Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 21 190 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 35 hodnocení)
Tento hotel je 45. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 157 v Lefkada.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Filtrovat recenze
Petr G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Hrůza. Přes CA.... a CK..... již nikdy víc nebudeme jezdit na dovolenou. Pokoj vůbec neodpovídal prezentovaným obrázkům, kde (údajně v 3* hotelu) vše vypadalo luxusně! Realita byla úplně opačná. Pokoj odpovídal obyčejnému 2* apartmánu (jen bez kuchyňky), skoro vůbec netekla teplá voda, balkon byl špinavý od holubů. Delegátce jsme vše hlásili, ale žádná náprava se během našeho pobytu nerealizovala, jen nám na recepci hotelu poradili, ať vodu necháme odtéct cca 15 nebo 20 min. a pak by měla téct teplá. Vše jsme reklamovali hned po příjezdu z dovolené - klamavou reklamu za prezentované pokoje. Uznali nám reklamaci za studenou vodu, za klamavou reklamu ne - budeme předávat na ČOI.
Hrůza. Přes CA.... a CK..... již nikdy víc nebudeme jezdit na dovolenou. Pokoj vůbec neodpovídal prezentovaným obrázkům, kde (údajně v 3* hotelu) vše vypadalo luxusně! Realita byla úplně opačná. Pokoj odpovídal obyčejnému 2* apartmánu (jen bez kuchyňky), skoro vůbec netekla teplá voda, balkon byl špinavý od holubů. Delegátce jsme vše hlásili, ale žádná náprava se během našeho pobytu nerealizovala, jen nám na recepci hotelu poradili, ať vodu necháme odtéct cca 15 nebo 20 min. a pak by měla téct teplá. Vše jsme reklamovali hned po příjezdu z dovolené - klamavou reklamu za prezentované pokoje. Uznali nám reklamaci za studenou vodu, za klamavou reklamu ne - budeme předávat na ČOI.
Pláž celkem čistá, ale bylo tam málo místa na položení ručníku, protože všechno tam zabírají placené lehátka od hotelů.
StravaSnídaně byly výborné, alespoň těm se nic nedalo vytknout, ale ostatní bylo příšerné, podruhé bychom do Eva Beach nejeli, a už nikdy ani s CA ani CK ......, přes kterou byl zájezd realizovaný.
UbytováníHrůza. Přes CA..... a CK ....... již nikdy víc nebudeme jezdit na dovolenou. Pokoj vůbec neodpovídal prezentovaným obrázkům, kde (údajně v 3* hotelu) vše vypadalo luxusně! Realita byla úplně opačná. Pokoj odpovídal obyčejnému 2* apartmánu (jen bez kuchyňky), skoro vůbec netekla teplá voda, balkon byl špinavý od holubů. Delegátce jsme vše hlásili, ale žádná náprava se během našeho pobytu nerealizovala, jen nám na recepci hotelu poradili, ať vodu necháme odtéct cca 15 nebo 20 min. a pak by měla téct teplá.
SlužbyPředražené lehátka se slunečníkem - na pohled luxusní, ale dávat 25 € na den - ne, díky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Krajina bola úžasná, more v septembri prijmne teplé, jemné kamienkové plaže jemne masírovali chodidlá.
Krajina bola úžasná, more v septembri prijmne teplé, jemné kamienkové plaže jemne masírovali chodidlá.
Pláž v hoteli boli čistá a udržiavaná, lehátka pohodlné a stabilné, tak ako aj slnečníky.
StravaStravu v hoteli tvorili štandardné bufetové stoly, ktoré boli primerane pestré. Jedlo v rezorte Nidri bolo pestré, miestne taverny ponukali grecke špeciality aj ponuka jedál iných chutí bola pestrá.
UbytováníIzba v hoteli poskytovala všetky potrebné komfortné sluzby v rámci hviezdičkového hodnotenia hotela. Jediným problémom bola nie vždy pristupná teplá voda, hlavne v exponovaných časoch podvečer.
SlužbyPersonal hotela bol ústretový a všetky naše požiadavky boli vypočuté s vybavené.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Perfektní poměr cena/výkon
Perfektní poměr cena/výkon
Soukromá pláž, oblázková. Možnosti vodních sportů v okolí.
StravaBohatá, chutná a pestrá snídaně formou bufetu. Jídelní lístek à la carte: obrovské porce, mimořádně chutná jídla.
UbytováníHotel je přímo na pláži s krásnou zahradou. Personál byl mimořádně milý. Pokoj byl jednoduchý, vhodný pro daný účel, uklízený každý den. Pozitivní: tvrdá matrace. Negativní: mírně nepříjemný zápach v koupelně.
Placená lehátka byla překvapením (25 eur/den/2 lehátka a slunečník)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Ubytování bylo odpovídající ceně, snídaně bohaté, velký výběr. Placená klimatizace občas úplně nefungovala.
Měly jsme výhled do zahrady a ta byla v tuto dobu krásně rozkvetlá a zářila všemi barvami. Pokoj byl vždy čistý a ručníky nám měnili často. Jediné, co se nám zdálo být v nepoměru, tak celkem dost vysoká cena za lehátka a slunečník na pláži.
Snad to jen trošku vylepšoval ručník a minerální voda .
Byly jsme na výletě lodí po krásách ostrova a ten byl velmi zdařilý s obědem, přípitkem UZO i melounem.
Ubytování bylo odpovídající ceně, snídaně bohaté, velký výběr. Placená klimatizace občas úplně nefungovala.
Měly jsme výhled do zahrady a ta byla v tuto dobu krásně rozkvetlá a zářila všemi barvami. Pokoj byl vždy čistý a ručníky nám měnili často. Jediné, co se nám zdálo být v nepoměru, tak celkem dost vysoká cena za lehátka a slunečník na pláži.
Snad to jen trošku vylepšoval ručník a minerální voda .
Byly jsme na výletě lodí po krásách ostrova a ten byl velmi zdařilý s obědem, přípitkem UZO i melounem.
Místo před hotelem Eva Beach, dobrý vstup do vody, voda kalná, ráno pláž uklízeli, odpoledne již plno mořských řas a nepořádku.
Nedovedu si to představit v plné sezoně. Ostatní pláže překrásné Porto Katsiki, Milos, Egremi , Kathisma - krása,
Snídaně dostatečný výběr a různorodost pečiva - super. Ochutnaly jsme několikrát GYROS - moc nám chutnal. Byly jsme na rybu,
daly si víno i míchané nápoje, také špagety.
Ubytování se nám líbilo, pokoj dobrý s klimatizací a sítěmi proti hmyzu. Koupelna se sprchovým koutem vyhovující.
Varná konev i nějaké , (minimální) nádobí (hrnky, skleničky, příbor).
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Viera H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024
Hotel pekný, príjemný, kľudný, hlavne večer a v noci bolo ticho . Priamo na pláži.
Hotel pekný, príjemný, kľudný, hlavne večer a v noci bolo ticho . Priamo na pláži.
Pláž a voda krásna čistá, kamienková. Ležadlá drahšie, ale luxusnejšie ako inde. Krásne prostredie.
StravaMali sme raňajky. Jedlo bolo vždy čerstvé, no rovnaké každý deň. Nebolo veľmi z čoho vyberať.
UbytováníAj keď vidno, že je hotel po rekonštrukcii, šatníková skriňa ostala pôvodná, dosť stará, zišla by sa vymeniť.
SlužbySlužby boli výborné. Možno väčšia zľava na lehátka so slnečníkom na pláži pre klientov hotela.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...