Viola S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jedná se o velmi pěkný menší rodinný hotel skládající se ze dvou budov. V hlavní budově se kromě pokojů nachází také recepce a jídelna. V druhé budově pak jsou ostatní pokoje. Většina pokojů (snad kromě dvou) má výhled na moře. Mezi těmito budovami se nachází také bazén s lehátky, které jsme mohli využívat zdarma, a je tu i pool bar, kde nabízí kromě jiného také zdejší vyhlášené mojito, které vám připraví pan Takis nebo pan Christos. Celý objekt je velmi čistý a personál v něm je ochotný a usměvavý. Ačkoliv se jedná o tříhvězdičkový hotel, my bychom mu určitě po svých zkušenostech s ostatními hotely v jiných destinacích přiřadili hvězdičky alespoň čtyři.
Jedná se o velmi pěkný menší rodinný hotel skládající se ze dvou budov. V hlavní budově se kromě pokojů nachází také recepce a jídelna. V druhé budově pak jsou ostatní pokoje. Většina pokojů (snad kromě dvou) má výhled na moře. Mezi těmito budovami se nachází také bazén s lehátky, které jsme mohli využívat zdarma, a je tu i pool bar, kde nabízí kromě jiného také zdejší vyhlášené mojito, které vám připraví pan Takis nebo pan Christos. Celý objekt je velmi čistý a personál v něm je ochotný a usměvavý. Ačkoliv se jedná o tříhvězdičkový hotel, my bychom mu určitě po svých zkušenostech s ostatními hotely v jiných destinacích přiřadili hvězdičky alespoň čtyři.
Pláž se nachází cca 200 metrů pod hotelem. Jedná se o menší oblázkovou pláž v zátoce obklopenou zelenými kopci s výhledem na otevřené moře. Je to velmi pěkná přírodní scenérie. Voda v moři je čistá, její barva se mění od tmavě modré po azurovou. Vstup do moře pozvolný. Moře bylo většinou klidné, zažili jsme asi jen tři dny z dvanácti, kdy byly větší vlny a nebylo možné se v moři vykoupat. V době našeho pobytu (koncem září) to je ale asi již zcela pochopitelné.
StravaTento hotel nabízí ubytování buď pouze se snídaní nebo s polopenzí. My jsme měli polopenzi, kdy snídaně probíhaly formou bufetu a večere pak obsahovala jednotné, ale čtyřchodové, menu. Jednalo se především o místní řecké pokrmy, které byly velice chutné, a ani jednou za celou dobu našeho pobytu (12 dní) se toto menu neopakovalo. Snídaně zde jsou skromnější než na all inclusive, což je vhledem k počtu hostů hotelu asi pochopitelné, ale výběr jídel byl pro nás dostatečný. Mohli jsme si vybírat jak ze slaných, tak i ze sladkých jídel. K dispozici byla také káva, džusy, čaj apod. Kuchyň musíme velice pochválit, jídla se zde připravují i přes den, takže jsme si mohli v případě zájmu zakoupit také oběd nebo nějakou svačinku.
UbytováníPokoje jsou velmi čisté, denně uklizené. Nejprve jsme byli ubytováni v hlavní budově s výhledem na zahradu. Pokoje v této budově jsou nově zrekonstruované, moderně vybavené. My jsme však požádali recepci, zda by nebylo možné dostat pokoj s výhledem na moře, což nám bylo po dvou dnech (po uvolnění takového pokoje) bez problémů a bezplatně umožněno. Nový pokoj jsme pak měli přidělen ve vedlejší budově, ve které je vybavení ještě starší, avšak vše bylo velmi čisté a funkční.
Hotel se o své hosty velice dobře stará, především pan Takis se neustále snaží, aby byli všichni hosté spokojeni. Domluví se anglicky i německy a v ostatních případech se snaží domluvit pomocí překladače v mobilním telefonu. Hotel nabízí jak výlety lodí, tak je zde také možnost zajištění zapůjčení vozidla.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)



























