Karolina T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Velmi pozitivní dojmy. Vysoký standard na řecké poměry. Vzrušující služba. vždy usměvavý a ochotný. Jídlo velmi dobré. Hlavně resort určený pro Angličany. Většina turistů jsou Angličané, animace jsou také vedeny Angličany. Tady by se dalo něco zlepšit.
Velmi pozitivní dojmy. Vysoký standard na řecké poměry. Vzrušující služba. vždy usměvavý a ochotný. Jídlo velmi dobré. Hlavně resort určený pro Angličany. Většina turistů jsou Angličané, animace jsou také vedeny Angličany. Tady by se dalo něco zlepšit.
Čisté a velmi blízko hotelu, jak je popsáno
StravaDobré a rozmanité. Nicméně opakující se. Zvláště pokud jde o snídani a oběd. U večeře byl livecookong a každý den jiná kuchyně, což bylo plus. Příliš mnoho angličtiny, málo řečtiny. Velkou výhodou je možnost 2 večeří a'la cart. Velmi dobrá kuchyně. Zejména řecké.
Ubytovánípozitivně. Co se týče standardu, je to průměr. Nám to ale nevadilo. Každý den se uklízelo, měnily ručníky, doplňoval minibar.
SlužbyNa vysoké úrovni obsluha, péče o pořádek, podpora hostů.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)













