Marta Turčanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
v Grécku konkrétne na Korfu sme boli prvýkrát a prostredie veľmi pekne, všade veľa stromov,more čisté
v Grécku konkrétne na Korfu sme boli prvýkrát a prostredie veľmi pekne, všade veľa stromov,more čisté
Pláž je asi 40 metrov od hotela, starajú sa tam o ňu zamestnanci, ráno rozložené lehátka za poplatok, pláž čistá, voda tiež, nosili sa tam na objednanie drinky aj jedlo z reštauracie z hotela Molfeta, takže spokojnosť.
StravaObjednané sme mali raňajky, tie boli vo forme švédskych stolov a pre nás tam naozaj nechýbalo nič, veľa ovocia a zeleniny, vždy čerstvý chlebík,,ktorý bol fantastický,nechýbal jogurt, vločky a tak isto vynikajúce kroasanty a koláčiky, môj manžel si pochutnával na praženici,volských okách, každý deň to obmieňali, takže paráda.A potom sme sa stravovali v miestnych reštauráciach, kde nám jedlo chutilo.Jediné čo nám chýbalo bola naša zalievaná káva, ale to sme ten týždeň vydržali.Za nás super.
Ubytováníizba bola čistá,posteľnú bielizeň nám vymieňali často, tak isto osušky a uteráky,sprchový kút a toaleta vždy čistá.My sme strávili veľa času pri mori a objavovaním okolia, a počasie bolo nádherné takže sme v izbe iba prespávali ale spokojnosť s ubytovaním maximálna.
SlužbyHotel je pekný, mi nie sme nároční cestovatelia, dievčatá na recepcii nám vždy pomohli, aj ked sme až tak neovladali angličtinu, vždy boli ochotné a aj majitelia boli príjemný.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







