Evi Hodnocení: 3/5
od 8 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 490 Kč za os.
od 13 090 Kč za os.
od 10 866 Kč za os.
od 15 303 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
špatně zorganizované.. 2km k moři.. posledních 400m bylo do prudkého kopce.. nebylo to all inclusive, nebylo tam nic navíc, 3 jídla denně.. a víc nic.. vzdálenost teda šílená.. pro starší lidi vůbce, nabízeli nám nějaký odvoz, ale nikdo nám nevysvětlil odkud a kdy a ještě to mělo jen 1xdenně odjezd.. nebylo tam nic v okolí, jediný obchod 1,5km, jinak žádná hospoda, restaurace.. nebylo kde co koupit, museli jsme si půjčit auto, abychom koupili něj.dárky.. jezdili po výletech.. změnit popis hotelu v katalogu rozhodně!
špatně zorganizované.. 2km k moři.. posledních 400m bylo do prudkého kopce.. nebylo to all inclusive, nebylo tam nic navíc, 3 jídla denně.. a víc nic.. vzdálenost teda šílená.. pro starší lidi vůbce, nabízeli nám nějaký odvoz, ale nikdo nám nevysvětlil odkud a kdy a ještě to mělo jen 1xdenně odjezd.. nebylo tam nic v okolí, jediný obchod 1,5km, jinak žádná hospoda, restaurace.. nebylo kde co koupit, museli jsme si půjčit auto, abychom koupili něj.dárky.. jezdili po výletech.. změnit popis hotelu v katalogu rozhodně!
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
špatně zorganizované.. 2km k moři.. posledních 400m bylo do prudkého kopce.. nebylo to all inclusive, nebylo tam nic navíc, 3 jídla denně.. a víc nic.. vzdálenost teda šílená.. pro starší lidi vůbce, nabízeli nám nějaký odvoz, ale nikdo nám nevysvětlil odkud a kdy a ještě to mělo jen 1xdenně odjezd.. nebylo tam nic v okolí, jediný obchod 1,5km, jinak žádná hospoda, restaurace.. nebylo kde co koupit, museli jsme si půjčit auto, abychom koupili něj.dárky.. jezdili po výletech.. změnit popis hotelu v katalogu rozhodně!
špatně zorganizované.. 2km k moři.. posledních 400m bylo do prudkého kopce.. nebylo to all inclusive, nebylo tam nic navíc, 3 jídla denně.. a víc nic.. vzdálenost teda šílená.. pro starší lidi vůbce, nabízeli nám nějaký odvoz, ale nikdo nám nevysvětlil odkud a kdy a ještě to mělo jen 1xdenně odjezd.. nebylo tam nic v okolí, jediný obchod 1,5km, jinak žádná hospoda, restaurace.. nebylo kde co koupit, museli jsme si půjčit auto, abychom koupili něj.dárky.. jezdili po výletech.. změnit popis hotelu v katalogu rozhodně!
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...