Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Kalloni Bay

Hodnocení: 3/5

Řecko, Lesbos, Skala Kallonis

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 12 226 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Jednodenní daň Řecko:
Daň z ubytování Řecko: Vezměte prosím na vědomí, že od 1. ledna 2024 bude účtován „poplatek za odolnost vůči klimatické krizi“. Daň není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být zaplacena zákazníkem přímo v hotelu.

Výše daně závisí na kategorii hvězdy/klíče (kategorie země) v hotelu a počítá se za pokoj a noc plus DPH.

1* - 2* hotely a apartmány = 2,00 € za pokoj/noc
3* hotely a apartmány = 5,00 € za pokoj/noc
4* hotely a apartmány = 10,00 € za pokoj/noc
5* hotely / prázdninové domy / vily / obytné jednotky o velikosti 80 m² nebo více = 15 EUR za pokoj/noc

(změna vyhrazena)

upozornění:
Omezená pohyblivost

Upozorňujeme, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.

Důležitá informace:
Rádi bychom upozornili, že nelze kdykoli vyloučit dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. v případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu a obecné dodržování místních předpisů.

Poznámka k zájezdům (let+hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, jakož i předpisy pro vstup, destinaci a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za odbavení

Upozorňujeme, že u následujících leteckých společností je vyžadován online check-in, jinak budou účtovány dodatečné poplatky za check-in na letišti. Časy a poplatky za online check-in na osobu/dítě jsou následující: online check-in u Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 €; online check-in u Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 20 €; online check-in u TUI nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 €; online check-in u Ryanair může podléhat předchozímu ověření.Check-in: nejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 € (platba pouze kreditní kartou); online check-in u Wizz Air: nejdříve 24 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 40–50 €.

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Vezměte prosím na vědomí, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme proto, pokud je k dispozici, zarezervovat si rodinný pokoj přímo skládající se z jednoho pokoje nebo několika pokojů, v závislosti na dostupnosti a nabídkách příslušného hotelu. Kromě toho velikost poskytovaných lůžek závisí na regionálních charakteristikách hotelového nábytku.

Poznámka k programu All Inclusive Light:

Balíčky all inclusive light zahrnují omezený rozsah služeb. Alkoholické nápoje nejsou zahrnuty a další služby zahrnuté v klasickém balíčku all inclusive mohou být také vyloučeny.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 800 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
  • Tenis Tenis ano
  • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Dobré (na základě 29 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 3,9 / 5

Strava 4,3 / 5

Ubytování 4,1 / 5

Okolí 3,1 / 5

Služby 4,3 / 5

Cena 3,9 / 5

Tento hotel je 19. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 78 v Lesbos.

Vladimír S.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024

Krásné klidné místo.

Krásné klidné místo.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Celkem slušná.

Strava

Solidní.

Ubytování

V pohodě.

Služby

Dobré.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaroslava P.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024

Velmi klidné a pěkné místo.

Velmi klidné a pěkné místo.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Moře bylo čisté, bylo ovšem hodně větrno, takže se dělaly i větší vlny a moře bylo zakalené rostlinkami, které přicházely vlnami i na břeh, hlavně odpoledne a k večeru. Ráno bylo moře průzračné a klidné a dopoledne většinou také. Potom bylo možné sledovat velké množství malých rybiček, krabů a poustevníčků. Taté tu jsou mořští ježci. U dna je veliké množství mušlí různých druhů a tvarů. Ale jsou tu i vodní trávy, do kterých se můžete zamotat a u vstupu do moře jsou kameny. Doporučuji si vzít do moře obuv.

Strava

Měli jsme pouze snídani - byl volný výběr toho, co kdo chtěl.

Ubytování

Pokoj hezký a čistý.

Služby

Personál hotelu byl velmi milý a ochotný.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Martin H.

Hodnocení 2,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024

Podruhé bych tam určitě nejel!

Podruhé bych tam určitě nejel!

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Nejhorší moře,kde jsem byl!Voda kalná,řasy,mělko šlapete po kotníky v trávě.Připadáte si jak v rybníku.

Strava

Snídaně stejné jako všude.

Ubytování

Pokoj dobrý,balkon do zahrady,konec světa,klid.

Služby

Uklid super,každý den.

Byla tato recenze užitečná? (3) (2)

Eva S.

Hodnocení 2,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024

Zničena lehátka i slunečníky na pláži, to nás dost mrzelo.

Zničena lehátka i slunečníky na pláži, to nás dost mrzelo.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Eva H.

Hodnocení 4,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024

Upravováno v souladu s Pravidla

Klidné místo, poloprázdná pláž, koupání raději u bazénu, který byl velký a čistý. Obědy večeře v nedaleké vesničce. Super autobusem výlety po ostrově. Pokud se poštěstí mít takového delegáta jako je Martin, který sdělí mnoho zajímavých informací o ostrově a nejednoduchém životě tamějších lidí pak musím sdělit,
že jsem tam ráda byla, navštívila ostrov Lesbos.

Klidné místo, poloprázdná pláž, koupání raději u bazénu, který byl velký a čistý. Obědy večeře v nedaleké vesničce. Super autobusem výlety po ostrově. Pokud se poštěstí mít takového delegáta jako je Martin, který sdělí mnoho zajímavých informací o ostrově a nejednoduchém životě tamějších lidí pak musím sdělit,
že jsem tam ráda byla, navštívila ostrov Lesbos.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž a moře bylo kousek od ubytování ale velmi nás obojí zklamalo. Špína, rozbitá lehátka, mělké moře zarostlé travinami. Spíš připomínalo mělký rybník. Vylepšilo nám koupání na výletech.

Strava

Snídaně bohaté obsluha dobrá. Škoda, že večeře se nedala objednat po 17:30 hod.

Ubytování

Ubytování v pořádku, skromnější koupelna ale pravidelný úklid, celkově čisté prostředí.

Služby

Služba hotelu dobrá ale ráda bych velice poděkovala delegátovi Martinu Slukovi. Díky jemu dovolená stoupla o minimálně dalších
10hvězdiček. Byli jsme s ním na 2 výletech. Nejenom, že se o nás neuvěřitelně staral ale předal nám tolik zajímavých informací
jak z historie, tak i ze současnosti ostrova, zmínil i báje, pověsti, doporučil nám jídlo, radil kam se podívat, co kvalitního nakoupit.
Staral se o nás jako o vlastní :-). PROSIM PŘEDEJTE POCHVALU CK.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Veronika S.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024

Klidny hotel,krasny bazen,ale bez auta by to byla prolezena dovolena pouze u bazenu.More je v teto casti ostrova nehezke.Strategicke misto na vylety.

Klidny hotel,krasny bazen,ale bez auta by to byla prolezena dovolena pouze u bazenu.More je v teto casti ostrova nehezke.Strategicke misto na vylety.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Tak to bylo to nejvetsi zklamani.More je v techto mistech sama rasa .Smrdi rybynou a je melke,bahnite cca 1/2 km od brehu stale voda pouze po stehna.Na plazi lehatka zdarma,ale rozlamane.
V jinych castech ostrova more krasne.

Strava

Pouze snidane.Rozmanita,ale kazdy den stejna.

Ubytování

Dobre,klidne,klimatizovane pokoje,bazen krasny,je skoda,ze na pokoji neni aspon rychlovarna konvice.Lednice,balkon.Vecer netekla voda.

Služby

Uklid kazdy den,velice ochotny a mily personal.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Roman M.

Hodnocení 2,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024

Kalloni bay je bez auta katastrofa!!!Pláž je spíš chaluha bay,takže aby jste byl na hezké pláži musíte hodinu autem dojet!!!!

Kalloni bay je bez auta katastrofa!!!Pláž je spíš chaluha bay,takže aby jste byl na hezké pláži musíte hodinu autem dojet!!!!

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 1,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž hrůzy!Smrad špína a řasy.Přejmenoval jsem to na Chaluha bay.Lehátka a slunečníky v rozkladu.za 7 dní jsem využil jen jednou v nouzi, protože jsme neměli auto!

Strava

Byla pouze snídaně a každý den do puntíku to samé.

Ubytování

Celkem ušlo ale poslední netekla voda

Služby

Za hotelem je tenisový kurt a na recepci vám zapujčí tenisáky i rakety.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout