Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Od 1. 5. 2022 není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/recko/cestovani/covid_19.html

od 5 966 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 21 855

Poloha

Hotel je situován přibližně 2,5 km od vesničky Masticharis s množstvím taveren, restaurací, kaváren a obchůdků se suvenýry. Vzdálenost od letiště je 10 km a a hlavní město Kos se nachází ve vzdálenosti 25 km. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Vstup do moře je místy kamenitý.

Vybavení

Hotel tvoří hlavní budova se vstupní halou a recepcí a bungalovy s pokoji. Má klimatizovanou restauraci, hlavní bar, lobby bar, dva bary u bazénu a bar na pláži se službami all inclusive, k dispozici je internetová kavárna (za poplatek), společenská místnost s televizí, malý obchod a dva velké sladkovodní bazény. Dětem je určen dětský bazén, dětské hřiště a miniklub.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén), jsou klimatizovány (zdarma od 15. 6. do 15. 9, vratná záloha 20 EUR) a vybaveny televizí, telefonem, chladničkou a trezorem (za poplatek). Možnost až dvou přistýlek a rodinných pokojů (dvě oddělené místnosti). Maximální obsazenost pokoje jsou dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě. Dětskou postýlku lze zajistit na vyžádání za poplatek.

Strava

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně 7:30–9:30 h, obědy 12:30–14:00 h a večeře 19:00–21:30 h) v hlavní hotelové restauraci, odpolední kávu se zákusky a zmrzlinou v baru u bazénu. Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby je zajištěna v době od 10:00 do 23:00 h (v době od 10:00 do 18:00 h v hlavním baru a baru u bazénu, v době od 18:00 do 23:00 h v lobby baru u recepce).

Služby

Hotel nabízí využití půjčovny motocyklů a kol, squash, minigolf, stolní tenis, dva tenisové kurty (bez večerního osvětlení, s míčky a raketami zdarma) a fotbalové a volejbalové hřiště (veškeré sportovní vybavení je zdarma k zapůjčení na základě vratné kauce 10 EUR). Animační tým připravuje během dne i večera bohatý animační program pro děti i dospělé, přímo v hotelu jsou k dispozici videohry a kulečník. Lehátka a slunečníky u bazénu se poskytují zdarma.

Pláž

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti písčité pláže s pozvolným a místy kamenitým vstupem. Plážový servis a nabídku vodních sportů mohou hosté využívat za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 1.5 km
 • Vzdálenost od letiště 10 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1 / 5
Invia

Výborné (887 hodnocení)

Ubytování 4,2 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,2 / 5

Tento hotel je 129. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 478 v Kos.

Iveta Nedobová Červenec 2022

Datum pobytu: 1.7. - 8.7.2022

Hodnocení 5,0 / 5
Spokojenost ve všem...
Celkové hodnocení

Spokojenost ve všem...

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Mohlo by být lepší, ale dá se...

Strava
Vynikajicí..

Služby hotelu
Vynikajicí

Pláž
Pláže jako v ráji..

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5
Celkové shrnutí je velmi dobré, tento hotel byl skvělý ve všem. Co se týče ubytování, všude čisto a každý den přišly uklízečky, uklidily celý pokoj a
Celkové hodnocení

Celkové shrnutí je velmi dobré, tento hotel byl skvělý ve všem. Co se týče ubytování, všude čisto a každý den přišly uklízečky, uklidily celý pokoj a nově povlékly. Velký super bazén a k moři je to akorát. Tři bary, šikovný a milý personál. Všude čisto po celém areálu. Pláže velké a písčité i na to se jít projít popř. Samozřejmě s lehátky s slunečníky. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali zrovna tento hotel.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (5) (1)

Filtrovat recenze

Lubomír K. Září 2022

Datum pobytu: 13.9. - 20.9.2022

Hodnocení 2,4 / 5
Nemůžu tvrdit, že by to byla absolutní katastrofa, ale hlavně po stránce kvality ubytování, kvality a rozmanitosti jídla a vyžitím v okolí hotelu velké zklamání. Podruhé bych sem už nepřijel.
Celkové hodnocení

Nemůžu tvrdit, že by to byla absolutní katastrofa, ale hlavně po stránce kvality ubytování, kvality a rozmanitosti jídla a vyžitím v okolí hotelu velké zklamání.

Podruhé bych sem už nepřijel.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Standartní pokoje doporučuju ani nebrat - člověk si občas připadal jak někde na lepší ubytovně, než ve čtyřhvězdičkovém hotelu.

Strava
Jídlo jak obehraná LP. Pořád to samé dokola. Rozmanitost velice slabá. Nepochopil jsem rozdíl v kultuře stravování a výběru jídel v dolní vs horní restauraci.

Když to shrnu, hladoví asi nebudete, no žádnou velkou gastronomii nečekejte.

Služby hotelu
Služby vcelku dobré, personál byl velice milý.

Každý den byl večer nějaký animační program, ale nebylo to nic, z čeho by se mladší generace posadila na zadek.

Večer jsme se proste na hotelu nudili, protože kolem široko daleko nic není, takže hotel je spíš pro méně akční lidi.

Pláž
Když si odmyslím balvany a nánosy chaluh, tak vcelku to ušlo. Moře jinak krásné.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alena Gregorová Září 2022

Datum pobytu: 12.9. - 16.9.2022

Hodnocení 4,6 / 5
Krásné a klidné místo.
Celkové hodnocení

Krásné a klidné místo.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Pokoj č.250 doporučuji je čistý a nově zařízený.

Strava
Pestrá

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lucie M. Září 2022

Datum pobytu: 9.9. - 14.9.2022

Hodnocení 2,3 / 5
Hotel v celku šel. Menší drobné nedostatky vyřešil údržbář. Jídlo spokojeni. Vecerni zabava bingo, tanec, kouzelnik ... Pekna podivana s drinkem u stolecku nebo na lehatku. Pláž písečná jen v moři jsou skalky a balvany. Je potřeba dávat pozor kudy jdete do moře. Při vlnách vůbec nedoporučuji. Lepší zajít k městečku Mastichari.
Celkové hodnocení

Hotel v celku šel. Menší drobné nedostatky vyřešil údržbář. Jídlo spokojeni. Vecerni zabava bingo, tanec, kouzelnik ... Pekna podivana s drinkem u stolecku nebo na lehatku. Pláž písečná jen v moři jsou skalky a balvany. Je potřeba dávat pozor kudy jdete do moře. Při vlnách vůbec nedoporučuji. Lepší zajít k městečku Mastichari.

Ubytování 2,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 1,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym Září 2022

Datum pobytu: 13.9. - 23.9.2022

Hodnocení 2,3 / 5
Nechci tvrdit, že by místo bylo absolutně tragické, ale můj celkový dojem je, že tady se pravděpodobně řídí heslem "dokud to tady stojí a nepadá nám to na hlavy, tak to prostě budem provozovat". Co vím s naprostou jistotou, že po druhé bych sem už nepřijel ani náhodou. Nejsem žádnej náročný člověk, ale dovolím si tvrdit, že tento hotel a téměř vše kolem něj si zaslouží s hodně odřenýma u
Celkové hodnocení

Nechci tvrdit, že by místo bylo absolutně tragické, ale můj celkový dojem je, že tady se pravděpodobně řídí heslem "dokud to tady stojí a nepadá nám to na hlavy, tak to prostě budem provozovat". Co vím s naprostou jistotou, že po druhé bych sem už nepřijel ani náhodou. Nejsem žádnej náročný člověk, ale dovolím si tvrdit, že tento hotel a téměř vše kolem něj si zaslouží s hodně odřenýma ušima max 3 hvězdičky.

Je to spíš hotel té levnější kategorie, který ocení spíš starší lidi, kteří touží spíš po klidu, protože akčnější lidé se zde budou jednoduše nudit.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Na 4* hotel ubytování, ani nevím jak to přesně nazvat. Pokoje staré, opravdu jen se vyspat a vypadnout, protože člověk se v nich ani nemůže cítit příjemně. Vše staré, zanedbané, někdy z roku X. Ano pokoje jsou v celkem pěkné zahradě, ale skoro každý večer smrad z kanalizace nebo septiku, voda ta taky tekla jak se ji chtělo, ve skříni žádné police, jen tyč s pár ramínky, postel - dvě válendy spojené k sobě, které se rozjíždely (do rána jsem byl se svojí postelí metr od druhé), Při sprchování z kanálku vedle vany vytékala pokaždé voda s pěnou, zásuvky jsou všude tam kde je člověk potřebuje nejmíň.

Úklid v pohodě, ale tak v průměru každý druhý den.

Strava
Strava - pořád dokola to samé. Možná jedno dvě jídla se měnily. Výběr ovoce a hlavně dezertů tragický.

Hladoví jsme ale nebyli, no hotel se rozhodně s kuchyní nepředvedl.

Služby hotelu
Služby víceméně v pohodě. Recepční i lidi v obsluze byly vstřícní. Pokud chcete půjčit auto, nejlépe udělat rezervaci aspoň dva dny předem (nedomlouvat přes CK, ale přímo u pána, který má nedaleko vstupní haly stolek - vyjde vás to levněji).

Pláž
Pláž vcelku úzká, na jedné polovině velké kameny, takže prakticky nepoužitelná hlavně když jsou větší vlny, druhá polovina je s lehátky, slunečníky a stolky (taky už mají to nejlepší za sebou - poplatek 3,50€ na den - platí se na recepci). V moři bývá hodně chaluh hlavně těsně u břehu takže ne vždycky je to úplně příjemné. Ale nic co by se nedalo přežít.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Milan Matošík Září 2022

Datum pobytu: 2.9. - 9.9.2022

Hodnocení 3,5 / 5
Všechno výborné, jen pláž. Za bezvětří OK, ale jakmile jsou vlny, kameny nejsou vidět a je to dost nebezečné. 2. problém je množství vyplavených chaluh.
Celkové hodnocení

Všechno výborné, jen pláž. Za bezvětří OK, ale jakmile jsou vlny, kameny nejsou vidět a je to dost nebezečné. 2. problém je množství vyplavených chaluh.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Není co vytknout.

Strava
Není co vytknout.

Služby hotelu
Není co vytknout.

Pláž
Kameny a chaluhy. Hodně nepříjemné, radši jsme chodili na pláž cca 0,5 km, chaluhy tam byly také, ale alespoň písek bez velkých kamenů.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 21 °C

 • Středa 25 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 27 °C v noci 18 °C

 • Pátek 28 °C v noci 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec