Pavla M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vstřícný personál,čisto,hezký balkon.
Vstřícný personál,čisto,hezký balkon.
Možná lepší vybavení kuchyně,nebyly žádné hrnky na čaj a varná konvice už zastaralá.Jinak pokoj,sprcha vše
v naprostém pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







