Belvedere Lesvos Aeolis Hodnocení: 4/5
od 14 359 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 359 Kč za os.
od 19 490 Kč za os.
od 12 655 Kč za os.
od 16 354 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 67 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
super
super
výborná - řecké speciality
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Dana Kakosová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla velmi pěkná klidná doporučuji.
Dovolená byla velmi pěkná klidná doporučuji.
Krasná nemá chybu.
StravaStrava velmi chutná a dostatek.
UbytováníUbytování bylo pěkné a čisté.
SlužbyDobré.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Hana Lengenyová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Predem bych chtela napsat, ze recenze nepisi nikdy a nikde, ale z tohoto mista jsem byla opravdu zklamana a mozna maji moznost neco zmenit a zlepsit.
Na hotel jsme prijeli kolem 22:00, vlastne nam autobus zastavil na zastavce a k hotelu jsme dosli cestou, kterou nam popsala delegatka (nenamahala se jit s nami). Pokoje by mohly mit lepe vybaveny, situovany, ale je to trihvezdickovy hotel, takze zadny luxus. Celkovy dojem je ten, ze uz Recko opravdu videt nepotrebuji. Nase pani delegatka, byla na jinem hotelu, coz bylo i dost neprakticke. Informace, kdyz uz nejake mela, tak spatne, nejlepsi bylo, si zjistit a zaridit vse sam. Treba prodlodlouzeni pobytu nam rikala do 16:00 za poplatek 20€, ale ve skutecnosti jsem mluvila s majitelem a ten mi rekl, ze maximalne do 14:30 za 15€, kvuli uklidu pokoju. Tak jsme ve 14:30 opustili pokoj a cekali dve hodiny na autobus, velka casova rezerva tohle!
Delegatka, ktera nic nezaridila, nic nevedela a jeste na nas zapomela na letisti pri odletu, kdyz nam rekla, ze mame pockat nekde a prijde pro nas, ale uz neprisla.
Predem bych chtela napsat, ze recenze nepisi nikdy a nikde, ale z tohoto mista jsem byla opravdu zklamana a mozna maji moznost neco zmenit a zlepsit.
Na hotel jsme prijeli kolem 22:00, vlastne nam autobus zastavil na zastavce a k hotelu jsme dosli cestou, kterou nam popsala delegatka (nenamahala se jit s nami). Pokoje by mohly mit lepe vybaveny, situovany, ale je to trihvezdickovy hotel, takze zadny luxus. Celkovy dojem je ten, ze uz Recko opravdu videt nepotrebuji. Nase pani delegatka, byla na jinem hotelu, coz bylo i dost neprakticke. Informace, kdyz uz nejake mela, tak spatne, nejlepsi bylo, si zjistit a zaridit vse sam. Treba prodlodlouzeni pobytu nam rikala do 16:00 za poplatek 20€, ale ve skutecnosti jsem mluvila s majitelem a ten mi rekl, ze maximalne do 14:30 za 15€, kvuli uklidu pokoju. Tak jsme ve 14:30 opustili pokoj a cekali dve hodiny na autobus, velka casova rezerva tohle!
Delegatka, ktera nic nezaridila, nic nevedela a jeste na nas zapomela na letisti pri odletu, kdyz nam rekla, ze mame pockat nekde a prijde pro nas, ale uz neprisla.
Velice spinava, neuklizena. Je hodne videt, ze se o ni nikdo nestara, cely Lesbos zaplaveny plastama a spinou. V pisku na plazi vajgly, plasty, naplavenina z more jako jsou rasy atd..
StravaStrava byla prizpusobena pro stereotypni starsi typy. Snidane byly dobre, meli vyborny dzus pomerancovy. Vecere servirovana na stul v pohodli, ale pokud jste neco nejedl, tak smula, museli jsme se kazdy den vyptavat, co je k veceri. Myslim, ze i pro zamestnance hotelu by bylo lepsi udelat na papir rozpis nebo nejake menu, co je k veceri v dany den.
UbytováníPo prijezdu na hotel jsme dostali pokoj s vyhledem do mistniho bistra a jelikoz to bylo v prvnim patre, tak nam videli az... Foto prikladam. Zadala jsem hned o vymenu jineho pokoje, ale meli plno. Nabidli mi, ze v pondeli bychom se mohli presunout, ale jelikoz jsme v utery odletali, tak to nemelo vyznam. Tudiz jsme si zaopatrili soukromi sami, na prevlikani, dekama prehozene pres balkonove zabradli.
Pokoj obycejny, na prespani dostacujici. Koupelna silena, zanedbana a mala, hlavne spchovy kout. Odpad tam taky nikdo necisti, takze prvni den jsme meli po vysprchovani potopu (z takoveho maleho kanalku, ktery je v koupelne na zemi) az do pulky pokoje. Fen samozrejme nebyl soucasti koupelny, jak se pise v popisku, ale rekla jsem si o nej, jen ten princip mi vadi. Kdyz se v popisku pise neco, melo by to souhlasit. Jinak by nebyl problem privezt si vlastni.
Pokojske neumi anglicky ani nemecky!!! Uplne absurdni je, aby me pokojska ,,vyhazovala” z pokoje. Sama jsem tu praci dlouhodobe delala, tak vim co a jak. Nicmene snidane byly do 10:00 a pokojske v 9:45 vesli rovnou do pokoje bez zaklepani a vubec je nerozhodilo, ze jsme v pokoji, tak jsem pani rikala, ze muze prijit za hodinu, ale nerozumela.. Nakonec jsme se nejak pochopily, ale asi ne uplne, jelikoz prisla znovu v 10:15 tentokrat i s kolegyni, ale ani ona neumela jiny jazyk nez rectinu, nezbyvalo nic jineho, nez to zopakovat a zavrit dvere. Na teto casti ostrova se vubec neridi heslem: Nas zakaznik, nas pan. Vymena rucniku a lozniho pradla probehla klasicky 3. den, prach se zde neutiral po celou dobu pobytu, koupelna byla asi jen vodou umyta, jelikoz byla porad spinava. V kuchynce bylo i par kousku nadobi, ktere jsme vyuzili, ale uz jsme si ho meli umyt take sami, jelikoz pokojske na to nadobi nesahli cely tyden a jar ani houbicka na pokoji nebyla. Celkovy dojem je jedna velka spina tento hotel. Ale v posledni den odjezdu jim nebylo trapne si rict o dysko.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Michaela W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou na Anaxosu doporučuji všem,kdo mají rádi klidné prostředi.Byli jsme moc spokojeni a vše proběhlo dle našeho očekáváni.
Dovolenou na Anaxosu doporučuji všem,kdo mají rádi klidné prostředi.Byli jsme moc spokojeni a vše proběhlo dle našeho očekáváni.
Cesta na pláž je fakt blizoučko.Odpovídá to těm 70 metrům co se píše.Je to betonová silnička.Za minutku jste u moře.Pláž byla úplně čistá,hrubý písek.My jsme chodili k moři tak na desátou hoďku a skori nikdo tam ješté nebyl.Nebylo tam vůbec přelidněno.Je tam dostatek lehátek se slunečníky,ale i dost místa,aby jste si dali svůj slunečnik.Za lehátka se neplatí.Stačí,když si u nich objednáte nějaký nápoj a jsou vaše....Do hoďky k vám přijde pán a zeptá se,co si dáte přinese vám to až pod nos.Pláž je klidná.Nechodí tam žádní nabízeči a nic vám nenutí.Voda byla chladnější,ale jen ze začátku.Moc přijemné osvěžení.Šnorchlování je úplně zbytečné,protože moře je průzračně čisté a neuvidíte ani rybku.No dobře..my dvě malé viděli...V moři jsme napočítali vždy tak do deseti lidí.Žádná hlava na hlavě...
StravaSe stravou jsme byli moc spokojeni.Ráno klasika:salám,plátkový sýr,marmeláda,vločky,ovoce,zelenina,vajíčka natvrdo...kava,čaj,džus...Mě moc chutnala jejich feta.Na obědy jsme si vždy zašli na pláži.Je tam dost taveren a určitě si každý vybere.Určitě je vyzkoušejte.Večeře jsme měli o třech chodech.Porce byly velké,že se to nedalo všechno sníst.Už předkrm nás tak nasytil,že se do nás hlavní chod sotva vešel.Chutnalo nám...
UbytováníPokoj byl dostatečně velký a byl hezky vybaven.My si nevařilu,protože jsme měli polopenzi,která nám bohatě stačila.Ale kdo by si chtěl uvařit,tak kuchyňský koutek je vybyven dobře.Od dvouplotýnkového vařiče přes hrnce,hrnky,příbory,varnou konvici atd...Sprchový kout v koupelně byl akorát.Komáry jsme neměli vůbec,ale otevřený balkon jsme museli po chvilce zavírat,protože nám vadil dost velký hluk z projíždějících motorek tamní mládeže.A to jsme neměli pokoj směrem na ulici,ale s výhledem na moře...Paní uklízečky byly v pohodě a příjemné.
SlužbyV hotelu byli příjemní,ale přišlo mi,že je spíše zajímali holandští hosté......
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená jak má být. Moc jsme si to užili.
Dovolená jak má být. Moc jsme si to užili.
Pláž naprosto fantastická. Moc se nám zamlouvalo, že je zde méně lidí. Krásné zákoutí na potápění (skaliska) i na dovádění (pozvolný písečný vstup do vody).
StravaSnídaně v hotelu: Monotónní - ne moc velký výběr.
Obědy - každý den v jiné restauraci. Všichni mooooc milý, vše MOC dobré.
Večeře v hotelu: Fantastické - moc dobré, originální.
Pokoj byl celkově vybaven starším nábytkem, ale zase byl velmi prostorný. V koupelně by stál sprchový kout za rekonstrukci.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Janka T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Anaxos je malinko mestečko vhodne hlavne preludí, ktorí hladaju absolutny pokoj a klud. Hotel je tichy, prijemny, rodinny, s bazenom a velkými izbami, na plaz je to kusok. Ludia su vsade velmi milý a ochotní, oproti ostatným gréckym ostrovom aj celkom skromní a necítit z nich, ze chcu na vas rýchlo zarobit.
Ostrov je malinky, s pozicanym autom na 3 dni ho cely prejdete a objavíte dalsie krásne miesta.
Anaxos je malinko mestečko vhodne hlavne preludí, ktorí hladaju absolutny pokoj a klud. Hotel je tichy, prijemny, rodinny, s bazenom a velkými izbami, na plaz je to kusok. Ludia su vsade velmi milý a ochotní, oproti ostatným gréckym ostrovom aj celkom skromní a necítit z nich, ze chcu na vas rýchlo zarobit.
Ostrov je malinky, s pozicanym autom na 3 dni ho cely prejdete a objavíte dalsie krásne miesta.
Plaz je par krokov od hotela, vela lehatok na vyber, ktoré boli k dispozicii len za konzumaciu v restauracii ktorej partili. Staci si objednat frappe a mozete lezat cely den. Nie su to len obycajne lehatka ale maju na sebe aj makkucne potahy, takze naozaj prijemny oddych.
Pozvolny vstup do mora, sice s kamienkami, ale pre dospelych aj vacsie deti ziadny problem.
Ranajky boli skromne a kazdy den ine, ked sa nam okukali, zasli sme si do restauracie oproti hotelu kde mali velky vyber.
Chudobnejsie ranajky nam bohate vynahradili vecer, ktoré ste jednoducho museli dojst aj ked obvykle nedokazete zjest vacsie porcie naraz. Dostavali sme tradicne grecke jedla bohate na salaty, grécky syr a vsetky ich dobroty, pripravene najdelikatnejsie ako sa da predstavit. Clovek mal chut vylízat tanier.
Izba bola velká, priestranná, mali sme manzelku postel a tretiu plnohodnotnu poslet (ziadna prístelka). Kupelna mensia, skromnejsia, na sprchovom kute chybal zaves, ale nevadilo to. Upratovali nam kazdy den, takze vzdy bolo cisto. Izba bola orientovana do hlaavnej ulice, ale mestecko je kludne, takze len sem tam preslo nejake hlucnejsie auto/motorka.
Okrem pravidelneho upratovania sme ziadne extra sluzby nevyuzivali. Personal bol ale velmi ochotny, vdyz nam poradili s vyletom alebo cimkolvek.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Richard Lakomý
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli se zájezdem velmi spokojeni. Spolehlivé a vstřícné jednání naší delegátky zájezdu.
Velmi kladně hodnotíme cestovní kanceláří nabízený " Řecký večer " s řeckou kuchyní a řeckým tancem.
přístup do hotelového bazénu po celý den. Vyplatí se v místě ubytování využít možnosti zapůjčení skútru nebo
auta. Auto se vyplatí objednat dopředu přes WEB. U skútrů je nutné před vyjetím zkontrolovat světla a startování.
Celkově jsme byli se zájezdem velmi spokojeni. Spolehlivé a vstřícné jednání naší delegátky zájezdu.
Velmi kladně hodnotíme cestovní kanceláří nabízený " Řecký večer " s řeckou kuchyní a řeckým tancem.
přístup do hotelového bazénu po celý den. Vyplatí se v místě ubytování využít možnosti zapůjčení skútru nebo
auta. Auto se vyplatí objednat dopředu přes WEB. U skútrů je nutné před vyjetím zkontrolovat světla a startování.
Pláž byla klidná, čistá, hrubší šedý písek. Sprchy na pláži.
StravaS večeřemi jsme byli spokojeni. Hlavní chod, salát, dezert, vše nám chutnalo, velké porce.
Uvítali bychom u snídaní větší pestrost potravin ( řecký jogurt, čerstvý sýr )
Ubytování odpovídá cenové relaci. Velký prostorný pokoj s lůžky navíc, malý sprchový kout. V době našeho termínu DOV ( 23.7. - 30.7.19 ) nebylo nutné používat klimatizaci, přestože bylo venku velké teplo ( zřejmě dobře situované pokoje ).
Velmi vstřícné jednání majitelů i zaměstnanců hotelu, příjemná komunikace , s ochotou sdělované informace o možnostech návštěvy turistických zajímavostí ostrova.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...