Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Studio Corali

Řecko, Kréta, Plakias

Blízko centra letoviska Krásné pláže na dosah Standardní ubytování za dobrou cenu

Více o ubytování

od 12 227 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 84 313

Popis

Studia Corali leží v centru letoviska Makris Gialos, pouhých 50 m od písečné pláže. V blízkosti naleznete obchody a typické řecké taverny. Ubytování doporučujeme především pro klienty, kteří rádi objevují krásy jihovýchodní Kréty.

Informace k ubytování

 • dvoulůžková studia
 • koupelna s toaletou
 • kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
 • SAT/TV
 • klimatizace, Wi-Fi
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Stravování

Vlastní.

Cena zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatků
 • letenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatků
 • letenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování bez stravy
 • služby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 250 m
 • Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (55 hodnocení)

Ubytování 4,2/5

Strava 4,6/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 336. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 3103 v Kréta.

Olga Kopecká Červen 2019

Datum pobytu: 22.5. - 29.5.2019

Hodnocení 5,0/5
Ve studiu Corali jsme byli již po druhé,ubytování pěkné,čisté.Kousek do městečka a kousek na obě dvě pláže.Jinak v Plakiasu jsme byli již po osmé a tak...
Celkové hodnocení

Ve studiu Corali jsme byli již po druhé,ubytování pěkné,čisté.Kousek do městečka a kousek na obě dvě pláže.Jinak v Plakiasu jsme byli již po osmé a tak se nám tam líbí.Problém je jenom s našimi sousedy z bývalé NDR,kteří jsou hrozní suveréni a nehledí na ostatní.S tím asi nikdo nic neudělá.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj obsahuje vše,co potřebujete,kuchyňka slušně vybavená,televize,balkon se stolkem a židlemi,sprcha a WC ,vše v čistotě.To si myslím že stačí,protože tam jdete stejně se jenom vyspat.V Plakiasu je spousta taveren ,kde se dobře najíte a posedíte v klidu s pohledem na moře.

Strava
Stravovali jsme se sami

Služby hotelu
Byli jsme ubytovaní ve studiu,bez stravy

Pláž
Dostupnost pláží je asi 5 minut na jednu a na druhou asi 3 minuty

Petra Janišová Říjen 2018

Datum pobytu: 22.8. - 5.9.2018

Hodnocení 5,0/5
byla jsem velmi spokojena
Celkové hodnocení

byla jsem velmi spokojena

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
velmi dobré, není co dodat

Strava
bez stravy

Pláž
výborná

Filtrovat recenze

Anonym Srpen 2020

Datum pobytu: 1.8. - 8.8.2020

Hodnocení 3,2/5
Ubytování je sice v uličce a výhled na protější balkony, ale studia jsou nově zrenovovaná. Zejména za lastminutovou cenu, která je téměř vždy, se to vyplatí. Plakias je menší hezké letovisko, je ale třeba vědět že v Plakiasu pořád dost FOUKÁ, někdy až moc. Pořád ale je to zde lepší než přeturizovaná letoviska na sev.pobřeží jako např.Hersonissos.
Celkové hodnocení

Ubytování je sice v uličce a výhled na protější balkony, ale studia jsou nově zrenovovaná. Zejména za lastminutovou cenu, která je téměř vždy, se to vyplatí.

Plakias je menší hezké letovisko, je ale třeba vědět že v Plakiasu pořád dost FOUKÁ, někdy až moc. Pořád ale je to zde lepší než přeturizovaná letoviska na sev.pobřeží jako např.Hersonissos.

Ubytování 3,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Ubytování je sice v uličce - někomu může vadit že se vzájemně díváte na lidi z balkonů odnaproti, pokud nejste nároční a nechcete moc vyvářet (pouze zákl nádobí, včetně cedníku na těstoviny a skleniček na víno) tak na přespání to bohatě stačí.

Apartmenty jsou nově hezky zrenovované (aspoň ten náš byl) včetně malinké koupelny. Vzali jsme klimatizaci za přípl.5eur. jelikož tam není okno, jen balkon.dveře a nejde udělat průvan a taky při otevřených dveřích na balkon je v noci slyšet přicházející a odjíždějící skupiny lidí. Všude síťky proti hmyzu, i na WC. Jíst se dá na balkoně (uvnitř není stůl). V době naší dovolené jsme nejdříve byli sami v domě, pak 1 rodina nahoře, o které nebylo ani slyšet.

V podvečer se dá jít nahoru do vesničky Mirthios - zkratkou která vede od říčky je to 1,6 km hodně do kopce, nebo okolo po silnici cca 3,5km, kde jsou krásné výhledy a malé uličky, v místních mramorem obložených výletních tavernách si ale za výhled trochu připlatíte. Určitě doporučuji půjčit si na pár dní auto, pokud ho nechcete, můžete si udělat malý výlet místním autobusem za cca 2 eura na pláž "Preveli"- cca 10 km - vystoupit ještě před klášterem Moni Preveli u schodu dolů. Díky tomu, že je se to považuje za jedno z nejhezčích míst Kréty, je to tam dost přecpané. Jde tam mezi plamami studená říčka z hor a vlévá se do Lybijského moře přes písečnou kosu. Bus KTEL jezdil v sezóně 2020 omezeně, jen 1x denně (ve 12 tam a večer zpět).

Strava
Ubyt.bez stravy. V Plakiasu je přes 25 taveren, rozdíly u konkrétního jídla mohou být i 2 eura. Ceny od cca 8 eur (gril.sardinky) + příloha (hranolky 3 eura, tzatziki 4eura), další jídla kolem 10-12 eur, pivo 3-4 eura, 1/2L house wine 4-5 eur. O trochu levnější jídlo než na hlavní promenádě a hlavně chutné, je v taverně hned ve vedlejší uličce za zelinářem (plněné stuffed zucchini flowers za 5 eur), pivo 0.5 za 2.80e. Na promenádě nabízí Kyma lehátka zdarma, když si dáte oběd či večeři, vaří slušně, v Muses hned 30m vpravo od studií Corali nabízeli stálé menu (předkrm, grilovaná pražma s hranolkama a salátkem, mikrozákusek a rakii jako pozornost podniku) za 19.50 eur pro dva + pití extra (7/2020). Pokud jíte maso, nejlevnější bude asi "fast food taverna" Xechoristo (gyros -čti jiros nebo suvlaki od 4 eur). Pro klienty Viamare je možnost se bohatě navečeřet v hotelu Alianthos i jen jednorázově za 9 eur + pití extra (2020). Menší obchody jsou hned vedle, pekař a velký moderní obchod cca 350m.

Služby hotelu
Výměna prádla + ručníků 1x za 3 dny, nicméně uklízečka vynášela koše + vytřela také jen jednou za 3 dny, zřejmě díky situaci (Covid). Paní domácí k nám byla vstřícná a usměvavá. Na pokoji dostupné wifi.

Pláž
Z Corali se projde cca 50m k moři, ale je tam přístav s minipísečnou pláží, vlézt se do vody sice dá, ale nikdo se tam nekoupe. "Doleva" cca 250m je skoro 2km dlouhá písečnooblázková hlavní pláž, místy slunečníky, všude bylo dost volno (srpen 2020 asi díky covidu?), která končí nudi pláží u skály. Zkratkou přes vrch vede cesta na pláž Damnoni (dalších 1,7km), pak 2 malinké a ještě dál Skinaria, ale nečekejte opuštěné, na obou jsou lidi + lehátka -tak není moc důvod se tam v tom vedru štrachat..

Z Corali "doprava" cca 300m je pláž Skinos, která je víc kamenitá (boty do vody) a i v moři jsou tam skály, někdy i řasy, o kus dál bylo jen pár lidí (asi covid?). O 2 km dál, směr Souda, za dalším přístavem, jsou pod silnicí 2 malé "utopené"=chráněné plážičky, pro případ když v celém Plakiasu je extra vítr a velké vlny.

V posledním baru "House beach" úplně na druhém konci vsi (skála) nabízeli lehátky zdarma (když si dáte pití).

Výlet autem na další krásnou pláž Balos, vzdálenou cca 120 km směr Chania, Kissamos, nedoporučuji, za to trmácení to opravdu nestojí. U nedalekého hradu Frangokastelo (28 km přes ves Stelia a serpentýnama podle moře) jsou hezké nepřecpané pláže a dobré koupání, o kus dál se dá jít do soutěsky Imbros (není sice tak hezká jako Samaria, ale je kratší a zdarma). Mínojský palác Knóssos 5km od Iráklia(Heraklion) - vstup zvedli na 15 eur, ale drasticky omezili možnost pohybu v něm a kolem (covid 2020), tak snad to pak zas uvolní. V další mínojském paláci Festos (Phaistos) 60km od Plakiasu, za Ag.Galini mezi Tympakion a Mires, najdete jen široké schodiště a základy staveb po kolena, nebyl totiž uměle vztyčen jako Knóssos. Zajímavým se pro vás může stát snad po přečtení knihy Výpravy do bájné minulosti od Z.Sitchina, nebo po zjištění, že zde byl nalezen 4 tisíce let starý tzv. "Disk z Phaistu" a jeho lineární písmo rozluštil jeden neznámý český inženýrek (P.Kovář - Utube - Translation of the Phaistos disc). Ještě bych o Krétě apod detailech mohl popsat desítky stran, ale už tohle přesahuje naši recenzi.

Dušan Pavlík Srpen 2019

Datum pobytu: 24.7. - 31.7.2019

Hodnocení 4,1/5
Počasí krásné,první dva dny trochu větr,ale jinak teplo,sluníčko,výběr ze tří pláží,čisté,málo lidí,ideální,ubytování v pokoji po rekonstrukci,pár metrů do obchodu , promenády a pláže
Celkové hodnocení

Počasí krásné,první dva dny trochu větr,ale jinak teplo,sluníčko,výběr ze tří pláží,čisté,málo lidí,ideální,ubytování v pokoji po rekonstrukci,pár metrů do obchodu , promenády a pláže

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoj po rekonstrukci ,pěkný,nebylo co vytknout

Strava
Stravovali jsme se sami

Služby hotelu
Každý den úklid pokoje a výměna ručníků,úklid odpadků.Nebylo co vytknout

Pláž
Dvě pláže blízko ubytování.Jedna hlavní kolem promenády s pískem,čisté krásné moře,málo lidí,ideální.Druhá pláž na druhou stranu menší s oblázky a útesy,vhodná k potápění i pro děti.Taxikem za 6 Eur na další krásnou pláž bylo možné přejet.

Olga Kopecká Červen 2019

Datum pobytu: 22.5. - 29.5.2019

Hodnocení 5,0/5
Ve studiu Corali jsme byli již po druhé,ubytování pěkné,čisté.Kousek do městečka a kousek na obě dvě pláže.Jinak v Plakiasu jsme byli již po osmé a tak se nám tam líbí.Problém je jenom s našimi sousedy z bývalé NDR,kteří jsou hrozní suveréni a nehledí na ostatní.S tím asi nikdo nic neudělá.
Celkové hodnocení

Ve studiu Corali jsme byli již po druhé,ubytování pěkné,čisté.Kousek do městečka a kousek na obě dvě pláže.Jinak v Plakiasu jsme byli již po osmé a tak se nám tam líbí.Problém je jenom s našimi sousedy z bývalé NDR,kteří jsou hrozní suveréni a nehledí na ostatní.S tím asi nikdo nic neudělá.

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj obsahuje vše,co potřebujete,kuchyňka slušně vybavená,televize,balkon se stolkem a židlemi,sprcha a WC ,vše v čistotě.To si myslím že stačí,protože tam jdete stejně se jenom vyspat.V Plakiasu je spousta taveren ,kde se dobře najíte a posedíte v klidu s pohledem na moře.

Strava
Stravovali jsme se sami

Služby hotelu
Byli jsme ubytovaní ve studiu,bez stravy

Pláž
Dostupnost pláží je asi 5 minut na jednu a na druhou asi 3 minuty

Petra Janišová Říjen 2018

Datum pobytu: 22.8. - 5.9.2018

Hodnocení 5,0/5
byla jsem velmi spokojena
Celkové hodnocení

byla jsem velmi spokojena

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
velmi dobré, není co dodat

Strava
bez stravy

Pláž
výborná

Jaroslav Kopřiva Září 2018

Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2018

Hodnocení 5,0/5
Nemohu nic vytknout,co by se nám nelíbylo.Byli jsme naprosto spokojeni. Ubytováni bylo krásne,čisté.Kréta nás uchvátila , teploučko ,moře čisté taky teplé .Naprostý klid a pohoda.Bylo co vidět i výlety super.Chtěli by jsme se tam ješte příšti rok zase vrátit.Jedině co nám vadilo ,že jsme byli na týden a příšte chceme delší pobyt.
Celkové hodnocení

Nemohu nic vytknout,co by se nám nelíbylo.Byli jsme naprosto spokojeni. Ubytováni bylo krásne,čisté.Kréta nás uchvátila , teploučko ,moře čisté taky teplé .Naprostý klid a pohoda.Bylo co vidět i výlety super.Chtěli by jsme se tam ješte příšti rok zase vrátit.Jedině co nám vadilo ,že jsme byli na týden a příšte chceme delší pobyt.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Nádherné,útulné.

Strava
Stravovali jsme se sami s tím ,že jsme chodili do místních taveren,ale mohli jsme si dokoupit i jídlo,ale nám to takhle vyhovovalo.

Služby hotelu
Spokojenost.

Pláž
Pláž byla blízko a moc pěkná ,čistá.

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 12 °C v noci 8 °C

 • Teplota vody 17 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 8 °C v noci 8 °C

 • Středa 12 °C v noci 7 °C

 • Čtvrtek 15 °C v noci 9 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec