Iva J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 590 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 3 329 hodnocení)
Tento hotel je 208. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 464 v Rhodos.
Iva J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Hotel odpovídal ´uvedeným třem hvězdičkám
Hotel odpovídal ´uvedeným třem hvězdičkám
Pláž v téíto době je volná, lidí méně.
Stravadobré
Ubytováníkvalita velmi dobrá
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Marian B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Neurazí, nenadchne. za dobrou cenu last minute dejme tomu ok. Naše ubytování naštěstí bylo v pohodě a čisté. Ale v našem turnusu si turisté nechávali vyměnit 2 pokoje, že to byla katastrofa. my jsme řešili jen že nám kondenzát z klimatizace kape přímo vedle hlavy do postele. Delegátka byla ochotná a milá a slíbila to vyřešit , ale nějak se to nepodařilo... Mají naprosti půjčovnu aut za dobrou cenu tak to je výhoda, že to je přímo přes ulici. Jídlo - pokud se chcete dobře najíst tak doporučuji nějakou Tavernu, kteých je okolo spousta. Snídaně, člověk se nají ale že by si pochutnal...stále to samé, oběd, pád druhů jídla na výběr, ale více méně samé šlichty, moc dobře to uvařit neumí. nejlepší byl salát z čertvé zeleniny a nějaký dresing..ale opět chyběla klasika Feta sýr do salátu a neb Tzatziky. večere to samé. Drinky all-inclusive na baru - nechápu proč to dávali stále do kola do malých plastových 2 decových kelímků - to je ale odpadu každý den. Levné pivo, víno a levný alkohol. Ale ok..tak je to normální jen ta velikost, člověk se trošku napil a šel pro další do dalšího nového kelímku... Zmrzlina se nedala jíst - prášek.. Pláž cca 1,2 km - písečná.
Celkově je Rhodos zajímavý, kásné sterá město, další zajímavé středověké město je Lindos, řeská kuchyně v tavernách jako vždy skvělá, dají se najít i hezké pláže a pár zajímoavostí - Motýlí údolí ap. ale stačí asi jednou navštívit a asi bych příště vybral 4 hvězdu. EVI je 3 hvězda a jde to poznat , že to není to pravé.
Neurazí, nenadchne. za dobrou cenu last minute dejme tomu ok. Naše ubytování naštěstí bylo v pohodě a čisté. Ale v našem turnusu si turisté nechávali vyměnit 2 pokoje, že to byla katastrofa. my jsme řešili jen že nám kondenzát z klimatizace kape přímo vedle hlavy do postele. Delegátka byla ochotná a milá a slíbila to vyřešit , ale nějak se to nepodařilo... Mají naprosti půjčovnu aut za dobrou cenu tak to je výhoda, že to je přímo přes ulici. Jídlo - pokud se chcete dobře najíst tak doporučuji nějakou Tavernu, kteých je okolo spousta. Snídaně, člověk se nají ale že by si pochutnal...stále to samé, oběd, pád druhů jídla na výběr, ale více méně samé šlichty, moc dobře to uvařit neumí. nejlepší byl salát z čertvé zeleniny a nějaký dresing..ale opět chyběla klasika Feta sýr do salátu a neb Tzatziky. večere to samé. Drinky all-inclusive na baru - nechápu proč to dávali stále do kola do malých plastových 2 decových kelímků - to je ale odpadu každý den. Levné pivo, víno a levný alkohol. Ale ok..tak je to normální jen ta velikost, člověk se trošku napil a šel pro další do dalšího nového kelímku... Zmrzlina se nedala jíst - prášek.. Pláž cca 1,2 km - písečná.
Celkově je Rhodos zajímavý, kásné sterá město, další zajímavé středověké město je Lindos, řeská kuchyně v tavernách jako vždy skvělá, dají se najít i hezké pláže a pár zajímoavostí - Motýlí údolí ap. ale stačí asi jednou navštívit a asi bych příště vybral 4 hvězdu. EVI je 3 hvězda a jde to poznat , že to není to pravé.
pláž cca 1,2 km daleko, písečná a ve městě takže spousta lidí. cca 5 km na západ je oblázková dlouhá pláž, která je ok. pláž queen a ta naproti nic moc.
Stravastrava jak jsem popsal, neurazí ale nenadchne, chybí Feta sýr, Tzatziky a nějaké klasické řeské jídla. Pečená zelenina - nedokážou to pořádně připravit. Je to 3-hvězda tak asi to je standard, ale při troše snahy by to šlo uvařit daleko lépe..ještě že všude okolo je spousta Taveren, kde vaří parádně. 2 decové plastové kelímky, kdy si vlastně chodíte pro to jejich lehké pivo pořád a pořád do nového kelímku. to je pak odpadu na konci dne a hlavně ten kelímek taky není zadarmo..
UbytováníNaštestí u nás vše ok.. ale 2 rodiny měnili ráno po příjezdu v 1,30 pokoje a trvalo jim to skoro 2 hodiny...s malým děckem tyto problémy hned na začátku dovolené, no děkuji..
SlužbyNa recepci ochotní, a na baru jak kdy... v jídelně taky milý personál ..to je v pořádku. Jen ale, když nahlásíte problém, tak mají čas, a kondenzát který mi kapal do postele přímo vedle hlavy se jim za 3 dny nějak nepodařilo zajistit opravu... Delegátka milá a ochotná. Je to hotel pro nenáročného zákazníka...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Super dovolená.
Super dovolená.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
3*hotel odpovídá
3*hotel odpovídá
Pláž, která byla nejblíže hotelu, nebyla z nejkrásnějších které znám, ale jela jsem si hlavně zaplavat a tady se plavalo neskutečně dobře.. Žádné vlny.. Moře klidné.. Pláž čistá
StravaStrava.. Nemůžu nic vytknout.. Vždy jsem si dokázala vybrat a pochutnala si.
UbytováníLožnice prošla modernizací, koupelna měla již něco za sebou. Ložnice byla uklizena dobře, ale koupelnu a toaletu zapomněli uklidit...nechtela jsem si kazit dovolenou a tak za pomoci sprchovaho gelu a toaetniho papíru jsem si ji uklidila k obrazu svému.
SlužbyTrochu mrzí, že bar v hotelu končí v 23 hodin a pokud se chcete bavit dál (a to asi většina, co přijede bez dětí) nezbývá než vyrazit do rušnější částí města cca 1,2 km.Kdo je líný, dostane se tam za 10 eur.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolená pro nenáročné klienty.
Dovolená pro nenáročné klienty.
Voda čistá,vstup do moře v botech. Pláž nic moc.Zápůjčka lehátek drahá.
StravaVždy se dalo něco vybrat a na závěr sladká tečka nechyběla.
UbytováníNa pokoji není šatní skříň,pouze šuplíky a tyč s ramínky.K úklidu není co vytknout.Každý den čisté ručníky.
SlužbyU bazénu by mohlo být více lehátek.Některá už byla potrhaná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
szymon L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Švábi, nechutné jídlo a lakomé nápoje
Švábi, nechutné jídlo a lakomé nápoje
15 minut
StravaTragédie, jen hranolky chutnaly normálně
UbytováníŠvábi v pokoji
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...