od 14 490 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 21 275

Poloha

Hotelový komplex Kavros Beach se skládá z několika budov rozmístěných přímo u písečné pláže (místy smíšené) letoviska Kavros, která patří k nejdelším na ostrově Kréta. V blízkosti hotelu se nachází celá řada obchodů, barů a taveren. Centrum městečka Georgioupolis je vzdáleno přibližně 4 km, město Chania leží ve vzdálenosti 20 km, letiště je v dosahu asi 30 km.

Vybavení

Hoteloví hosté mají k dispozici recepci s lobby barem, restauraci s terasou, společenskou místnost s televizorem se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek) a snack bar u bazénu na terase. Součástí hotelového komplexu je velký sladkovodní bazén, kolem kterého je sluneční terasa s výhledem na moře. Dětem je určen dětský bazén.

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny telefonem, klimatizací, televizorem se satelitním příjmem a ledničkou. Je možno využít bezpečnostní schránku přímo na pokoji (za poplatek). K pokoji náleží balkon nebo terasa.

Strava

Hotel umožňuje dva typy stravování. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu. V ceně All Inclusive v době 10:00-22:00 hodin jsou snídaně a večeře formou bufetu, oběd výběr z menu, lehké občerstvení během dne, po celý den nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj, odpolední sladkosti a zmrzlina pro děti. All Inclusive příplatek platí i děti v plné výši.

Služby

Hotel svým hostům poskytuje možnosti sportovního vyžití a zábavy, pořádá občasné animační programy, diskotéku nebo nabízí využití tenisových kurtů( za poplatek), víceúčelového hřiště, k dispozici je stolní tenis, nebo za poplatek fitness či biliard. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži mohou hosté využívat bezplatně.

Pláž

Písečná (místy smíšená pláž) leží v těsné blízkosti hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou hostům k dispozici zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 100 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,6/5
Invia

Velmi dobré (1454 hodnocení)

Ubytování 3,5/5

Strava 3,3/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,5/5

Tento hotel je 800. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2858 v Kréta.

Mária Krajčírová Září 2020

Datum pobytu: 29.8. - 5.9.2020

Hodnocení 5,0/5
S htl,stravou,plazou sme boli veľmi spokojní...Vsade bolo čisto,služby výborné...Kludne by sme sa vrátili...
Celkové hodnocení

S htl,stravou,plazou sme boli veľmi spokojní...Vsade bolo čisto,služby výborné...Kludne by sme sa vrátili...

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Izba taká normálna..na 3***ok...v kupelke bolo cítiť odpad,ale inak v pohode...

Strava
My na dovolenkach veľmi strave nedáme..na raňajky sme boli iba raz,na večeri dvakrat..takze môžeme hodnotiť hlavne obedy,ktoré nám chutili..

Služby hotelu
Boli sme spokojni

Pláž
Pláž bola čistá,voda v mori ok..

Josef Haramia Srpen 2020

Datum pobytu: 22.7. - 29.7.2020

Hodnocení 5,0/5
Dovolená splnila naše očekávání. Jediné,co trochu,ale opravdu jen trochu kazilo dojem z dovolené,byl silny vítr,ktery způsobil velké vlny v moři,na pláži...
Celkové hodnocení

Dovolená splnila naše očekávání.

Jediné,co trochu,ale opravdu jen trochu kazilo dojem z dovolené,byl silny vítr,ktery způsobil velké vlny v moři,na pláži po celou dobu našeho pobytu vlála červená vlajka,nedalo se koupat,ale využívali jsme spolu s dalšími bazénu.

Počasí se však nedá ovlivnit.

S dovolenou jsme byli celkově spokojeni,jak s ubytováním,tak se stravováním I s chovánìm personálu hotelu.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
S ubytováním jsme byli spokojeni,žádné vyhrady.

Strava
Strava byla znamenitá,byla rozmanitá,každý si mohl vybrat.

Služby hotelu
S chováním personálu a službami hotelu jsme byli spokojeni.

Pláž
Dostupnost pláže výborná,voda čistá,jen byly vlny,jak jsem již uváděl,takže se nedalo příliš koupat.

Filtrovat recenze

Věra V. Říjen 2020

Datum pobytu: 18.9. - 29.9.2020

Hodnocení 4,1/5
Naše dovolená se uskutečnila v období , kdy v naší zemi začala silně narůstat nákaza covidem 19. Opatřeními proti nemoci byl ovlivněn celý zájezd . Chtěla bych touto cestou poděkovat jak pracovníkům pořádající CK, ale především pracovníkům hotelu , kteří celou situaci organizačně zvládli a vytvořili podmínky pro naši bezpečnou dovolenou. Prožili jsme klidnou zcela odpočinkovou dovolenou.
Celkové hodnocení

Naše dovolená se uskutečnila v období , kdy v naší zemi začala silně narůstat nákaza covidem 19. Opatřeními proti nemoci byl ovlivněn celý zájezd . Chtěla bych touto cestou poděkovat jak pracovníkům pořádající CK, ale především pracovníkům hotelu , kteří celou situaci organizačně zvládli a vytvořili podmínky pro naši bezpečnou dovolenou.

Prožili jsme klidnou zcela odpočinkovou dovolenou.

Ubytování 3,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Byli jsme ubytováni ve standartním dvoulůžkovém pokoji, který byl uklizený a vybavený vším potřebným. Dále v průběhu dovolené pokoj nikdo neuklízel, nikdo do něj nedocházel. I když

byla možnost o provedení úklidu jsme nepožádali a udržovali si pořádek sami, nebyl to pro nás problém, nevadilo nám to.

Strava
Strava v hotelu byla vynikající i když z důvodu nemoci tradiční švédský stůl byl nahrazen servírovaným bufetem. Vždy jsme museli jídla vybrat očima ,požádat o ně a servírka nám je

dala na talíře. Myslím ale , že si z nabídky každý vybral. Několik druhů výborně upraveného masa, příloh ,zeleninových příloh, několik zeleninových salátů, vždy i k snídani ovoce, k večeři ještě velmi dobré zákusky. Nikdy jsme neviděli, že by některý druh chyběl, vždy bylo vše doplněno. Konzumace jídla byla zajištěna v několika oddělených prostorách ,před bufetem, před barem, k disposici byly dvě kryté jídelny, tak že nebylo těžké udržet odstupy.

Nápoje byly servírovány na baru u bazenu a museli jsme si je sami přinášet.

Služby hotelu
Služby hotelu byly z důvodu nákazy silně omezeny. V podstatě se jednalo o ubytování ,stravování prakticky po celý den a úklidy venkovních prostor , které byly výborně udržované .Bazen, jeho okolí ,včetně lehátek ,dále zpevněné chodníky, vše čisté. Nemáme k tomu výhrady. Vždy bylo možné najít volná lehátka s dostatečným odstupem jak u bazenu, tak i na pláži. Bohužel byli úplně zrušeni animátoři, chyběla sportovní činnost a zábava , hlavně mladým účastníkům zájezdu. Z výletů se nabízel jeden k blízkému jezeru ,pěkný a cenově výhodný. Z dalších možností bylo pravděpodobně jen zapůjčení auta a individuální

prohlídka ostrova.

Pláž
Pláž je přístupná přímo od bazenu hotelu. Je písčitá s pozvolným písčitým vstupem do moře.

Udržovaná ,moře čisté a koncem měsíce září ještě teplé. Lehátek se slunečníky je dostatek, s dostatečným odstupem.

Jan Sedláček Září 2020

Datum pobytu: 13.9. - 20.9.2020

Hodnocení 4,0/5
Na rozdíl od většiny předchozích recenzí jsme byli hodně spokojeni. Největší radost jsme měli z polohy hotelu a pláže, pláž převážně písková s malými polohami štěrku, vždy byla volná lehátka a slunečníky. Vstup do moře byl pozvolný, cca 30m od hrany moře byla hladina max. do prsou. Jediné negativum - vlny do cca 1m, pořád červená vlajka a plavčík na 4-kolce už nás vyháněl z moře, když jste byli 15m...
Celkové hodnocení

Na rozdíl od většiny předchozích recenzí jsme byli hodně spokojeni. Největší radost jsme měli z polohy hotelu a pláže, pláž převážně písková s malými polohami štěrku, vždy byla volná lehátka a slunečníky. Vstup do moře byl pozvolný, cca 30m od hrany moře byla hladina max. do prsou. Jediné negativum - vlny do cca 1m, pořád červená vlajka a plavčík na 4-kolce už nás vyháněl z moře, když jste byli 15m v moři ( moře cca 0,8m ), plavat nešlo a bylo vám v tom zabráněno - jasně bezpečnost. Od pátku i když byla , nevím proč, červená vlajka, bylo moře klidné ale plavčík nás nechal i plavat - bylo to OK.

Ubytování 3,8/5

Strava 2,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování bylo bez problémů, po prvním dni jsme požádali na recepci, aby nám denně vynášeli odpady - papíry WC, nechtěli jsme žádný úklid, 1x toto provedli, pak už nic(asi nebyl bakšič, který jsme chtěli dát na konci ubytování) - škoda pro ně.

Strava
Bez problémů, poměrně jednoduchá ( ve srovnání se Španělskem - COSTA BRAVA) ale chutná, bylo možno si vybrat. Na talíř vám naloží JEN co si řeknete, tedy ne, že by vám tam naložili vše bez ladu a skladu, pokud chcete něco dále, není problém zajít k výdeji znovu, jsou stále velmi ochotní.

Denisa U. Září 2020

Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2020

Hodnocení 1,1/5
Nikdy viac, strava odporná, kúpať v mori sa nedalo, kvôli veľkým vlnam, keby tam nebol bazén tak sa vôbec neokupeme
Celkové hodnocení

Nikdy viac, strava odporná, kúpať v mori sa nedalo, kvôli veľkým vlnam, keby tam nebol bazén tak sa vôbec neokupeme

Ubytování 2,0/5

Strava 0,5/5

Okolí 0,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
Ujde

Strava
Fuj hnus odpor,, človek aby sa prosil za každú malú naberacku, a chuťovo to bolo odporné

Služby hotelu
Ušlo

Pláž
Pláž otrasná, vstup do mora pieskovo kamienkova, ale v mori kamene čo má veľmi sklamalo a ooobrovske vlny kúpať sa vôbec nedalo

Josef Vondráček Září 2020

Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2020

Hodnocení 4,2/5
Vzhledem k celkové situaci (Covid,...omezení počtu personálu) podmínky dobré bez omezení.
Celkové hodnocení

Vzhledem k celkové situaci (Covid,...omezení počtu personálu) podmínky dobré bez omezení.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Vzhledem ke kvalitě hotelu dobré podmínky bez zásadních chyb, pokud jsme potřebovali vyřešit nějaký problém, okamžitá náprava.

Strava
Vzhledem k současné epidemiologické situaci a omezení hotelového personálu dostačující.

Služby hotelu
Bez výhrad včetně delegátky CK.

Pláž
Horší kvality včetně event. potápění, bohužel dáno i téměř trvalým větrem a vlnami.

Jana Hrnčířová Září 2020

Datum pobytu: 19.8. - 29.8.2020

Hodnocení 2,8/5
Klid,pohoda,ale neochota personálu,využili Covidu a pracovali jenom co prostě museli
Celkové hodnocení

Klid,pohoda,ale neochota personálu,využili Covidu a pracovali jenom co prostě museli

Ubytování 2,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Ubytování v pohode

Strava
Snídaně hrozne,stejně malý vyber

Služby hotelu
Úklid na požádání,koše celkem vynaseli

Pláž
Málo lidí,pláž u hotelu,dostatek lehatek

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 17 °C v noci 14 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 18 °C v noci 13 °C

 • Středa 16 °C v noci 15 °C

 • Čtvrtek 16 °C v noci 14 °C

 • Pátek 18 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec