Denisa R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolenka, na pár maličkostí (ako to, že nás vodič vyhodil na križovatke s tým že hotel je dole po tejto ulici, neviem kde presne) by som nemenila nič. Všetko bolo fajn, keďže sme mali iba raňajky mohli sme skúsiť každý deň inú reštauráciu, ubytovanie pekné čisté, prístupnosť k moru cca 10 min chôdze.
Super dovolenka, na pár maličkostí (ako to, že nás vodič vyhodil na križovatke s tým že hotel je dole po tejto ulici, neviem kde presne) by som nemenila nič. Všetko bolo fajn, keďže sme mali iba raňajky mohli sme skúsiť každý deň inú reštauráciu, ubytovanie pekné čisté, prístupnosť k moru cca 10 min chôdze.
Pláž bola v dostupnej vzdialenosti, cca 10 min popri reštauráciach a baroch. More bolo čisté, lehátka a slnečníky platené. Pri pláži možnosť využitia vodných športov.
StravaMali sme iba raňajky, ktoré boli výborné aj keď bez výberu bolo každý deň to isté. A ešte jedna chybička že boli od 10 takže trebalo chodiť neskôr spať aby sme sa prispôsobili :)
UbytováníUbytovanie bolo pekné, všade čisto, k dispozícii kuchynka. Pekný balkón s výhľadom, okolie hotela upravené.
SlužbySlužby hotela sme moc nevyužívali, upratovanie bolo každý druhý deň.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









