Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Studio John & Mary

Řecko, Rhodos, Rhodos město

Více o ubytování

od 9 276 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 102 649

Umístění:
Johnmary Studios sídlí v Faliraki. Vzdálenost na pláž je cca 1 km.Centrum města s četnými nákupními a zábavními podniky, restauracemi a bary cca 1,5 km, letiště Rhodos cca 12 km.

Vybavení:
Hotel má celkem 42 bytových jednotek rozložených na 3 podlažích. K vybavení patří WLAN (případně za poplatek), pronájem trezoru, bar a snack bar, klimatizace, TV místnost, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry a lékařské služby (za poplatek). Venku najdete zahradu a parkoviště (případně za poplatek). Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování:
Krásně zařízená studia mají sprchu nebo vanu/WC, osušky, fén, klimatizaci, trezor (zdarma), satelit. TV, kuchyňský kout, varná konvice, lednice a WiFi (zdarma). Apartmány mají stejné vybavení, ale navíc mají oddělenou ložnici. Lze si je rezervovat i s balkonem a výhledem do zahrady.

Stravování:
Lze rezervovat bez stravy a snídaně.

Jednodenní daň Řecko:
Daň za noc v Řecku: Vezměte prosím na vědomí, že od 1. ledna 2018 bude účtována daň za noc. Daň není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena zákazníkem přímo v hotelu.

Výše daně závisí na kategorii hvězdy/klíče (kategorie země) v hotelu a počítá se za pokoj a noc plus DPH.

1* - 2* hotely = 0,50 € za pokoj/noc
1* - 2* apartmány = 0,25 € za pokoj/noc
3* hotely = 1,50 € za pokoj/noc
3* apartmány = 0,50 € za pokoj/noc
4* hotely = 3 € za pokoj/noc
4* apartmány = 1 € za pokoj/noc
5* hotely = 4 € za pokoj/noc

(změna vyhrazena)

Důležitá informace:
Rádi bychom upozornili, že nelze kdykoli vyloučit dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. v případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu a obecné dodržování místních předpisů.

Poznámka k zájezdům (let+hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, jakož i předpisy pro vstup, destinaci a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za odbavení

Upozorňujeme, že následující letecké společnosti vyžadují online odbavení, jinak budou účtovány dodatečné náklady na odbavení na letišti. Časy a poplatky online odbavení na letišti za osobu/dítě jsou následující: Online odbavení Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 EUR; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 €; Online odbavení TuiFly nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 €; Online odbavení Ryanair nejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Upozorňujeme, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme tedy, je-li to možné, zarezervovat si přímo rodinný pokoj skládající se z jednoho pokoje nebo více pokojů v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

upozornění:
Omezená pohyblivost

Upozorňujeme, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.
Lage:
Die Johnmary Studios befinden sich in Faliraki. Die entfernung zum Strand beträgt etwa 1 Km. Das Stadzentrum mit zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars erreichen Sie nach ca. 1,5 Km. Der Flughafen von Rhodos ist ca. 12 entfernt.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über insgesamt 42 Wohneinheiten die sich auf 3 Etagen verteilen. Zu den Einrichtungen gehören WLAN (ggf. gegen Gebühr), Mietsafe, Bar und Snack Bar, Klimaanlage, TV Raum, Gepäckstauräume, Souvenirgeschäft und medizinischer Dients (gegen Gebühr). Im Außenbereich finden Sie ein Garten und Parkmöglichkeiten ( ggf. gegen Gebühr). Am Strand stehe ihnen Liegen und Schirme ggf gegen Gebühr zur Verfügung.

Unterbringung:
Die schön eingerichteten Studios verfügen über Dusche oder Bad/WC, Badehandtücher, Föhn, Klimaanlage, Safe (Kostenfrei), SAT. TV, Kitchenette, Wasserkocher, Kühlschrank und WLAN (Kostenfrei). Die Appartments sind bei gleicher Ausstattung, verfügen zusätzlich über einen separaten Schlafraum. Wahlweise sind diese auch mit Balkon und Gartenblick buchbar.

Verpflegung:
Ohne Verpflegung und Frühstück buchbar.

Übernachtungssteuer Griechenland:
Übernachtungssteuer Griechenland: Bitte beachten Sie, dass ab dem 01.01.2018 eine Übernachtungssteuer (Overnighttax) erhoben wird. Die Steuer ist nicht im Reisepreis enthalten und ist vom Kunden direkt vor Ort im Hotel zu entrichten.

Die Höhe der Steuer ist von der Sterne/Schlüssel-Kategorie (Landeskategorie) im Hotel abhängig und wird pro Zimmer und Nacht zzgl. MwSt. berechnet.

1* - 2* Hotels = 0,50 € pro Zimmer/Nacht
1* - 2* Appartements = 0,25 € pro Zimmer/Nacht
3* Hotels = 1,50 € pro Zimmer/Nacht
3* Appartements = 0,50 € pro Zimmer/Nacht
4* Hotels = 3 € pro Zimmer/Nacht
4* Appartements = 1 € pro Zimmer/Nacht
5* Hotels = 4 € pro Zimmer/Nacht

(Änderungen vorbehalten)

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 650 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Golf Golf ano
 • Bar Bar ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Hodnocení 4,8 / 5
Invia

Fantastické (6 hodnocení)

Ubytování 4,9 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,4 / 5

Cena 4,7 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 22. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1114 v Rhodos.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.hu) Datum pobytu 15.9. - 22.9.2022 Hodnoceno: Říjen 2022

Studio John & Mary Řecko, Rhodos

Velmi příjemné ubytování s pěkně zařízenými pokoji, soukromým bazénem a večerkou přímo pod budovou, což se hodilo především na nákup minerální vody a dalších drobností na místě. Majitel je velmi milý a ochotný.

Velmi příjemné ubytování s pěkně zařízenými pokoji, soukromým bazénem a večerkou přímo pod budovou, což se hodilo především na nákup minerální vody a dalších drobností na místě. Majitel je velmi milý a ochotný.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Příjemně a elegantně zařízený pokoj s bezplatnou klimatizací a trezorem. Hostitelé se snaží dbát i na maličkosti, nechyběl například repelent proti komárům s trochou tekutiny, odvlhčovač, základní pomůcky na vaření, dokonce i sůl a pepř. Náš pokoj měl obzvlášť velký balkon.

Strava
Zarezervovali jsme si vlastní stravování, ale bylo možné požádat o snídani, kterou bylo nutné objednat den předem.

Služby hotelu
Recepce, bazén, večerka, klimatizace, Wi-Fi zdarma, trezor.

Pláž
Dlouhá písečná pláž, pomalu se prohlubující. Lze si pronajmout lehátka a slunečníky a provozovat vodní sporty. Podél paru bylo několik taktů.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

László Lados

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Invia.hu) Datum pobytu 28.7. - 4.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Studio John & Mary Řecko, Rhodos

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.hu) Datum pobytu 15.9. - 22.9.2022 Hodnoceno: Říjen 2022

Studio John & Mary Řecko, Rhodos

Velmi příjemné ubytování s pěkně zařízenými pokoji, soukromým bazénem a večerkou přímo pod budovou, což se hodilo především na nákup minerální vody a dalších drobností na místě. Majitel je velmi milý a ochotný.

Velmi příjemné ubytování s pěkně zařízenými pokoji, soukromým bazénem a večerkou přímo pod budovou, což se hodilo především na nákup minerální vody a dalších drobností na místě. Majitel je velmi milý a ochotný.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Příjemně a elegantně zařízený pokoj s bezplatnou klimatizací a trezorem. Hostitelé se snaží dbát i na maličkosti, nechyběl například repelent proti komárům s trochou tekutiny, odvlhčovač, základní pomůcky na vaření, dokonce i sůl a pepř. Náš pokoj měl obzvlášť velký balkon.

Strava
Zarezervovali jsme si vlastní stravování, ale bylo možné požádat o snídani, kterou bylo nutné objednat den předem.

Služby hotelu
Recepce, bazén, večerka, klimatizace, Wi-Fi zdarma, trezor.

Pláž
Dlouhá písečná pláž, pomalu se prohlubující. Lze si pronajmout lehátka a slunečníky a provozovat vodní sporty. Podél paru bylo několik taktů.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 25 °C

 • Středa 29 °C v noci 24 °C

 • Čtvrtek 28 °C v noci 23 °C

 • Pátek 29 °C v noci 23 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout