Martin F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je krásný a to a jeho lokalita, v okolí 2 vesničky a historický ostrov Spinalonga. Jídlo ve formě bufetu každy den v jiném stylu. Personal přátelsky a vzdy ochotný pomoci. Urcite bychom tento hotel doporučili.
Hotel je krásný a to a jeho lokalita, v okolí 2 vesničky a historický ostrov Spinalonga. Jídlo ve formě bufetu každy den v jiném stylu. Personal přátelsky a vzdy ochotný pomoci. Urcite bychom tento hotel doporučili.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







