Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
se vsim naprosto OK, personal hotelu VELMI vstricny, melo to jedinou, ale dost velkou chybu: nocni ramus od ostatnich hostu (chlastajici mladez)
se vsim naprosto OK, personal hotelu VELMI vstricny, melo to jedinou, ale dost velkou chybu: nocni ramus od ostatnich hostu (chlastajici mladez)
ok
Stravaok
UbytováníZasadni problem mam s tim, ze hotel je vhodny ne pro "vsechny vekove kategorie", jak uvadite v nabidce ubytovani (vylozene klamete zakaznika) ale pouze pro decka ve veku 15-20 let ... max 25 ... Na hotelu jsme ja a muj 8 lety syn, byli jedini, kdo chtel, prekapive, v noci spat. Zbytek hostu chlastal do rana po barech a diskotekach a prubezne se vraceli na hotel ve 2-3-4-5-6 rano, delali neskutecny bordel, triskali dverma, pak jeste ramus na pokoji atd. ...
Službyok
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







