Ivana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 861 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 11 hodnocení)
Ivana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Monika J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Karla Kylíšková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel se nachází 1,5 km od pláže, která není vhodná pro děti a 3 km od pláže, kde se děti můžou koupat.
V tomto hotelu nemáte žádné uklidové prostředky ( hadry na vytírání, utěrky apod). Uklízečka spíš nefunguje než funguje. Prostěradla vám za celý týden nevymění a navíc spíte na roztrhaných prostěradlech pod kterýma se nachází proležená matrace nevalných zápachů a fleků.Balkonek je velký 1m x 1,2m cca kde sice jsou dvě židle a stolek, ale pokud ste robusnější postavy, tak nemáte šanci si pohodlně posedět ve dvou. Výhled máte buď na polorozbouraný dům nebo do rušné nehezke ulice.V žádném případě nedoporučuji rodinám s malými dětmi a nebo těm, co si jedou užít moře!!!!!
Hotel se nachází 1,5 km od pláže, která není vhodná pro děti a 3 km od pláže, kde se děti můžou koupat.
V tomto hotelu nemáte žádné uklidové prostředky ( hadry na vytírání, utěrky apod). Uklízečka spíš nefunguje než funguje. Prostěradla vám za celý týden nevymění a navíc spíte na roztrhaných prostěradlech pod kterýma se nachází proležená matrace nevalných zápachů a fleků.Balkonek je velký 1m x 1,2m cca kde sice jsou dvě židle a stolek, ale pokud ste robusnější postavy, tak nemáte šanci si pohodlně posedět ve dvou. Výhled máte buď na polorozbouraný dům nebo do rušné nehezke ulice.V žádném případě nedoporučuji rodinám s malými dětmi a nebo těm, co si jedou užít moře!!!!!
1,5 km k pláži kde jsou samé velké kameny a nedá se v něm koupat. Pláž, kde se dá koupat je vzdálená 3 km od hotelu. Musíte ale překonat cestu po rozpálené silnici, kde se nemáte kde schovat před prudkým sluncem. Nedoporučuji rodinám s dětmi!!!!!
StravaSnídaně: každý den to samé!!!! na osobu 2 džemy, 2 máslíčka, malá konvička kávy nebo čaje, chleba.
Ani si neumím představit jak tam musí vypadat polopenze :-)
Ubytování jedna velká katastrofa!!!!!
Službywi-fi pouze v hotelu, NE VŠAK VE STUDIU, který se bere jako hotel, klimatizace za poplatek 7 eu/ den.
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Ivana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Monika J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Jiří B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kréta je krásná a nachází se tam snad vše, co si může turista přát - hezké a různé pláže, krásné hory, zajímavé vykopávky a historická města. Ale najdou se i Taverny, restaurace a noční podniky. Doprava bez větších problémů - lety úplně v pořádku, doprava busem s menšími zmatky a zpožděním. Ubytování v 2-4 lůžkovém studiu už bylo horší, tam se dá hodně zlepšit. Takže, i když to může vypadat jinak, nedokázaly nám problémy s ubytováním pokazit dovolenou... na Krétu zůstávají hlavně pěkné vzpomínky.
Kréta je krásná a nachází se tam snad vše, co si může turista přát - hezké a různé pláže, krásné hory, zajímavé vykopávky a historická města. Ale najdou se i Taverny, restaurace a noční podniky. Doprava bez větších problémů - lety úplně v pořádku, doprava busem s menšími zmatky a zpožděním. Ubytování v 2-4 lůžkovém studiu už bylo horší, tam se dá hodně zlepšit. Takže, i když to může vypadat jinak, nedokázaly nám problémy s ubytováním pokazit dovolenou... na Krétu zůstávají hlavně pěkné vzpomínky.
Pláže hezké, menší a velmi různorodé, od písčitých až po pláž s velkými kamennými plotnami. Moře čisté, jen pouze občas a na páš místech řasy. Pouze na jednu věc si člověk musí dávat pozor, velmi různorodá hloubka, někde byly třeba mělčiny s ostrými kameny velmi daleko od břehu. Ale jinak celkově krásné moře.
StravaNemohu posoudit, protože jsme neměli objednané stravování.
UbytováníUbytování zhruba odpovídalo popisu - 2-4 lůžkové studio s výhledem do vnitrobloku. Co, ale neodpovídalo popisu, byla vzdálenost od pláže, protože to bylo cca 1 km místo inzerovaných 600 metrů. No a dále nebylo uvedeno, že se hotel nachází na velmi rušné křižovatce hlavních ulic. Je zde velký provoz od cca 7 ráno do 2 v noci!!! Skůtry, čtyřkolky, mopedy, motorky, auta, autobusy, náklaďáky, traktory, prostě všechno, co jezdí. Takže je zde docela velký hluk. Lze doporučit pouze lidem zvyklým na podobný jev doma. Kuchyňský kout nebyl zdaleka plně vybavený - vařič s 1 použitelnou plotýnkou, 1 použitelný hrnec, pánvička malá a hodně špatná. Dále 1 malinká plotýnka na džezvu a džezva - asi je v Řecku káva důležitější než jídlo. Chyběly velké ploché nebo hluboké talíře, použitelná obracečka, použitelné nože. Naštěstí alespoň nějaké příbory se našly. Dále... vybavení staré, ale jakžtakž použitelné. Dvojpostel úzká a s hroznou matrací (vyležená a vyčuhující péra). V koupelně chyběla jakákoliv zábrana nebo závěs u sprchového koutu.
SlužbyBěžný úklid ucházející, nicméně bych se pozastavil nad několika neřestmi:
1. Uklízečka opakovaně používala sáčky do koše. A to i přesto, že v nich byly zbytky ryby, masa a nebo dokonce znečištěný toaletní papír)
2. Pár dní před koncem pobytu nám bylo sděleno, že nemáme nárok na dodání toaletního papíru, protože jsme si nezaplatili jídlo v hotelu. Tohle mi připadá jako velmi špatný vtip.
Déle, přístup majitelů a delegáta nebyl zrovna vstřícný. Delegát problémy zlehčoval, nenabídl řešení, ale pouze reklamaci. Neplnil své sliby a celkově nám připadlo jakoby chtěl hlavně prodat EXTRÉMNĚ předražené fakultativní zájezdy.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Lada Štěpánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková atmosféra v hotelu je příjemná, klidná, bez problémů, zaměstnanci recepce a baru nejsou příliš komunikativní, případné problémy ale řeší ochotně. Hotel leží v poměrně klidné ulici, do které slabě doléhá hluk z nočních diskoték v blízkém okolí, pokoje otočené do "dvora" směrem k bazénu jsou klidnější, do půlnoci hraje hudba u baru u bazénu. V pokojích otočených do ulice je více hluku. Hotel je využíván mladými, takže je nutné počítat s případnými bujarými večery.
Celková atmosféra v hotelu je příjemná, klidná, bez problémů, zaměstnanci recepce a baru nejsou příliš komunikativní, případné problémy ale řeší ochotně. Hotel leží v poměrně klidné ulici, do které slabě doléhá hluk z nočních diskoték v blízkém okolí, pokoje otočené do "dvora" směrem k bazénu jsou klidnější, do půlnoci hraje hudba u baru u bazénu. V pokojích otočených do ulice je více hluku. Hotel je využíván mladými, takže je nutné počítat s případnými bujarými večery.
Hotel neleží 100 m od pláže, jak bylo uvedeno na webových stránkách invia.cz, ale téměř 1 km od pláže se špatným přístupem do vody, velmi hezká pláž je vzdálena 1,5 km a cesta pěšky je velmi úmorná, protože se jde po rozpálené asfaltové silnici bez možnosti schovat se před sluncem.
StravaVyužívali jsme pouze snídaně, byla podávána formou obsluhy u hotelového baru na terase, každý den stejná - káva nebo čaj, džus, bílý chléb, máslo, sýr, šunka, marmeláda, vajíčko naměkko. U baru se dá objednat další jídlo, běžný "fastfood" nebo denní nabídka některých řeckých specialit. V nabídce jsou nápoje, alkoholické i nealko, mléčné koktejly, zmrzlina
UbytováníPodle smlouvy jsme měli mít dvě oddělená lůžka, v pokoji byla jen jedna společná širší postel se společnou přikrývkou, někomu může být nepříjemné přetahovat se v noci o přikrývku. Vybavení bylo prosté, ale dostačující. Jediný nedostatek byla chybějící lednice, i když na stránkách invia.cz bylo uvedeno, že je každý pokoj vybaven lednicí. Lednice opravdu chybí, pokud si koupíte skvělý řecký jogurt nebo jiné dobroty a nemáte si je kam uložit.
SlužbyKlimatizace je k dispozici za poplatek 7,- Eur na den, host si ji může po celou dobu sám regulovat dálkovým ovládáním podle svých individuálních potřeb, určitě je dobré si ji přikoupit, jinak je v pokojích velmi teplo a dusno. Hotelový bazén je k dispozici po celý den, od rána do noci zdarma, je velmi čistý, s dostatečným počtem lehátek. V celém hotelu je čisto a klidno, jen u baru po celý den "duní" hudba, která trochu leze na mozek.
Byla tato recenze užitečná? (12) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...