Jiří M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
spokojeni s místem, klid !!!!!, pohoda, izolace od ostatních turistu, pěkný výhled na moře,vhodné zapůjčit si auto, jinak zastávka autobusu hned vedle hotelu,spojení dobré
spokojeni s místem, klid !!!!!, pohoda, izolace od ostatních turistu, pěkný výhled na moře,vhodné zapůjčit si auto, jinak zastávka autobusu hned vedle hotelu,spojení dobré
malá, 8 lehatek bez poplatku, u hotelu kamenita, vhodné boty do vody, jinak vyhlašena Ruda pláž dostupná pěsky cca 15 min, po 11 hod přelidněná,hlava na hlavě!!!
Stravaodpovídá deklarované hvězdičkové kvalitě -,dostatečné snídaně,stejný výběr, večer- místní taverny vedle hotelu,dobrý výběr jídel
Ubytováníčisto,snaživý personál,každodenní úklid
Službybez problému.,vlastně jsme žádné nepotřebovali
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







