Talea Beach Hodnocení: 3/5
od 10 890 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 890 Kč za os.
od 10 190 Kč za os.
od 7 745 Kč za os.
od 7 300 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 22 hodnocení)
Markéta Volodinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž ke vší radosti, jen tady znovu malá připomínka k místním, poněkud pohodovějším domorodcům: nezaškodilo by večer pláž trochu udržovat. Odpadků se na pláži vyskytovalo jen velmi málo ale semtam byly různé větší klacky, shluky toho, co vyplaví moře a td.. V některých jiných destinacích to večer vždy odstraňovali velkými rádly. To bylo fajn.
StravaTak toto bylo naprosto v pořádku a místnímu personálu dáváme velkou jedničku za vynikající kuchyni.
UbytováníUbytování vzhledem k ceně bezvadné, zvláště jsme ocenili bezvadně fungující klimatizaci. Opět jediná připomínka ke koupelně: poněkud skomírající tlak vody ve sprše. Ale vzhledem k tomu, že sprchy byly automaticky k dispozici jak u bazénu, tak u moře, sprchu v koupelně jsme prakticky nevyužívali : - )).
SlužbyOpět oblast bez jediné chyby. Služby hotelu super a hlavně, neskonale milý a ochotný personál. Velký bazén, obklopený krásnou tropickou zahradou. Paráda!
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Radka Taušová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc pěkná pláž s čistou vodou a spoustou místa.
StravaVečeře výborné a velké. Snídaně každý den stejné, ale to je v Řecku asi běžné.
UbytováníJe pro ty, kteří nemusí mít vysoký komfort. Pokojíček s postelemi a základním vybavením v této lokalitě zcela stačí, protože na pokoji by se válel jen blázen. Jedinou nepříjemností bylo, když občas projelo v noci kolem hotelu příliš hlučné auto, ale to se dá řešit zavřením dveří a puštěním klimatizace. Hotýlek je velmi blízko pláži, obchůdkům, hlavní třídě i zastávce autobusu.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Petra K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování jsem čekala z původních recenzi horší.. personál byl přátelský a ochotný .. nešla nám klimatizace a velmi ochotně nám vyměnili pokoj. Vraceli jsme se vždy okolo deváté, kdy už, podle provozního řadu hotelu, nebylo možné využívat bazén. Zkusili jsme zajít k bazénu i přes zákaz a provozní nám ještě rozsvítil i vnitřní světla bazénu.. opravdu velmi milá rodinná atmosféra..
Ubytování jsem čekala z původních recenzi horší.. personál byl přátelský a ochotný .. nešla nám klimatizace a velmi ochotně nám vyměnili pokoj. Vraceli jsme se vždy okolo deváté, kdy už, podle provozního řadu hotelu, nebylo možné využívat bazén. Zkusili jsme zajít k bazénu i přes zákaz a provozní nám ještě rozsvítil i vnitřní světla bazénu.. opravdu velmi milá rodinná atmosféra..
Pláž byla naprosto skvělá, par minut chůze .. jdete po nefrekventovane silnici .. lehátka za poplatek.. noční prochazka po platí byla krásným zážitkem.. u jednoho z hotelu svítí osvětlení na more..
StravaNejslabší článkem tohoto ubytování jsou snídaně .. tam by se opravdu měli zlepšit..
UbytováníJe vidět, že se již delší dobu do hotelu neinvestuji peníze, ale vše staré se udržuje čisté .. což je pro mě rozhodně důležitější ..
SlužbyPokoj byl každý den perfektně uklizený.. cokoliv jsme chtěli, hned s námi ochotně řešili.. poradili..
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivo Tomšej
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkem dobré
Celkem dobré
Dobrá pláž...dobré restauratérské služby
StravaSnídaně velmi chudé a stále stejné
UbytováníJe to starší hotel.....pro nenáročné
SlužbyPrůměr
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Peter Molnár
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Podprůměrné, hotel rozhodně nedoporučuji.
Podprůměrné, hotel rozhodně nedoporučuji.
Velmi chudá snídaně bez zeleniny, ovoce, jogurtů atd. Neměli ani slánku a pepřenku, ani na vyžádání.
UbytováníMravenci a švábi, i po výměně pokojů. Sepsal jsem reklamaci na cestovku, chci finanční kompenzaci za sníženou kvalitu dovolené.
SlužbyPrůměr
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslav M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jelikož jsme pokoj v hotelu používali jen k přespání, tak jsme tam ten týden vydrželi. Snídaně velice chudé, pokoje zastaralé se závadami- nešly zavírat dveře do koupelny, postele s ostrými rohy, o které jsme se denně rýpali, zahrada pěkná, ale bazén už má taky hodně za sebou. Za nás nedoporučuji!!!
Jelikož jsme pokoj v hotelu používali jen k přespání, tak jsme tam ten týden vydrželi. Snídaně velice chudé, pokoje zastaralé se závadami- nešly zavírat dveře do koupelny, postele s ostrými rohy, o které jsme se denně rýpali, zahrada pěkná, ale bazén už má taky hodně za sebou. Za nás nedoporučuji!!!
To koupání bylo pěkné. Na pláž 300 metrů, tam jsme využívali služeb hotelu Aptera beach. Díky konzumaci v restauraci jsme měli po celou dobu lehátka a slunečník po celou dobu zdarma. Pláž písčito-oblázková, 50 m vedle bylo koupání bez oblázků, celý týden pěkné vlny.
StravaVelice chudá, měli jsme snídaně- každý den to samé- 1 druh salámu, 1 druh sýra, 1 druh chleba, máslo, 3 druhy džemů, jogurt, med, müsli, káva, čaj a 2 druhy zředěných džusů. Žádná voda, vajíčka, ovoce ani zelenina!!!!!
UbytováníNa přespání to stačilo, ale jinak neodpovídající dvěma hvězdám!!
SlužbyNikdo s námi za celou dobu nekomunikoval, na recepci stále koukali do počítače a měli nás......
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Slávka Krupárová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekná lokalita ale mohla byť čistejšia.
Pekná lokalita ale mohla byť čistejšia.
Pláž bola hlavne večer špinavá, ale aj počas dňa sa nepretrhli upratovať ju.
StravaStrava v hoteli Minoas bola jednotvarna a časom nám už vadila.
UbytováníIzba bola pekná. Jediné čo nám vadilo bolo že sme nevedeli kedy príde roomservis čo nás dosť obtazovalo ak to bolo v čase keď sme oddychovali na izbe. Taktiež nás v izbe otravovali mravce.
SlužbyPríjemný prístup personálu. Otravovalo nás nepravidelné chodenie roomservisu
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...