Hotel Mari Beach

Řecko-Kréta-Kavros

Přímo u písčito-oblázkové pláže Tradiční řecký rodinný hotel Lehátka & slunečníky zdarma Vhodné pro rodiny s dětmi

Více o ubytování

od 12 440 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 25 804

Poloha

Hotel leží v západní části Kréty nedaleko letoviska Georgiopoulis (4 km), 400 m od vesnice Kavros, 14 km od Rethymna. Hotel se nachází přímo na písečné pláži.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, trezor (za poplatek), restaurace, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, hřiště, zahrada.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné dvoulůžkové pokoje až se 2 přistýlkami. Všechny jsou vybavené vlastním soc. zařízením, SAT TV, klimatizací, ledničkou, fénem, balkonem nebo terasou.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy i večeře formou švédských stolů, dopolední snack a odpolední snack vč. zmrzliny, neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:30 do 22:30 (ouzo, raki, víno, pivo, džus, voda, občerstvení).

Služby

Hosté mohou využít bohatý animační program pro děti i dospělé, aerobic, aquaerobic, hřiště, volejbal, minifotbal, dětské hřiště, nebo diskotéku.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma. Vodní sporty jsou za poplatek v nedalekém letovisku.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 400 m
 • Vzdálenost od letiště 96 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Volejbal ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8/5
Invia

Výborné (357 hodnocení)

Ubytování 3,8/5

Strava 3,6/5

Okolí 3,9/5

Cena 3,8/5

Tento hotel je 721. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 2852 v Kréta.

Jan Kachlík Červenec 2019

Datum pobytu: 5.7. - 12.7.2019

Hodnocení 5,0/5
Celková spokojenost, pěkný osamocený hotel ,málo lidí, krásný výhled , pozorný personál,:-)
Celkové hodnocení

Celková spokojenost, pěkný osamocený hotel ,málo lidí, krásný výhled , pozorný personál,:-)

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
ubytování pěkné čisté ,2x výměny ložního prádla a ručníků, plně dostačující.:-)

Strava
Jídlo chutné dobré , super výběr , a to i jinde na výletech .

Služby hotelu
Velice příjemné místo pro relax, pzorný personál .

Pláž
Moře čisté a s dobrým přístupem :-)

Anonym Červen 2019

Datum pobytu: 15.6. - 22.6.2019

Hodnocení 5,0/5
Super dovolená
Celkové hodnocení

Super dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Filtrovat recenze

Hana Z. Září 2020

Datum pobytu: 2.9. - 9.9.2020

Hodnocení 4,0/5
Dovolená splnila naše očekávání v této nelehké době . Jeli jsme si hlavně užít moře a odpočinout si .
Celkové hodnocení

Dovolená splnila naše očekávání v této nelehké době . Jeli jsme si hlavně užít moře a odpočinout si .

Ubytování 4,8/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování bylo standartní - lednice ,klimatizace, televize . Měli jsme velký pokoj a mohli jsme si vybrat i ubytování v prvním poschodí s bočním výhledem na moře,.

Strava
Strava asi vzhledem k hygienickým opatřením byla skromnější, ovoce jen meloun a fíky , zákusky žádné jen občas nějaká buchta, zmrzlinu jsme si museli koupit. Hlad jsme neměli , ale aspoň jsme ani nepřibrali na váze.

Služby hotelu
Žádné ,pokud nějaké byly, jsme nevyužili .

Pláž
Pláž se nám zdála velmi malá při představě plně obsazeného hotelu , což nebyla naše situace a tudíž jsme byli maximálně spokojeni. Jen dva dny jsme pro velké vlny a silný vítr nemohli do moře jít. Ani to nám nijak nevadilo , leželi a koupali se v bazénu.

Karel Palda Srpen 2020

Datum pobytu: 9.8. - 16.8.2020

Hodnocení 4,0/5
Hotel u moře.
Celkové hodnocení

Hotel u moře.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Standard , čisto, balkon s výhledem na moře.

Rodinný hotel

Strava
Hodně zeleniny.

Kazdy den 3 druhy ovoce.

Služby hotelu
Dobre.

Pláž
Pláž krásná, Písek po 5 až 10 m kdy na začátku jsou obrázky.

Problém když fouká jsou vlny ale plavcici vás nenechají vůbec plavat a vykazi Vás z vody.

Bohužel toto trvalo cely týden.

Takže jsme si moc nezaplavali což byl hlavní důvod dovolené.

Vlny velmi malé v porovnání se sri lankou tam můžete plavat na vlastní nebezpečí prakticky kdekoli

Hana Smolková Srpen 2020

Datum pobytu: 2.8. - 9.8.2020

Hodnocení 2,4/5
Starý hotel v polích, na zastávku autobusu cca 1 km. Hotelový bazén, lehátka a bar u něj využívá spousta místních lidí, celé rodiny s i s dětmi, kteří na hotelové hosty neberou ohled. Toto bylo velmi nepříjemné. Zvláště v době Coronaviru. Víme, že 3 hvězdičky v Řecku nejsou žádný velký komfort, ale očekávali jsme přece jen lepší kvalitu. All inklusive byla jen plná penze s rozlévaným pitím do plastových...
Celkové hodnocení

Starý hotel v polích, na zastávku autobusu cca 1 km.

Hotelový bazén, lehátka a bar u něj využívá spousta místních lidí, celé rodiny s i s dětmi, kteří na hotelové hosty neberou ohled. Toto bylo velmi nepříjemné. Zvláště v době Coronaviru.

Víme, že 3 hvězdičky v Řecku nejsou žádný velký komfort, ale očekávali jsme přece jen lepší kvalitu. All inklusive byla jen plná penze s rozlévaným pitím do plastových skleniček (ani voda nebyla v láhvích) a drinky přes den. Pití na večer a noc jsme si museli jít koupit.

Ubytování 2,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Na hotelu je vidět, že už něco pamatuje. I nábytek a jiné vybavení je staré, pro nenáročné. Úklid byl kvůli Coronaviru omezen.

Strava
Výběr omezený, chybělo více ovoce, svačina byly jen nechutné, tvrdé, stále stejné keksy, chyběly zákusky (byl jen puding a nebo suchý drobivý koláč). Jídlo nandavali za sklem na malé talířky, vše dohromady. I když bylo možné si jít přidat, nepůsobilo to dobře.

Služby hotelu
Rodinný hotel na vesnici. Kočky a pes byli i v jídelně. Personál se snažil vyjít vstříc.

Pláž
Pláž nepříliš udržovaná, kameny u vstupu do vody, často silný vítr, velké vlny, 3 dny nebylo možné koupání v moři, přístup přes rozviklané schůdky.

Fotky, které prezentuje CK zcela neodpovídají dnešní realitě (nejen pláže, ale i hotelu s bazénem).

Anonym Srpen 2020

Datum pobytu: 1.8. - 9.8.2020

Hodnocení 1,8/5
Spíš než hotel se jedná o penzion v polích, jehož lepší časy už minuly. Obrázky připojené k nabídce CK nejsou už dávno aktuální. Na zastávku autobusu to není 150 m, ale kilometr a do Kavrosu ještě dále (pro špatně chodící mylná informace CK). Bazén je blízko pláže, což je výhoda, také je ale vidět, že by potřeboval opravy (některé obkladačky byly uražené). Jeli jsme do Řecka v době Covidu, počítali...
Celkové hodnocení

Spíš než hotel se jedná o penzion v polích, jehož lepší časy už minuly. Obrázky připojené k nabídce CK nejsou už dávno aktuální. Na zastávku autobusu to není 150 m, ale kilometr a do Kavrosu ještě dále (pro špatně chodící mylná informace CK). Bazén je blízko pláže, což je výhoda, také je ale vidět, že by potřeboval opravy (některé obkladačky byly uražené). Jeli jsme do Řecka v době Covidu, počítali jsme s menší obsazeností hotelu a schválně jsme si vybrali tento vesnický hotýlek, abychom se vyhnuli většímu kontaktu s lidmi. K hotelovému bazénu denně přijíždí spousta místních lidí, celé velké rodiny i se spoustou dětí. Měli jsme pocit, že majitelé hotelu provozují bazén jako veřejné koupaliště. Tito lidé jsou hluční, skáčou ze všech stran do vody bez ohledu na hotelové hosty, plivou do vody, lehají si na lehátka, která jsou těsně vedle sebe a využívají i přilehlého baru a jeho sezení. To nám velmi znepříjemnilo pobyt. Ani jednou jsme neviděli, že by někdo lehátka a sedačky desinfikoval. O úpravě vody v bazénu nevím, ale chlor příliš cítit nebyl. Vzhledem k tomu, jakým způsobem Řekové všechny Čechy prověřovali po příletu a jaká opatření byla v autobusu i v jídelně, nás to velmi zarazilo. Jedna rodina v tom bazénu koupala i pejska. U baru byli celý den místní (nevím jestli majitelé, jejich příbuzní a známí). V tak složité době by to být nemělo. Majitel hotelu by si měl rozmyslet, jestli chce poskytovat služby svým hostům a nebo raději provozovat bazén jako koupaliště. Těžko říct, co by na to řekla hygiena. Paní delegátka řekla, že o psu bude informovat majitele, ale že o bazénu má právo rozhodnout majitel. Argumentovala tím, že za normálních okolností, když je hotel plný, je u bazénu také hodně lidí. My jsme tam ale byli v době Covidu! A máme informace, že jiné hotely měly velmi přísná opatření a kontroly.

Ubytování 2,0/5

Strava 1,5/5

Okolí 2,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Pokoj zařízený starým nábytkem, smrad v koupelně. Televize pro nás nebyla důležitá, ale byla tam nějaká hodně stará malinká.

Úklid prý kvůli Covidu proběhl jen 1x za týden, WC každý den. K pokoji jsme chodili kolem stolu blízko dveří do kuchyně, kde seděl personál a kde se také např. loupaly brambory.

Strava
Velmi jednoduchá, kvůli Covidu nabíral jídlo personál v rouškách a za sklem. Personál v jídelně byl nepříjemný. Jídlo bylo nandavané na malé talířky v malých množstvích, ale pokud jste šli znova, tak nandali znova. Některá jídla, hlavně saláty se objevila ve výběru i několikrát za sebou, takže někdy už docela ovadlá. Chyběly zákusky. Odpolední svačina byla káva se stále stejnými tvrdými keksy. Snídaně byly opravdu skromné, různé druhy marmelád, vařená vejce, jeden druh sýra a salámu. All inklusive to nebylo, spíše plná penze. Vše vyvažovaly drinky v baru u bazénu.

V jídelně a v celém areálu se pohybovaly kočky a pes.

Služby hotelu
Úklid byl kvůli Covidu omezený, personál se snažil vyjít vstříc.

Pláž
Pláž u hotelu je neupravená a při vstupu do moře jsou kameny, je třeba mít boty do vody. Tato informace od CK chyběla. 3 dny foukal hodně silný vítr, který zvedal vlny a nebylo možné se koupat v moři - to je velké mínus, do Řecka přece jezdíme hlavně kvůli moři a zde je to prý běžné. V tyto dny byl i pobyt na pláži velmi nepříjemný, bylo lepší být u bazénu. Moře nám moc čisté nepřišlo.

Doporučujeme zapůjčení auta a výlety po ostrově. Pláž Elafonisi je opravdu krásná, stejně jako přístav v Chanii, Knossos, hory, Heraklion a Muzeum archeologie.

Kréta je krásná, jsou zde ale hezčí střediska a hotely než Kavros a hodně rodinný hotel Mari Beach.

Jana Fellerová Říjen 2019

Datum pobytu: 20.9. - 27.9.2019

Hodnocení 3,6/5
splnilo naše očekávání cestovní kancelář velmi dobré služby
Celkové hodnocení

splnilo naše očekávání cestovní kancelář velmi dobré služby

Ubytování 3,5/5

Strava 3,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
ubytování moc hezké pokoje odpovídaly cenně

Strava
strava super velký víběr salatu jen teplá kuchyně se často opakovala jeden velký nedostatek káva byla jen rano ke snídani jinak ne

Služby hotelu
standartní

Pláž
super čistá blízko hotrlu doslova pár kroku slunečníky a lehátka zdarma

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Kavros

Středisko Kavros se táhne od Georgioupoli až k městu Rethymno. Tato oblast je celkově klidnější, s nádherným výhledem na vysoké skály s dominantou mohutné hradby pohoří Lefka Ori s výškou téměř 2500 metrů. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, spíše klidnějšího rázu. Dovolenou tady spokojeně vychutnávají rodiny s dětmi a všichni ti, co si chtějí dopřát pohodu, bez vodních sportů a podobných aktivit. Naopak vyznavači turistiky si rádi prohlédnou krásy západní Kréty, včetně návštěvy Bílých hor s kaňonem Soutěska Samaria, nebo blízkého historického města Chania, či Rethymno.

Doprava letecky

02:45 h

Popis

Před více jak 3500 lety zde prožívala svůj vrchol jedna z nejvyspělejších starověkých civilizací. Kréta, málokterá krajina má tak bohatou historii, jak tento ostrov, na němž se zrodila Minojská civilizace a na kterém každém z jeho pozdějších dobyvatelů zanechal nepřehlédnutelnou stopu.

Kréta je největším a zároveň nejjižnějším řeckým ostrovem, který odděluje Egejské a Libyjské moře. Jeho tvar je podlouhlý, délka ostrova je 260 kilometrů, šířka dosahuje maximální hodnoty 56 kilometrů. Povrch Kréty je poměrně hornatý, nejvyšší vrcholy jsou vysoké přes 2400 metrů nad mořem. Zdejší klima je typicky středozemní, léto trvající šest až sedm měsíců je suché a horké, slunečních dní je v průměru 300 dní v roce. Historické památky na každém kroku, nádherná příroda, stálé počasí, to je naprosto dokonalá kombinace pro dovolenou. To je Kréta.

Heraklion, hlavní město Kréty leží přibližně uprostřed severního pobřeží a je podstatě vstupní branou na Krétu, nachází se zde velký mezinárodní přístav a místní letiště má jednu zvláštnost, jeho přistávací dráha je přímo u moře. I v tomto městě je koncentrována bohatá historie Kréty, v jeho blízkosti se také nalézá nejslavnější památka minojské civilizace Knossos. V tomto paláci bývalo hlavní sídlo vladaře celé Kréty, dnes je tato archeologická lokalita nejzachovalejším minojským palácem, i proto se říká, že kdo nebyl v Knóssu, nebyl na Krétě. Ale nejedná se zdaleka o jediný minojský palác, který lze na Krétě navštívit, těmi dalšími jsou například Festos, Zakros či Malia.

Kréta je prostě zhmotněnou historií. Všechna její města se mohou pochlubit značným množstvím památek, jako třeba města Agios Nikolaos, které je oblíbeným letoviskem, neodolatelně půvabné přístavní město Rethymmo nebo na západě ostrova město Chania, o kterém se tvrdí, že je to vůbec nejkrásnější město na Krétě.

Takřka celé severní pobřeží je lemováno opravdu nádhernými plážemi, kde lze bezezbytku využít všechny možnosti, které pobyt u moře nabízí. Na jižním pobřeží je pláží o něco méně, jsou zde však vynikající podmínky pro potápění. Svou krásu má ale také vnitrozemí Kréty, právě zde je možné setkat se s kouzelným řeckým světem v jeho nejpřirozenější podobě. Hory na Krétě jsou úchvatné a skrývají v sobě malebnou lidskými zásahy nenarušenou krajinu.
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 400 m
 • Vzdálenost od letiště 96 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:45

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 22 °C

 • Sobota 33 °C v noci 21 °C

 • Neděle 26 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec