Marta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Vynikajici
Vynikajici
Malá, ale v pohodě i když jsme nevyuzivali
StravaVynikajici
UbytováníDenní úklid , ručníky i povlečení posteli
SlužbySpokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 15 990 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 911 hodnocení)
Tento hotel je 435. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1087 v Kréta.
Marta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Vynikajici
Vynikajici
Malá, ale v pohodě i když jsme nevyuzivali
StravaVynikajici
UbytováníDenní úklid , ručníky i povlečení posteli
SlužbySpokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Roman Hrechka
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Isabel M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Jeli jsme v last minute za velmi nizkou cenu a dovolenou jsme si opravdu uzili. Pokud nejste narocni a nevyhledavate luxus a top gastronomii bude se vam moc libit. Personal byl moc mily, jidlo v poradku, drinky o nicem a v okoli mnoho obchudku a podniku. Da se i hezky vyletovat po okoli.
Jeli jsme v last minute za velmi nizkou cenu a dovolenou jsme si opravdu uzili. Pokud nejste narocni a nevyhledavate luxus a top gastronomii bude se vam moc libit. Personal byl moc mily, jidlo v poradku, drinky o nicem a v okoli mnoho obchudku a podniku. Da se i hezky vyletovat po okoli.
Plaz primo pred hotelem je kamenita a bez poradneho pristupu ale par set metru opodal uz je krasna piscita, kde jsme travili mnoho casu. Meli jsme male dite, takze jsme nepotrebovali lehatka ale jinak za poplatek. Nebylo prelidneno a voda byla uzasna a cista.
StravaJidlo se porad v intervalech opakovalo a po tydnu uz to bylo trosku monotonni ale nejsme vybiravi a doma se take nestravujeme jako v 5* restauraci, takze jsme si to uzili. Naopak nejvetsi zklamani byly napoje. Preslazene umele “dzusy” a alkohol podivne chuti v plastovych kelimcich. Jedine co se dalo pit bylo pivo. Vino chutnalo hur nez krabicove. Kava z automatu take katastrofa, na poradne kafe jsme chodili mimo hotel.
UbytováníPokoj jsme meli celkem moderne vybaveny a denne uklizeny. Pokojske nadmiru mile a vstricne. V koupelne dost pachnul odpad ale jinak si nemuzeme stezovat.
SlužbyHotel je spise klidnym mistem pro ty, co nehledaji nic akcniho. Nekonaly se zadne animacni vecery a program behem dne take zadny nebyl. Pro deti je zde maximalne mini hriste s trampolinou a skluzavkou a mini bazenek. Posilovna pry v rekonstrukci. Jeden vecer pri veceri ziva hudba.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
V hotelu Kalia Beach jsem bydlel od 10. do 18. června 2026. Kréta je krásný ostrov. Prozkoumávali jsme ho autem tři dny, od jezera Kournas až po pláž Vai Palm Beach. Výhledy byly úchvatné. Bylo tam spousta olivových hájů.
V hotelu Kalia Beach jsem bydlel od 10. do 18. června 2026. Kréta je krásný ostrov. Prozkoumávali jsme ho autem tři dny, od jezera Kournas až po pláž Vai Palm Beach. Výhledy byly úchvatné. Bylo tam spousta olivových hájů.
Pláž, kterou vřele doporučuji. Velká, písčitá, s pozvolným vstupem do moře, dlouhou mělkou částí ve vnitrozemí, bezpečná pro děti a klidným mořem, i když se občas vyskytly mírné, malé vlnky.
StravaRestaurace byla velká, čistá a prostorná, s vždy volnými stoly, ať už uvnitř nebo venku. Jídlo bylo dobré, možná ne tak rozmanité jako v Turecku, ale velmi chutné, vždy čerstvé a neustále doplňované. Personál byl přátelský a vždy ochotný pomoci. Vždycky rychle uklidili špinavé nádobí ze stolů.
UbytováníPokoj byl krásný, prostorný a čistý. Klimatizace fungovala bezchybně. Z pokoje byl výhled do krásně udržované zahrady. Postele byly velmi pohodlné. Každý host dostal nové hotelové pantofle. Koupelna byla čistá, vždy s teplou vodou a šamponem k dispozici.
SlužbyPřátelský a ochotný personál recepce. Velmi milý pán nám odnesl zavazadla z recepce do pokoje. Ukázal nám, jak všechno v pokoji funguje. Večer nám jídlo obohatil hudbou a zpěvem.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martin T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
skvělý zájezd za cenu Last minute. Velmi vstřícný personál
skvělý zájezd za cenu Last minute. Velmi vstřícný personál
Pláž je wsice dostupná, ale na plážích ostatních hotelů je narváno a pochopitelně se platí poilatky za slunečníky. Na veřejnou pláž je to cca 500m a leží hned pod obecní silnicí... dá se to.
StravaBEZVADNÉ JÍDLO, snídaně sice bez inovace ale zbytek dne velmi pestrý.
UbytováníVelmi dobré prostředí, na pokoji chybělo trochu víc místa pro věci.-
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Na Krétě se nám moc líbilo, hotel byl fajn, ale první dva dny nám v pokoji netekla teplá voda, tak nás přemístili na pokoj, kde teplá voda tekla, ale smrděl odpad. Uklizečka i recepční se nám snažili vyhovět a uklízeli to opravdu denně, ale i tak to trochu cítit bohužel bylo.
Na Krétě se nám moc líbilo, hotel byl fajn, ale první dva dny nám v pokoji netekla teplá voda, tak nás přemístili na pokoj, kde teplá voda tekla, ale smrděl odpad. Uklizečka i recepční se nám snažili vyhovět a uklízeli to opravdu denně, ale i tak to trochu cítit bohužel bylo.
Nejbližší pláž byla průměrná, ale když jsme došli ke krétskému akváriu, tak tam to bylo moc pěkné. Měli jsme půjčené auto a jezdili na krásnou pláž cca 20 minut.
StravaByli jsme spokojeni. Na mě příliš vepřového, ale jinak jídlo bylo moc dobré. Saláty skvělé.
Pití moc dobré nebylo, vodu jsme si kupovali. Čaj a káva nic moc.
viz. výše
SlužbyPřátelský a ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Menší hotel s domácí atmosférou, personál vždy usměvavý, všude čisto, vše ok. Pláže byly blízko, vlastně jen přes cestu,byli jsme mimo sezónu,tak i méně lidí, klidně bych se do tohoto hotelu vrátila.
Menší hotel s domácí atmosférou, personál vždy usměvavý, všude čisto, vše ok. Pláže byly blízko, vlastně jen přes cestu,byli jsme mimo sezónu,tak i méně lidí, klidně bych se do tohoto hotelu vrátila.
Pláž 3 minuty od hotelu, 10e za 2 lehátka se slunečníkem je ok, pláž čistá,toalety přes cestu.
StravaTak na jídlo jsme se těšili hodně a předčilo to naše očekávání! Jedním slovem vynikající! Dostatečný výběr jak příloh tak masa,byly ryby, mořské plody, úžasný salátový bar a ta FETA????????!!! Jenom polívky jim nějak nejdou... Kdo je polívkový,tak byly jen na večeři a všechny byly do kysela s citronem,no pro nás dost nezvyklé,ale snědli jsme... Odpolední zmrzlina a snack pro děti dobrý,chodili jsme každý den.
UbytováníTrochu nás překvapilo že jako rodinné apartmá je podle nich stejný pokoj jen s více postelemi, takže málo místa, nemáte kam dát ani vybalené kufry,ale zvykli jsme si...
SlužbyCo se týče úklidu,tak vše ok, paní uklízečky byly milé za dýško jsme měli z ručníků origami ????,i kytičku nám natrhaly... Nejvíc nás potěšilo,že jsme mohli v den odjezdu za poplatek zůstat na pokoji až do večerních hodin.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...