Club Lyda Hodnocení: 3/5
od 7 958 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 958 Kč za os.
od 8 105 Kč za os.
od 9 966 Kč za os.
od 9 819 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno
Průměrné hodnocení počítáme z recenzí zveřejněných za poslední 3 roky.
Hana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Srpen 2019
Krasne misto, 2 plaze, spousta taveren, chutne jidlo ...
Blizsi plaz je pisecna a trochu plnejsi, oblazkova plaz je take nedaleko. Obe jsou krasne.
StravaStravovala jsem se sama - taverny s prijatelnymi cenami, gyros za rohem, 2 supermarkety, 2 pekarny.
UbytováníPekne, u plaze, ciste, a velmi mili a vstricni majitele.
SlužbyMela jsem pocit, ze mi plni prani driv, nez je vyslovim ;)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Říjen 2017
Super
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Slavomíra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Červenec 2017
Vše bylo dle našeho očekávání. Bylo velmi horko, nebe bez mráčku a foukal v některých dnech i dost silný vítr, ale nám se to líbilo. Z plně vybaveného apartmánu ve 2. patře vily Sifis s bočním výhledem na moře jsme to měli pár metrů na písečnou pláž, která byla na konci nudi. Z druhé strany městečka byla oblázková pláž s velice čistou vodou, kde jsme rádi "kempovali" ve stínu velkého tamaryšku a užívali si plavání, mořských vln i šnorchlování. Dělali jsme si výlety na naší průvodkyní doporučená místa, a to dvakrát zapůjčeným autem (35 euro na den), tak pěšky či autobusem do Omalosu (7 euro) a po průchodu roklí Samaria (5 euro) pak lodí z Agia Roumeli zpět do Paleochory (17,20 euro). Příjemné byly i večerní procházky a posezení v tavernách.
Pláže už jsou také shora popsané, lidí na nich bylo oproti jiným plážím, které jsme na výletech navštívili, poměrně málo což bylo fajn. Když vítr víc foukal a zvedal písek, přešli jsme na oblázkovou . . .
Strava0
UbytováníJak vyplývá ze shora uvedeného, ubytování bylo bezvadné, my jsme měli s manželem pro sebe ložnici, holky vedlejší pokoj s kuchyňským koutem, a tak také ony převážně chystaly nějaká jídla :-). Koupelna stačila všem, o úklid bylo postaráno, za horka se příjemně sedělo na verandě, stejně jako se tam večer popíjelo a poslouchalo šplouchání moře . . .
SlužbyKromě úklidu a výměny ložního prádla, ručníků a toaletního papíru, jsme si mohli přečíst informace o Krétě, půjčit něco ke čtení a zažít milé úsměvy od personálu . . .
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Radek C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Říjen 2016
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Říjen 2016
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Markéta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Září 2016
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Červenec 2016
Tato dovolená nám krásně vyšla,byli jsme opravdu spokojení.Hodí se i pro starší lidi nebo rodinky s dětmi.Některé dny ale fouká vítr.Pokud je slabší je to příjemné,není takové horko.Když je silnější,tak písek jemně bodá.Navíc věci na pláži jsou zasypané pískem.Ale člověk může jít na obláskovou pláž na druhé straně.Takže není problém.
Je výhoda,že studio je kousek od pláže.Jen vyjde přes cestu a je u moře.
Dá se tu jít na obě strany a najít místa nebo pláže,kde nikdo není.Kdo hledá samotu a klid,můžu doporučit.
Příroda je tu krásná,hory,moře -čisté.Lidé příjemní.Máme z dovolené krásný pocit a dlouho budeme vzpomínat.
Kousek přes cestu je písková pláž s lehátky.Není tu ani moc lidí.Voda je čistá a plavou v ní jen malinké rybičky.
Když je vítr,člověk může jít kousek dál na druhou stranu a tam jsou oblázky nebo kamínky.Je dost možností,kde se okoupat.
Na výlet se dá jet lodí na pláž Elafonisi.Jezdí celý týden bez neděle a to v 10 hod.Zpět ve 14 hod.Stojí to za to ji vidět.Má růžový písek a průhlednou vodu.
Je to studio bez stravy.To řešíme tím,že jedno jídlo si uvaříme a jedno jdeme koupit do nějaké taverny.Je jich tu dost a jídlo je tu chutné.Ceny také dobré.
Obchody a markety tu jsou dva - blízko a dost vybavené.
Jíme na co máme chuť,tak nám to tak vyhovuje.
Je moc fajn,že voda je tu pitná a chutná.Dá se pít i bez příchutí,jen trochu vychladit do ledničky.
Byli jsme ubytování v pokoji č.12.Je v prvním patře s balkónkem.To bylo moc příjemné,protože studia dole v přízemí nemají balkóny,jen malé terasky.Navíc z balkónku je vidět částečně na moře i západ slunce.
Klimatizaci jsme ani nepotřebovali,nejde sem přímé slunko.Navíc dveře od balkónku mají i jedny dveře proti hmyzu.Nevíme,ale asi ani komáři tu nejsou.
Tento pokoj je nově vybavený a zrekonstruovaný.Koupelna - nové kachličky.Jediný malý problém je odtok vody při sprchování.Voda moc pomalu odtéká,je třeba ji chvíli zastavit a zase pustit.Ale to si člověk zvykne.
Kuchyňka je malá ale stačí.I vybavení.
Možná by tu mohlo být nějaké rádio nebo televize.Nejde tu ani počítač,tak večer by se tu něco hodilo......ale zase jsou tu delší procházky......
S personálem i úklidem jsme byli spokojeni.Každý den se vynáší koše.Každý druhý asi ručníky.Chodby jsou taky denně zametené.
Je tu čisto a příjemně.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...