Zuzana D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Milá majitelka, po počáteční nepříjemnosti, kdy se ukázalo, že z nějakého důvodu se mnou nepočítá, sehnala do druhého dne volný pokoj. Management hotelu je korektní, ovšem ani o trochu víc nenabízí.
Milá majitelka, po počáteční nepříjemnosti, kdy se ukázalo, že z nějakého důvodu se mnou nepočítá, sehnala do druhého dne volný pokoj. Management hotelu je korektní, ovšem ani o trochu víc nenabízí.
Pláže s placenými místy jsou v těsné blízkosti, ale lze si pohodlně zaplavat z mola bezprostředně pod hotelem.
StravaMěla jsem bez stravy.
UbytováníPrvní noc v náhradním pokoji nepříjemná, potom slušný průměr.
SlužbyVlastně žádné viditelné nebyly.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







