňa, nakoľko sme mali 1,5 ročné dieťa.
Službychýbali animátori, zastarané detské ihrisko, jeden detský bazén. Veľká 0, čo sa týka kde dať malé dieťa, žiadna miestnosť pre deti. Hotel vhodný pre seniorov alebo pár.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate