Fereniki Resort & Spa Hodnocení: 3/5
od 9 684 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 684 Kč za os.
od 7 398 Kč za os.
od 11 838 Kč za os.
od 8 013 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 180 hodnocení)
Tento hotel je 188. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1087 v Kréta.
Sandra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Hotel a okolí na mě udělalo velmi pozitivní dojem. Pokoje jsou čisté, světlé, průhledné, samozřejmě vybavené klimatizací. Hotel má v podstatě vše, co během dovolené potřebujete. V blízkosti barů, obchodů a půjčoven aut.
Hotel a okolí na mě udělalo velmi pozitivní dojem. Pokoje jsou čisté, světlé, průhledné, samozřejmě vybavené klimatizací. Hotel má v podstatě vše, co během dovolené potřebujete. V blízkosti barů, obchodů a půjčoven aut.
Pláž je krásná, velmi široká, písčitá, ale u vstupu do moře s oblázky. Nevýhodou jsou placená lehátka a slunečníky patřící k hotelu.
StravaCelkově byla jídla velmi dobrá, ale ne příliš rozmanitá. Velkým plusem byl stálý přístup k nápojům a poměrně dlouho otevřený bar a mimo jiné byla samozřejmě vynikající pizza.
UbytováníByli jsme ubytováni ve dvoupokojovém bytě s minikuchyňkou. Pokoje byly velmi velké a měly vše, co jste potřebovali. Výhled na bazén, do pokoje se nenesly žádné zvuky hudby, velký a prostorný balkon.
SlužbyVelmi ochotný personál recepce, rychlá reakce na potřeby zákazníků. Organizovaných atrakcí pro děti je mnoho.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Aneta Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Naprosto skvělá dovolená, hotel určitě doporučuji. Bála jsem se po minulých zkušenostech horšího, ale byla jsem překvapena a dovolenou jsme si moc užili. Skvělé určitě pro rodiny s dětmi.
Naprosto skvělá dovolená, hotel určitě doporučuji. Bála jsem se po minulých zkušenostech horšího, ale byla jsem překvapena a dovolenou jsme si moc užili. Skvělé určitě pro rodiny s dětmi.
Pláž přímo u hotelu. To jsme chtěli a je to skvělé, jelikož můžete kdykoli odběhnout k baru pro pití. Lehátka jsou za poplatek, ale za mě zbytečné. Můžete být přímo u moře a vždy se dojít ten kousek schovat a dát si třeba svačinku a pití.
StravaVýborná. Hlavně Lunch bar, který je od 11-18 hodin a dělají tam palačinky a výbornou pizzu z pece. Sami si můžete vedle točit i pití, takže nemusíte pořád chodit k baru.
UbytováníNaprosto nádherné. Vše čisté. každý den úklid.
SlužbyPersonál byl snad nejmilejší, co jsem za moje předchozí pobyty zažila. Pořád se smějí a k dětem jsou neuvěřitelní. Mini klub fungoval i mimo sezonu báječně.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Eva J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Jeli jsme si odpočinout s vnučkou a vše splnilo očekávání. Byl to krásný týden na Krétě. Služby cestovky jsme vlastně nepotřebovali, jen je prostě dražší si koupit sám letenky a pak hotel.
Jeli jsme si odpočinout s vnučkou a vše splnilo očekávání. Byl to krásný týden na Krétě. Služby cestovky jsme vlastně nepotřebovali, jen je prostě dražší si koupit sám letenky a pak hotel.
Pláž je hned u hotelu, moc příjemný písek a drobné oblázky. Kyblík a bábovičky a děti si vyhrály celý den. Voda čistá, dalo se dobře plavat, prostě spokojenost. Lehátka z poplatek, ale šlo to.
StravaVždy jsme si vybrali, vždy bylo něco řeckého, jídla bylo dost a chutnalo nám. Zlepšení by potřebovaly, ale zůstali jsme u slabého piva a vody. Víno nebylo vůbec pitelné a drinky na baru chutnaly divně asi i díky slabé kvalitě nealka do koktejlů. Kdo chtěl opravdu kvalitní originální drink, musel si ho zaplatit a bylo to předražené.
UbytováníUbytování příjemné, veliké postele, čisto, ručníky měnili podle přání. V září nebylo v noci horko, tak šlo spát bez klimatizace. Super je balkon s posezením a praktický sušák na věci.
SlužbyMoc se nám líbilo dětské hřiště a animace pro děti, vnučka se zapojovala a bavilo ji to. Další služby jsme nevyužili.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Hotel je krásný a udržovaný, co se týká úklidu pokoje vše na jedničku, úklid společných - zejména venkovních prostor hotelu už byl na dvojku a úklid pláže byl vysloveně na čtyřku. Na první pohled bylo vše v pořádku, ale při delším pobytu zjistíte, že hotel má asi málo personálu a na některých službách to bylo vidět.
Hotel je krásný a udržovaný, co se týká úklidu pokoje vše na jedničku, úklid společných - zejména venkovních prostor hotelu už byl na dvojku a úklid pláže byl vysloveně na čtyřku. Na první pohled bylo vše v pořádku, ale při delším pobytu zjistíte, že hotel má asi málo personálu a na některých službách to bylo vidět.
Pláž patřící k hotelu byla slušná, písčitá, dostatečně velká. Bohužel se uklízela vyjímečně a vajgly a papírová brčka byly všudepřítomná. Jako další mínus u 4hvězdičkového hotelu vidím že lehátka a sluneční na pláži nejsou zdarma. Kvalita vody a přístup do moře výborný, A jak jsem již zmínil sprcha na pláži katastrofa, WC žádné, musíte až do hotelu mezi bazény po zatraceně kluzké dlažbě.
StravaStrava byla výborná, ale bohužel často se opakující se. Výběr velký, doplňování fungovalo, ale byly dny kdy bylo těžké si vybrat.
UbytováníNaše ubytování bylo v suterénu, což nebylo ideální, ale nakonec to byla z hlediska tepla výhoda, bohužel tam byla cítit kanalizace, což byl obecně problém více částí hotelu.
SlužbyDětský koutek a program pro děti měl velké mezery, znám v tomto mnohem vyšší standart z jiných hotelů. Co se týká dalších služeb, hotel má zjevný nedostatek venkovních sprch a WC pro hotelové hosty, a to ať už u bazénů tak i u pláže. Jako další mínus, pro ty kteří jedou na začátku nebo konci sezony (posledních 14 dní v září) je nevyhřívání bazénu. Voda v bazénech (včetně dětského brouzdaliště byla vysloveně studená (odhad 21 - 22) zatím co moře má 27. Ale když chytnete dva dni červenou vlajku a nemůžete se v moři koupat, začne Vám to vadit.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Sandra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Hotel a okolí na mě udělalo velmi pozitivní dojem. Pokoje jsou čisté, světlé, průhledné, samozřejmě vybavené klimatizací. Hotel má v podstatě vše, co během dovolené potřebujete. V blízkosti barů, obchodů a půjčoven aut.
Hotel a okolí na mě udělalo velmi pozitivní dojem. Pokoje jsou čisté, světlé, průhledné, samozřejmě vybavené klimatizací. Hotel má v podstatě vše, co během dovolené potřebujete. V blízkosti barů, obchodů a půjčoven aut.
Pláž je krásná, velmi široká, písčitá, ale u vstupu do moře s oblázky. Nevýhodou jsou placená lehátka a slunečníky patřící k hotelu.
StravaCelkově byla jídla velmi dobrá, ale ne příliš rozmanitá. Velkým plusem byl stálý přístup k nápojům a poměrně dlouho otevřený bar a mimo jiné byla samozřejmě vynikající pizza.
UbytováníByli jsme ubytováni ve dvoupokojovém bytě s minikuchyňkou. Pokoje byly velmi velké a měly vše, co jste potřebovali. Výhled na bazén, do pokoje se nenesly žádné zvuky hudby, velký a prostorný balkon.
SlužbyVelmi ochotný personál recepce, rychlá reakce na potřeby zákazníků. Organizovaných atrakcí pro děti je mnoho.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Aneta Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Naprosto skvělá dovolená, hotel určitě doporučuji. Bála jsem se po minulých zkušenostech horšího, ale byla jsem překvapena a dovolenou jsme si moc užili. Skvělé určitě pro rodiny s dětmi.
Naprosto skvělá dovolená, hotel určitě doporučuji. Bála jsem se po minulých zkušenostech horšího, ale byla jsem překvapena a dovolenou jsme si moc užili. Skvělé určitě pro rodiny s dětmi.
Pláž přímo u hotelu. To jsme chtěli a je to skvělé, jelikož můžete kdykoli odběhnout k baru pro pití. Lehátka jsou za poplatek, ale za mě zbytečné. Můžete být přímo u moře a vždy se dojít ten kousek schovat a dát si třeba svačinku a pití.
StravaVýborná. Hlavně Lunch bar, který je od 11-18 hodin a dělají tam palačinky a výbornou pizzu z pece. Sami si můžete vedle točit i pití, takže nemusíte pořád chodit k baru.
UbytováníNaprosto nádherné. Vše čisté. každý den úklid.
SlužbyPersonál byl snad nejmilejší, co jsem za moje předchozí pobyty zažila. Pořád se smějí a k dětem jsou neuvěřitelní. Mini klub fungoval i mimo sezonu báječně.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Radek H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Výborné ubytování, příjemný a ochotný personál. Kvalitní a rozmanité jidlo. Čistá písečná pláž. Čisté moře.
Výborné ubytování, příjemný a ochotný personál. Kvalitní a rozmanité jidlo. Čistá písečná pláž. Čisté moře.
Čistá písečná pláž. Průzračná voda. Doporučuji se boty do vody z důvodu přístupu do vody, kde je malý cca 3m široký pás oblázků. Jinak dál je opět písek. Hotel má k dispozici dostatečné množství lehátek se slunečníky. Na pláži jsou za malý poplatek, v areálu hotelu zdarma.
StravaJídlo bylo kvalitní a pestré. Po celou dobu pobytu se jídla neopakovala. Byl vždy velký výběr z teplé i studené stravy. Dostatek nápojů po celý den.
UbytováníPokoj odpovídal kategorii hotelu. Každý den byl prováděn úklid. Výhodou byla i klimatizace a balkon.
SlužbyOchotný a milý personál. K dispozici je malý obchůdek. Dále jsou zde dva venkovní bazény uprostřed areálu a jeden dětský blíže k moři. Recepce je 24/7. Denní bar je otevřen do 24:00 hodin.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...