Doreta Beach Hodnocení: 4/5
od 10 492 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 492 Kč za os.
od 8 890 Kč za os.
od 12 290 Kč za os.
od 8 549 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 721 hodnocení)
Tento hotel je 263. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 464 v Rhodos.
Attila Zoltán Farkas
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Jídlo i restaurace byly naprosto v pořádku.
UbytováníJe na dobrém místě, pláž je 10 minut chůze.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Klaudia S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Skvělý čas v neobvyklém prostředí, fantastické počasí a krásné výhledy - Rhodos je ideálním místem, kde se na chvíli vzdálit realitě.
Skvělý čas v neobvyklém prostředí, fantastické počasí a krásné výhledy - Rhodos je ideálním místem, kde se na chvíli vzdálit realitě.
Pláž 5-10 minut chůze od hotelu, plážový bar s placenými lehátky. Pláž čistá, málo lidí a voda teplá. Určitě se vrátíme na Rhodos s travelplanet.
StravaHotel trefil jackpot s jídlem, proto jezdíme do zahraničí jíst jiné jídlo než to, co jíme každý den, takže tam byly: řecký salát, musaka, různé druhy těstovin, kastrol, ryby, každý si najde to své. Obědy a večeře jsou každý den jiné, takže zde není žádná monotónnost.
UbytováníDobrá hodnota za peníze, nedávno zrekonstruovaný pokoj, poměrně velký pro dva dospělé a jedno dítě. Pokoj a koupelna uklízena každý den, úklidová služba velmi ochotná a usměvavá.
SlužbyHotel nabízí mnoho služeb: půjčovna aut má svého zástupce, který se v hotelu ubytovává každý den, bazén s lehátky, bar u bazénu (takže i mezi jídly se dá něco sníst/vypít), možnost zakoupení masáže v hotelu, získání informací o autobusu nebo taxi. Pro děti jsou v hotelové hale k dispozici hry jako vzdušný hokej nebo stolní fotbal. Několikrát týdně se v hale koná minikoncert, kterého se vždy zúčastnilo mnoho hostů hotelu. Veřejný internet bez problémů.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Attila Zoltán Farkas
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Jídlo i restaurace byly naprosto v pořádku.
UbytováníJe na dobrém místě, pláž je 10 minut chůze.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
František H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Dovolenka bola super pretože som pozitívny človek a neriešim detaily. Šiel som kvoli moru. Hotel ma 3 hviezdičky právom viacej mat nemože. Škoda je však že za klimu sa platí 70 eur na týžden mohlo to byt zahrnute v cene , pôsobí to dosť neprofesionalne.
Dovolenka bola super pretože som pozitívny človek a neriešim detaily. Šiel som kvoli moru. Hotel ma 3 hviezdičky právom viacej mat nemože. Škoda je však že za klimu sa platí 70 eur na týžden mohlo to byt zahrnute v cene , pôsobí to dosť neprofesionalne.
Neviem čo sa to deje s ludmi no či je to grecko , taliansko , chorvatsko , nezalezí na poriadku . Som zvyknuty ze u nas upratujem ked idem von s detmi a vyzbieram vrece odpadkov no to iste som robil aj tu na plaži.
Pri tomto hoteli je blizko jedna plaž na ktoru sa dostanete cez dieru v plote lebo inak sa nedostanete. Pekná pláž malo ludi tam chodi.
Strava primerna opakuje sa. Pri polpenzii si platíte za vodu aj napoje na večeri . Ranajky napoje v cene.
UbytováníKuchinka bez vybavenia žiadna možnost niečo si uvariť.
SlužbyKaždy den menili uteraky a prestieradla ostatne veci im treba povedat.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Ferenc Havasi
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Cesta byla v pořádku, i když letadlo už mělo tři čtvrtě hodiny zpoždění. Na letišti na Rhodosu byl v noci ve tmě stánek cestovní kanceláře s jedním člověkem, u kterého jsme hodinu stáli ve frontě.
Cesta byla v pořádku, i když letadlo už mělo tři čtvrtě hodiny zpoždění. Na letišti na Rhodosu byl v noci ve tmě stánek cestovní kanceláře s jedním člověkem, u kterého jsme hodinu stáli ve frontě.
Moře je velmi daleko, respektive žádné není. Dá se k němu dostat jen pěšky, brodit se rákosím asi 500 metrů po hrbolaté prašné cestě. Asi dvě zastávky autobusem odtud je přímořský hotel, kam se člověk musí skoro vplížit, aby si mohl zaplavat v moři. Mně se to jednou podařilo.
StravaPrvní den jsme dorazili krátce po půlnoci, ale i přes to po nás požadovali osm dní klimatizace a osm dní daní bez jakýchkoli papírování. Samozřejmě jsme nečekali, že kuchyň bude ještě otevřená, ale sendvič by se hodil.
UbytováníTrochu retro, ale čisté! Potřebovalo by to trochu zrenovovat.
SlužbyElektřina vypadla asi dvacetkrát týdně, což způsobovalo, že se klimatizace neustále zapínala a vypínala (hlasité pípání), což bylo velmi otravné.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Zuzana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Strašná poloha, ďaleko od pláže.
Zaplatila som 56e za klímu,kt. nefungovala a museli sme byť presťahovaní. Pri nabíjaním mobilu išlo o život, zásuvky viseli!
Celý hotel potrebuje kompletnú rekonštrukciu ako soĺ !!!!!
Strašná poloha, ďaleko od pláže.
Zaplatila som 56e za klímu,kt. nefungovala a museli sme byť presťahovaní. Pri nabíjaním mobilu išlo o život, zásuvky viseli!
Celý hotel potrebuje kompletnú rekonštrukciu ako soĺ !!!!!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Annamária G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Byli jsme tu v roce 2012, tehdy to byl skvělý hotel! Bohužel se to už zhoršilo! Zaměstnanci jsou skoro Číňané a nejsou milí! Je to v docházkové vzdálenosti od všeho, což není problém, pokud si pronajmete auto! Udělali jsme to tehdy stejně i teď! Pláž patřící hotelu je horší, špinavější než v roce 2012! V umyvadlech jsou 3 sklenice, ale žádné nože ani žádné základní věci! Škvíra ve vchodových dveřích je tak velká, že je dovnitř vidět! Hlady se sice neumře, ale jídlo není ani rozmanité, ani chutné! Personál sleduje každý náš krok! Klimatizace je špinavá, koupelna byla čistá, ale digestoř je tak hlučná, že vás to děsí, a samozřejmě je připojená k elektrické síti a my ji prostě nemůžeme používat! Odpadky se vynášejí každý den, což je dobrý postřeh! A ložní prádlo je taky čisté! Matrace jsou ale hrozné, trčí z nich pružiny! V roce 2012 to bylo velmi kvalitní místo, proto jsme se sem vrátili! Ale z hlediska poměru cena/výkon se to nevyplatí!
Byli jsme tu v roce 2012, tehdy to byl skvělý hotel! Bohužel se to už zhoršilo! Zaměstnanci jsou skoro Číňané a nejsou milí! Je to v docházkové vzdálenosti od všeho, což není problém, pokud si pronajmete auto! Udělali jsme to tehdy stejně i teď! Pláž patřící hotelu je horší, špinavější než v roce 2012! V umyvadlech jsou 3 sklenice, ale žádné nože ani žádné základní věci! Škvíra ve vchodových dveřích je tak velká, že je dovnitř vidět! Hlady se sice neumře, ale jídlo není ani rozmanité, ani chutné! Personál sleduje každý náš krok! Klimatizace je špinavá, koupelna byla čistá, ale digestoř je tak hlučná, že vás to děsí, a samozřejmě je připojená k elektrické síti a my ji prostě nemůžeme používat! Odpadky se vynášejí každý den, což je dobrý postřeh! A ložní prádlo je taky čisté! Matrace jsou ale hrozné, trčí z nich pružiny! V roce 2012 to bylo velmi kvalitní místo, proto jsme se sem vrátili! Ale z hlediska poměru cena/výkon se to nevyplatí!
Je to špinavé, daleko od ubytování! Pokud jsme chtěli jet na hezké místo, jeli jsme autem!
StravaMěli jsme omezený rozpočet! Snídaně je vždycky stejná! Večeře je trochu rozmanitá, ale maso je suché! K hlavnímu jídlu dávají velmi malé, skoro dezertní talířky! Dortíky jsou ale vynikající! Hlady sice neumřete, ale neřekla bych, že jsou dobré! K levné večeři se nedá pít! Můžete si říct o to, co dávají k snídani! Automaticky vyráběné nealkoholické nápoje! 2 dl za 2,5 eura!
UbytováníRetro nábytek! Postele roztažené! Žádné vybavení! Klimatizace je špinavá a páchne! Odsavač par v koupelně je neuvěřitelně hlučný! Lednička taky! Kolem vchodových dveří je vidět štěrbina! Bohužel se kvalita hotelu zhoršila!
SlužbyJe tam kulečník za 2 eura za hru! Nebo stůl na vzdušný hokej za 1 euro! Jsou tam masážní křesla, na jejich cenu jsem se nedíval! Obsluha je přijatelná! Ale lidé, kteří tu pracují, nejsou milí!
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...