Despo Hodnocení: 3/5
od 6 749 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 749 Kč za os.
od 11 744 Kč za os.
od 8 009 Kč za os.
od 8 009 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 9 hodnocení)
Tento hotel je 433. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1087 v Kréta.
Magdolna B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Cesta nám proběhla bez problémů. Rádi takto organizovaně cestujeme.
Cesta nám proběhla bez problémů. Rádi takto organizovaně cestujeme.
Krásná!! Čistá, uklizená pláž, lehátko se slunečníkem (není třeba platit)!! Písečná pláž! Milovali jsme to!
StravaSe službou jsme byli také spokojeni! I zde jsme se kvůli recenzím báli do restaurace jít a opět jsme byli příjemně zklamáni. Nedoporučuji těm, kteří jsou zvyklí na 4* - 5* hotely! Toto je Aparthotel! Dokázali jsme se dobře najíst každé ráno a večer! Jednoduché, ale dobré!
UbytováníPřed odjezdem jsem četl spoustu negativních recenzí na naše ubytování. Chtěli jsme se proto přestěhovat do jiného hotelu, ale to už nebylo možné. Do Sea Side Aparthotel jsme dorazili připraveni na nejhorší, kde jsme byli mile překvapeni. Velmi pěkný malý hotel na skvělém místě! Personál je milý a ochotný! Dostali jsme skromnější pokoj s výhledem do zahrady v přízemí, ale například pokoj našich sousedů byl úplně nový. Klidné, rodinné prostředí, pěkný čistý bazén! Všude lehátka se slunečníky, krásná písečná pláž! Moc se mi to líbilo tak, jak to je!
SlužbyMěli jsme vše, co jsme chtěli, jen jsme museli požádat, kupř. vysoušeč vlasů, čajník atd.! Nebylo třeba čekat na pokoj! Bylo tam čisté povlečení, čisté ručníky a toaletní papír! Mýdlo není a ani ho nepřinesli! Proběhl úklid a vyměněno ložní prádlo a ručníky! Wi-Fi a klimatizace byly zdarma. Náš pokoj měl malou kuchyň se sporákem, lednicí a dřezem, vše vybavené. V hotelu byl bar u bazénu, kde se dalo jíst a pít cokoliv, kromě snídaně! Hoteloví hosté dostali slevu. Bylo to moc dobré, bylo to krásné, líbilo se mi to!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Erika Tarjányi
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
S umístěním vily jsme byli spokojeni.
S umístěním vily jsme byli spokojeni.
Na pláži jsou slunečníky patřící k hotelu. Platit se za něj nemuselo, ale využili ho i nelososí hosté. K dispozici jsou také dvě sprchy. Pláž čistá, příjemný písek, voda výborná.
StravaSnídaně je monotónní, někdy rantotta, někdy tuktoj, stejná půlka ze dvou na plátky, sýr. Sali, gumi tam byla vždycky. Suché, apatické maso k večeři.
UbytováníTrochu špinavé, ale čisté.
SlužbyHotelová zahrada je krásná, čistá a udržovaná. Bazén je dobře vybaven lehátky a slunečníky. Výběr baru je dostatečný.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Magdolna B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Cesta nám proběhla bez problémů. Rádi takto organizovaně cestujeme.
Cesta nám proběhla bez problémů. Rádi takto organizovaně cestujeme.
Krásná!! Čistá, uklizená pláž, lehátko se slunečníkem (není třeba platit)!! Písečná pláž! Milovali jsme to!
StravaSe službou jsme byli také spokojeni! I zde jsme se kvůli recenzím báli do restaurace jít a opět jsme byli příjemně zklamáni. Nedoporučuji těm, kteří jsou zvyklí na 4* - 5* hotely! Toto je Aparthotel! Dokázali jsme se dobře najíst každé ráno a večer! Jednoduché, ale dobré!
UbytováníPřed odjezdem jsem četl spoustu negativních recenzí na naše ubytování. Chtěli jsme se proto přestěhovat do jiného hotelu, ale to už nebylo možné. Do Sea Side Aparthotel jsme dorazili připraveni na nejhorší, kde jsme byli mile překvapeni. Velmi pěkný malý hotel na skvělém místě! Personál je milý a ochotný! Dostali jsme skromnější pokoj s výhledem do zahrady v přízemí, ale například pokoj našich sousedů byl úplně nový. Klidné, rodinné prostředí, pěkný čistý bazén! Všude lehátka se slunečníky, krásná písečná pláž! Moc se mi to líbilo tak, jak to je!
SlužbyMěli jsme vše, co jsme chtěli, jen jsme museli požádat, kupř. vysoušeč vlasů, čajník atd.! Nebylo třeba čekat na pokoj! Bylo tam čisté povlečení, čisté ručníky a toaletní papír! Mýdlo není a ani ho nepřinesli! Proběhl úklid a vyměněno ložní prádlo a ručníky! Wi-Fi a klimatizace byly zdarma. Náš pokoj měl malou kuchyň se sporákem, lednicí a dřezem, vše vybavené. V hotelu byl bar u bazénu, kde se dalo jíst a pít cokoliv, kromě snídaně! Hoteloví hosté dostali slevu. Bylo to moc dobré, bylo to krásné, líbilo se mi to!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Erika Tarjányi
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
S umístěním vily jsme byli spokojeni.
S umístěním vily jsme byli spokojeni.
Na pláži jsou slunečníky patřící k hotelu. Platit se za něj nemuselo, ale využili ho i nelososí hosté. K dispozici jsou také dvě sprchy. Pláž čistá, příjemný písek, voda výborná.
StravaSnídaně je monotónní, někdy rantotta, někdy tuktoj, stejná půlka ze dvou na plátky, sýr. Sali, gumi tam byla vždycky. Suché, apatické maso k večeři.
UbytováníTrochu špinavé, ale čisté.
SlužbyHotelová zahrada je krásná, čistá a udržovaná. Bazén je dobře vybaven lehátky a slunečníky. Výběr baru je dostatečný.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Edit Kágerer
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
-
-
Bylo to dobře zorganizované.
UbytováníUbytování, které jsme si pronajali, nesplnilo naše očekávání. Pokoje neodpovídaly obrázkům od cestovní kanceláře. Jeden ze 2 pokojů byl plesnivý, což jsme nahlásili průvodci, ten také zkontroloval, zda to tak opravdu je, nahlásil to majiteli hotelu, prý dostaneme další pokoj další den, ale nic se nestalo. i přes naše opakované výzvy. Tchýně spala 1 týden v zatuchlé místnosti s plísní... Poslední den někdo přišel a zjistil, že to nemá ventilaci. No, s tím nám nepomohlo. Byt, který jsme si pronajali jako 2pokojový a za který jsme si dokonce připlatili (90 000 HUF), měl 1 pokoj a v obývacím pokoji byly 2 nestandardní přistýlky. Také jsme to hlásili, ale také se nic nestalo. Snídaně byla každý den stejná, ale aspoň se dala jíst. Večeře naopak nebyla vhodná pro lidskou spotřebu, bylo tam něco, před čím utíkaly i kočky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iva F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se vydařila, ubytování čisté, personál ochotný. Byli jsme na výletě v Knossos, který jsme si objednali u paní delegátky, byl moc pěkný.
Dovolená se vydařila, ubytování čisté, personál ochotný. Byli jsme na výletě v Knossos, který jsme si objednali u paní delegátky, byl moc pěkný.
Pláž byla velmi dobře přístupná, lehátek dostatek, voda i pláž čistá. Škoda, že často byly velké vlny.
StravaNejslabším článkem bylo stravování. Snídaně byla vyhovující a odpovídající dvouhvězdičkovému hotelu, ale večeři hodnotím hůře. Ani by nám nevadil menší výběr jídla, ale jídlo se stále opakovalo, k pití byla pouze voda, u snídaně byl i džus.
UbytováníUbytování bylo pěkné, pokoje čisté, prostorné, dokonce jsme měli i výhled na moře. Do hotelu jsme dorazili kolem 10 hodiny
a ubytovali nás už ve 12 hodin.
Se službami hotelu jsme byli spokojeni. U bazénu čisto, dostatek lehátek.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lubomír H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidné prostředí,
Klidné prostředí,
Pláž písčitá a čistá, lehátka pro ubytované hosty zdarma a bylo jich dost.
Jedno odpoledne zákaz plavání.
Strava průměrná, ale chutná.
K snídani vejce, sýry, salámy, zelenina.
K večeři obvykle hranolky, vepřové maso, plněné vinné listy.
Někdy byl problém s doplňováním jídla, které došlo.
Ubytování ve studiu.
Dostatečně velký pokoj s balkónem, kuchyňský koutek stísněný, ale pro přípravu čaje a salátů dostatečný.
Vybavení nádobím dobré.
Nepodařilo se nám dohodnout pravidelný úklid alespoň koupelny, přestože v materiálech CK se psalo, že stačí o úklid požádat.
V baru u bazénu sleva 10% pro ubytované hosty, příjemné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.